Stringi męskie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 30 sie 2004, 10:11

No tez sie zgadzam że poglądy Mysiorka lekko konserwatywne. Ale gdzie jest powiedziane, że wszyscy musimy być tacy sami. Nudno by było.
A stringów nie nosiłem i jakoś nie mam ochoty... Jeśli już to w formie dowcipu kiedyś założe ale tak na codzień... nie sądze. :)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 30 sie 2004, 10:43

Ale ja jeszcze nie widziałem Kobiety w bokserkach.

a ja widziałam :) kiedyś nas deszcz złapał i wszystko mi przemokło, wiec od faceta ciuchy pozyczylam... no i bokserki też :) za*ebiscie sie w nich chodzi, jak bez niczego :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 30 sie 2004, 11:30

To właśnie niefajnie, że jak bez niczego. Nie lubie jak mi tam coś dynda. Odruch bezwarunkowy się przytrafi i co wtedy :( ??
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 sie 2004, 11:49

No dobra, dobra... przestaję :564:
Wsadziłem "kijek w mrowisko", ale chyba o gejach już tu gdzieś było.
Po prostu nie przepadam za facetami, którzy na np. plaży wystawiają mi gołą dupę przed oczy :563:
Zdecydowanie preferuję stringi na Kobiecej pupci.
A o jakimś kodzie chusteczkowym jeszcze nie słyszałem. Zawsze człek się czegoś dowie ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
rafik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2004, 14:51
Płeć:

Postautor: rafik » 30 sie 2004, 15:15

Ja stringów jeszcze nie próbowałem jakoś tak mi nie bardzo to pasuje ale być może kiedyś spróbuję może zrobię taką niespodziankę mojej pani.
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 30 sie 2004, 17:56

rafik pisze:Ja stringów jeszcze nie próbowałem jakoś tak mi nie bardzo to pasuje ale być może kiedyś spróbuję może zrobię taką niespodziankę mojej pani.


Ja wiem, czy to taka niespodzianka? Mnie by to na pewno rozśmieszyło. Lubię patrzeć jak mąż chodzi nago po mieszkaniu i jak rano w pośpiechu szuka po szufladach czystych slipów albo bokserek. Według mnie fakt noszenia stringów nie dodaje męskości. A już żołnierza, albo marynarza, w ogóle prawdziwego silnego duchem faceta w takiej bieliźnie nie widzę. Ale ja mam konserwatywne poglądy na temat kobiecości i męskości. Męskie pośladki - nago i najlepiej w ruchu. Jeszcze trochę, a zaczniecie nosić koronki :563:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 sie 2004, 20:46

Jaga pisze:... Według mnie fakt noszenia stringów nie dodaje męskości ... Jeszcze trochę, a zaczniecie nosić koronki :563:

Brawo Jaga. Miło było to przeczytać :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
rafik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2004, 14:51
Płeć:

Postautor: rafik » 31 sie 2004, 00:08

Niespodzianka na pewno bo się tego nie spodziewa. A wiem że ona lubi takie rzeczy u facetów więc przypuszczam że by się ucieszyła choć pewnie i rozbawiła.
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 31 sie 2004, 00:45

Według mnie fakt noszenia stringów nie dodaje męskości.


Hmmm... a bokserki z misiami dodają? ;)

Co w stringach jest takiego, że nie dodają męskości? A co w zwykłych slipkach lub bokserkach dodaje? Sam pewnie do tego nie dojdę...

Browar dla tego, kto konkretnie odpowie... :564:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2004, 09:40

Tak to jest jak Kobieta na meskosc facetów patrzy przez pryzmat ubioru , lubo co kto nosi , pozostaje tylko dodać ze taka Pni nie ma w sobie kobiecosci nic a nic ! :564: :547:
JEZELI KTOS WYMYSLI COS DLA NAS Z KORONKAMI A MNIE SIE TO BEDZIE PODOBAĆ !! TO BEDE TO NOSIŁ , TAK JAK WY NOSICIE SPODNIE !! I CZAPKI TYPOWO MESKIE !! :D I WCALE NIE BEDE SIE UWAZAŁ ZA MNIEJ MESKIEGO !
I jak mysle to (byc moze sie myle , ale poszukam i dam znac ) to stringi (moze nie sama nazwa a krój ) to tez coś dla facetów a co zabrali nam Panie ! :564: :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 31 sie 2004, 18:35

A ja w 100 % zgadzam się z Mysiorkiem. Kompletnie nie toleruję stringów u facetów. Uważam że jest to tak samo niemęskie jak noszenie spódnicy. Po prostu tak uważam. I jak widzę takiego faceta to pierwsze skojarzenie to że jest to gej. Nie krzyczcie, po prostu tak MI się kojarzy. Tak samo jak widzę faceta z ogolonymi nogami, chociaż też jest teraz taka moda i hetero czasem też tak chodzą. Ale po prostu bardzo mi sie to nie podoba! Tak jak nie podoba mi sie facet w butach na wysokim obcasie, spódnicy, z wygolonymi nogami, rękami, pachami czy pudrem na twarzy. Uważam że to szalenie śmieszne i niemęskie . I nic na to nie poradzicie.
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 31 sie 2004, 20:35

Aga pisze:I jak widzę takiego faceta to pierwsze skojarzenie to że jest to gej. Nie krzyczcie, po prostu tak MI się kojarzy.


Masz jakieś doświadczenia związane z gejami, którzy noszą stringi? Czy po prostu denerwuje Cię to, że facet też chce nosić coś innego, niż zwykłe slipy, czy bokserki?

Szkoda, że przeciwnicy stringów (czy np. golenia włosów pod pachami) nie potrafią podać konkretnych argumentów. Stringi kojarzą im się z gejami, chociaż pewnie nie widzieli w życiu ani jednego geja w stringach. Po prostu - facet pokazuje pośladki lub po prostu nosi stringi, to na pewno jest gejem. Z takiego wychodzicie założenia? Jeśli goli włosy pod pachami, to też jest gejem. Nie robi tego z powódek higienicznych, tylko po to, aby pokazać swoją homoseksualną orientację? Ehh... szkoda słów.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2004, 20:50

Ja gole sie pod pachami , bo nie bede chodził z mopem pod pacha , i zapewniam iz wiele kobiet woli jak facet ma tam wygolone nizli kłaki !! zpocone !!
A Aga ??? cóż jak zawsze kontrowersyjna :547: ale miła ! :564: zjada zwierzatka z jednej strony a z drugiej, nie pozwala by ktos nosił futro z Tygrysa !! :547: to taka mała przewrotnosć! :556: To wszystko nastawia mnie do załozenia nowego Topiku ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 31 sie 2004, 21:03

Damian, znam kilku gejów i tak się składa że akurat wszyscy noszą stringi:) serio. To oczywiście nie jest reguła. Tak jak nie każdy facet który ma ogolone nogi albo trzyma się z drugim za rękę musi być gejem. Natomiast takie są moje pierwsze skojarzenia- tak samo jak to że dziewczyna w krótkiej różowej lateksowej spódniczce przez którą prawie widać pośladki jest łatwa. Takie odruchowe myślenie. Natomiast zdecydowanie mogę powiedzieć że jest to dla mnie niemęskie,tak samo jak facet w koronkowych bokserkach. To po prostu moje zdanie i mój gust. Tylko że jak rozmawiałam z kolezankami to nie znam żadnej której by się to podobało, większość taka bielizna u faceta odrzuca.
Krzysiu-nie wiem czemu nie możesz zapamiętać i muszę to powtarzać setny raz- jestem mięsozerna i potrzebuję mięsa do prawidłowego rozwoju, gdyby nie było czegoś takiego jak ciepłe tworzywa sztuczne, pewnie chodziłabym w skórach. Jednak mam kurtki więc na szczęscie nie musze tego robić. I nie rozumiem czemu wyrażanie swojego zdania jest kontrowersją.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2004, 21:19

:547: Ty jestes miesożerna i mam to zaakceptowac ??? Ja natomiast jestem prózny i chce miec futro z Tygrysa , ale Ty tego ni jak zaakceptowac nie mozesz i Cie to wrecz bulwersuje !! :564: :564: Zrozum ....kazdemu według potrzeb !
W tej wypowiedzi widze jedna sprzecznosć , od dzis kazda dziewczyna w stringach bedzie przezemnie postrzegana jako "d z i w k a " dajcie spokój te argumenty są nijakie ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 sie 2004, 22:26

Krzyś... sam kiedyś darłeś koparę ;) , żeby to co kobiece oddać Kobietom, itd.
Stringi są kobiece, dla nich to wymyślono (aby majtki się nie odznaczały, aby były bardziej sexowne).
Większość kobiet (powtarzam: wiekszość!, nie wszystkie) woli raczej zadbanego męskiego zwierzaka...
A faceta bez krzaków pod pachą też jeszcze nie widziałem...
Wiem co napiszesz... "to niewiele widziałeś" :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 31 sie 2004, 22:31

Tak, argumenty są nijakie. Zresztą to nie są argumenty - po prostu Aga i Mysiorek mają takie skojarzenia... ich sprawa. Faktem jest jednak to, że homoseksualiści nie mają monopolu na stringi, czy też bokserki. Pamiętajmy o tym, że homoseksualizm NIE JEST chorobą. Więc gej, który chce się podobać innym facetom, nie robi nic złego zakładając stringi. Tak samo, jak nie krytykujecie (zapewne) dziewczyn, które stringi noszą, aby pokazać facetom swoje pośladki. No chyba, że robią to z tego samego powodu, co ja i Krzyś - bo stringi są wygodne.

Tak, czy inaczej... zawsze będą różnice zdań. Moja narzeczona uważa, że w stringach wyglądam fajnie, więc będę je nosił dalej. A inni mogą sobie myśleć to, co chcą... wcale mnie to nie obchodzi.

P.S. Czy wiecie, że geje uprawiają seks analny? ;) Jeśli już chce jeden dawać, a drugi brać, to nie ma innego "wejścia" ;) Czy seks analny należy również uznać za niemęski i gejowski?
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 31 sie 2004, 22:34

Mysiorek pisze:A faceta bez krzaków pod pachą też jeszcze nie widziałem...
Wiem co napiszesz... "to niewiele widziałeś" :564:


:549: Tylko nie pisz, że nawet relacji z Aten nie oglądałeś? Bo prawie w każdej konkurencji byli tacy, którzy akurat włosów pod pachami nie mieli...

Rzeczywiście, niewiele widziałeś ;)

Stringi są kobiece, dla nich to wymyślono (aby majtki się nie odznaczały, aby były bardziej sexowne).


Tak, a jeansy były kiedyś tylko dla kowbojów... a jak jest teraz?
Poza tym - chcesz nam powiedzieć, że nosimy damskie stringi? Ja mam stringi "for men" ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 sie 2004, 23:01

Ja mam stringi "for men"

I miej sobie. Ja na pewno oka na Twojej d.... nie zawieszę ;)
Jeśli się podoba Twojej Pani, to b. proszę.
Idąc ulicą też je wyciągasz na wierzch?
prawie w każdej konkurencji byli tacy, którzy akurat włosów pod pachami nie mieli...

A widziałeś sprzątaczkę w sukni balowej? Taki mają zawód, trzeba się pocić. Szachiści też się golą?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 31 sie 2004, 23:20

Mysiorek pisze:Idąc ulicą też je wyciągasz na wierzch?


Nie, bo po co? Nikt tutaj nie pisał o wyciąganiu stringów na wierzch. Piszemy o ich noszeniu przez facetów.

Mysiorek pisze:A widziałeś sprzątaczkę w sukni balowej? Taki mają zawód, trzeba się pocić. Szachiści też się golą?


Jasne, bo niejeden się bardziej poci, niż sportowiec na olimpiadzie.

Jeśli golenie włosów pod pachami nie jest zalecane (wg Was), to dlaczego kobiety golą? Przecież to jest "piękny" widok - kobieta z krzakiem pod pachami... normalnie cudo. Czyżby goliły, bo tak wyglądają estetyczniej?

Wydaje mi się, że temat został wyczerpany. Nie podajecie żadnych konkretnych argumentów. Jedyne to Wasze skojarzenia... i teksty, że jest to "niemęskie". Dlaczego? Tego też nie piszecie. Jest tyle niemęskich zachowań, które z pewnością tolerujecie, a czepiacie się kawałka materiału... Ehhh.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 sie 2004, 23:39

czepiacie się kawałka materiału

No... jest to kawałek, jak i minówka...
Pończoszki jeszcze lżejsze...
Niedługo staniemy się obojniakami (choć będę się opierał)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 31 sie 2004, 23:44

Na głupie wieści... czego nie ma? ;)

Temat zamykam.

Porozmawiajmy lepiej o męskości:
http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... php?t=1670 ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 420 gości