LIBIDO = ZERO

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

kasiak86
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2006, 17:04
Skąd: białystok
Płeć:

LIBIDO = ZERO

Postautor: kasiak86 » 20 wrz 2006, 17:06

Przez 2 lata brałam tabletki anty najperw to był logest, potem tri minulet a następnie yasmin. Przy kazdych z nich miałam depresje a moje libido równe było 0. Ponad pół roku temu przestałam brac tabletki, ale moja ochota nie wróciła, mam awersje do tych spraw, Co ja mam robic? Jestem z facetem 5 lat, kocham go , ale zupełnie nie mam ochoty, Czy to możliwe ze te tabletki juz calkiem mnie wyniszczyły? A moze jakies badania? Bo do lekarza nie wiem czy jest sens w ogóle isc, przepisywała mi tabletki bez wczesnijszych badan, a gdy moiwłma jej o tym co sie dzieje zmieniała na kolejne. Licze na wasze rady , Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 wrz 2006, 18:25

kasiak86, czemu sie dziwsz?Takie moga byc m.in. skutki brania pigulek. Zaczelas je brac mimo takiegiej ewentualnosci?Trzeba bylo myslec.
kasiak86 pisze:o lekarza nie wiem czy jest sens w ogóle isc, przepisywała mi tabletki bez wczesnijszych badan
To nie lekarz to konował :]

Moja rada jest taka zebys najpierw poszla do ginekologa DOBREGO i sprawdzial co i jak. Potem zobaczysz. Moze sexulog bedzie konieczny?Sama zobaczysz.
kasiak86
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2006, 17:04
Skąd: białystok
Płeć:

Postautor: kasiak86 » 20 wrz 2006, 19:04

Chyba każdy wie, że spadek libido moze byc skutkiem brania tabletek. ja tez o tym wiedziałam, ale skad mogłam wiedzieć, ze akurat i mnie będzie to dotyczyć, poza tym brałam je także ze względu na bolesny okres i lekarz stwierdzil, ze to bedzie najlepsze zabezpieczenie, ale tez pomoze mi, zebym nie cierpiała w czasie okresu. Poza tym przedstawiono mi same pozytywy brania tabletek
Grace

Postautor: Grace » 20 wrz 2006, 19:25

moon pisze:Zaczelas je brac mimo takiegiej ewentualnosci?Trzeba bylo myslec.

wybacz, ale ty tez zaczelas je brac mimo wiedzy na ten temat, nie moon, wiedz pleciesz bez sensu.

moon pisze:Moja rada jest taka zebys najpierw poszla do ginekologa DOBREGO i sprawdzial co i jak. Potem zobaczysz. Moze sexulog bedzie konieczny?Sama zobaczysz.

i moja rowniez. Pomoze ci tylko lekarz, a nie my. Jak dla mnie topic do zamkniecia.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 wrz 2006, 20:12

Gosia... pisze:ty tez zaczelas je brac mimo wiedzy na ten temat, nie moon
Sory ale konsekwencje jakie moga po tym byc znalam. :] Skad Ty mozesz wiedziec jaka ja wiedze wczensiej mialam?Ja tu durnych topow nie zkaldalam.
Drakula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2006, 20:54
Skąd: POLska
Płeć:

Postautor: Drakula » 21 wrz 2006, 00:46

Niedyskretne pytanie:
Z jakich powodów miałaś depresję...?
i czy te powody znikneły?

Proponowałbym pogadać szczerze z partnerem...
Takie cos może wzmocnić waszą więź -a nie ją osłabic...

Poza tym libido to dla niektórych -ogólna energia życiowa ,choć w potocznym rozumieniu oznacza tylko energie seksualna...

pozdro
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 wrz 2006, 05:06

kasiak86 pisze:Czy to możliwe ze te tabletki juz calkiem mnie wyniszczyły?


Możliwe. Jeszcze jeden dowód jakie spustoszenie w dalszym życiu mogą zrobić sztuczne hormony. Wygoda kosztuje, ale czy warto za nią płacić aż taką cenę?-pod rozwagę młodym dziewczynom, szczególnie tym uprawiającym sex od przypadku do przypadku...

Niestety u nas tak jeszcze jest, że "lekarze" lekką rączką przepisują tablety(bo mają za to kasę) bez zbytniego wysiłku i kosztu zbadania.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 wrz 2006, 07:46

Jarek pisze:Niestety u nas tak jeszcze jest, że "lekarze" lekką rączką przepisują tablety(bo mają za to kasę) bez zbytniego wysiłku i kosztu zbadania.
I jest tak ze bardzo duzo dziewczyn uwaza ginekologa za produkcje recept. Pojde to mi da i nie bierze pod uwage tego ze moze ne sa dla niej. Wtedy idzie do innego bo t en konował. :/
Drakula pisze:Z jakich powodów miałaś depresję...?
Przciez mowila ze o tabeltki chodzilo. Tu nie chodzi o typowa depresje ale o stany przygnebienia jakies itd. ktore moga byc wynikiem ich brania.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 21 wrz 2006, 10:02

zmien lekarza - nie jestesmy szczurami , by eksperymentowac na nas, a Twoj lekarz ewidentnie to robi . Pakuje w Ciebie hormony jak w worek, ciekawa jestem jak dlugo mozna tak brnac i przepisywac caly czas inne. przeciez to nie jest bez wplywu na organizm.
zrob badania - popros o skierowanie na badania hormonalne, moze to pomoze dobrac odpowiednie tabletki
zastanow sie czy tabletki to jedyny czynnik obnizajacy libido - byc moze masz depresje z innego powodu, ktora natomiast powoduje spadek libido , a tabletki nei maja z tym nic wspolnego
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 497 gości