pytanie - ilu do tej pory mieliscie partnerow sexualnych?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 wrz 2006, 15:27

jak po pijanemu to spoko. niema problemu.

a to co po pijanemów sie mniej liczy, znaczy jeden na trzexwo =2 po pijanemu, bo nie rozumiem.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 wrz 2006, 15:29

eheh ja tez tego neirozumiem. Jak sobie wypije i zdradze dziewczyne to sie nie liczy? eheheh dziwne.
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 wrz 2006, 15:33

Ależ się rozbawiłam! Faktycznie, straszna rzecz - aż 8 partnerów miała! No matko kochana!

Proponuję, żebyś jej głowę na łyso ogolił, ewentualnie spalił na stosie, ewentualnie wysłał do zakonu. A jak nie Ty, to na pewno Twoi forumowi koledzy z tego topiku zrobią to za Ciebie <hahaha>
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 02 wrz 2006, 15:34

Ktos mi kiedys mowil ze od rocznika 87 (wlacznie) w gore to juz inne pokolenie. Cos w tym musi byc ;)


P.S. Wyjatki potwierdzaja regule.
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
DAReDebil
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2006, 14:47
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: DAReDebil » 02 wrz 2006, 15:39

wszystko jest zryte , kazdy jest dobry ... ide dalej i zapomne o wszystkim co nie jest przyjemne ;] ELo pozdro
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 wrz 2006, 15:40

Skoro dla Was ilość sztuk i sam fakt fizyczny się liczy, to rozpatrzmy to na płaszczyźnie czysto fizycznej:

Co Wam nie pasuje? HIV-a się boicie? Wyślijcie do lekarza. Nie pasuje Wam, że nie jesteście jedynymi nauczycielami? To znaczy, że porównania się boicie.

Albo nie myślą, albo mięczaki <aniolek>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 wrz 2006, 15:43

DAReDebil pisze:raczej ja kocham
Jak raczej to chyba wcale racze :] DAReDebil, uspokuj sie i nei histeryzuj z takich durnych powodow. Toz to nic strasznego ze dziewczynie sie paru facetow wczensiej trafilo w lozku. Żadna tragedia.
DAReDebil pisze:calowalem sie z jej siostrą ale to bylo na imprezie po kilkunastu glebszych .. wtedy zrozumiaelm ze alkohol potrafi łamac wszelkie zasady ktorych sie trzyma i po czesci staralem sie zrozumiec jej poczynania .
Nie alkohol ale Ty!
DAReDebil pisze:powiedziala ze bardzo tego zaluje itd
<lol> Wiekszosc tak mowi. Prawda jest zapewne taka ze bylo jej zakur.wiscie dobrze z nimi a Tobie tego nie powie bo sie jeszcze wiekszych kompleksow nabawisz.

Przeszlosc to przeszlosc - pogodz sie z tym.

[ Dodano: 2006-09-02, 15:44 ]
mrt pisze:To znaczy, że porównania się boicie.
Otorz to :D
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 02 wrz 2006, 15:47

Mrt: Zbytnio to upraszczasz :)

Widac ze mu to przeszkadza i trzeba to uszanowac.
Hipotetycznie: jakbys sie poczula na jego miejscu gdyby na ulicy podszedl jakis koles, poklepal Cie po ramieniu i dodal "Ta twoja zajebiscie sie censored " ?

Jedni lubia lody waniliowe, drudzy czekoladowe. Rozni ludzie, rozne postrzeganie pewnych spraw, ale to doskonale sama wiesz :)
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 wrz 2006, 15:48

Taki temat juz byl przeca co Fish z Mrta bili u nas rekordy :D

A oczywiscie i tak do mnei sie wszyscy przyczepili i tych moich 6-7 :/
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 02 wrz 2006, 15:52

[ Dodano: 2006-09-02, 15:54 ]
Mężczyzna chce być pierwszą miłością kobiety, a kobieta ostatnią faceta. Nie wiem czyje to przysłowie ale jest takie.

mrt pisze:Co Wam nie pasuje? HIV-a się boicie? Wyślijcie do lekarza. Nie pasuje Wam, że nie jesteście jedynymi nauczycielami? To znaczy, że porównania się boicie.


Mrt, to jest odwieczny atawizm. Wiesz czego oni się boją ? Tego, że skoro zrobiła to tyle razy to będzie to jeszcze robić z innymi.... i będzie faceta zdradzać...

A w ogóle, że ma duży temperament, a to jest też zagrożenie... Zwłaszcza, że dla faceta kobieta to jednak w większości przypadków ciałko, a ciało się posiada .... MOJE <aniolek>


Z tym, że z tym puszczaniem właśnie może być odwrotnie. Jak się już wyszalała, to jest większe prawdopodobieństwo, że zmądrzała i więcej nie będzie... A w dzisiejszym czasach gdy w mediach i wszędzie (nawet na tym forum) jest takie parcie i moda na seks jako objaw dojrzałości - to nic dziwnego że dziewczyna się puszczała. Najprawdopodobniej ze zwykłej głupoty....

Chociaż możliwość, że z niej jest taka "urodzona kur.wa" też oczywiście istnieje .... <evilbat>
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2006, 15:56 przez jabłoń, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 wrz 2006, 15:55

Soul pisze:Hipotetycznie: jakbys sie poczula na jego miejscu gdyby na ulicy podszedl jakis koles, poklepal Cie po ramieniu i dodal "Ta twoja zajebiscie sie " ?
Faktycznie przepaść pokoleniowa istnieje. Nawet jak miałam 17 lat, nikt takich rzeczy nie robił. Bo obowiązywały pewne normy.

A nawet gdyby, to spytałabym, czy mu żal, że teraz się pieprzy ze mną, a nie z nim, a do tego na trzeźwo, na stałe i tylko ze mną.
Soul pisze:Mrt: Zbytnio to upraszczasz
Nie ja, tylko właśnie Wy upraszczacie :) Bo nic się nie liczy, tylko to, że miała 8 partnerów.

Dla pocieszenia: kiedy chodziłam do liceum (żeby nie było - jedno z najlepszych w Warszawie), związki były nie w modzie, a jeśli już, to dosyć luźne - z planami, ale nikt nikogo za ryj nie trzymał i włosów z głowy się nie rwało, kiedy ktoś kogoś kantem puścił. Na cotygodniowych imprezach lądowało się w łóżku z kimś, kogo na drugi dzień często nie było się w stanie nawet poznać na ulicy. I jakoś wszyscy przeżyli, żyję w związku, jestem wierna i na boki nie chodzę. A przeszłość? Każdy ma. Moja dała mi doświadczenie, co nie znaczy, że popieram takie zachowania, jakie miały miejsce w liceum. Ale ona też nie - przecież żałuje, więc w czym problem?

[ Dodano: 2006-09-02, 15:58 ]
jabłoń pisze:Mrt, to jest odwieczny atawizm. Wiesz czego oni się boją ? Tego, że skoro zrobiła to tyle razy to będzie to jeszcze robić z innymi.... i będzie faceta zdradzać...
No! Pisałam, że mięczaki <aniolek>

I nie rozumieją tego, że skoro ma seks w domu, a do tego kocha i jest normalna, to po cholerę ma na boki łazić albo po imprezach się szlajać w celach seksualnych.

[ Dodano: 2006-09-02, 15:59 ]
jabłoń pisze:Chociaż możliwość, że z niej jest taka "urodzona kur.wa" też oczywiście istnieje ....
Najpiękniejsza rzecz na świecie: mieć w domu kobietę z temperamentem dziwki, ale nie dziwkę. Ale do tego facet musi dojrzeć :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 wrz 2006, 16:02

moon pisze:Taki temat juz byl przeca co Fish z Mrta bili u nas rekordy
Ja naliczyłam 47, ale pewności nie mam, bo niby jakim cudem mam to wszystko pamiętać? Kartoteki nie prowadziłam, więc jeśli kogoś po drodze przeoczyłam, to trudno <hahaha>

Większość zaliczyłam w liceum oraz po rozstaniu z pierwszym eks.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 wrz 2006, 16:04

Ja po rozstaniu z drugim przed poznaniem 3.

[ Dodano: 2006-09-02, 16:05 ]
mrt pisze:bo niby jakim cudem mam to wszystko pamiętać?
Jak ja to napisalam to nie za to bojechali ze sie doliczy nie moge czy 6 czy 7 bo mi sie miesza. ;P
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 wrz 2006, 16:30

mrt pisze:Większość zaliczyłam w liceum oraz po rozstaniu z pierwszym eks.

no moja ex teraz też nabija :D
ja miałem 5 z czego 4 to były moje dziewczyny, 3 to partnerki wielokrotne :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 wrz 2006, 17:33

to, że ośmiu miała, żaden problem, IMO :] Ale to, że łapała takie klimaty po pijaku, daje do zastanowienia.... :> Kobieta upijać się nie powinna, bo źle to o niej świadczy <evilbat> Nie wypada, po prostu:]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 02 wrz 2006, 17:50

Wrzuć na luz i posłuchaj expose Mazowieckiego. Może jako jeden z niewielu w tym kraju zrozumiesz o co mu chodziło :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Postautor: good_baby » 02 wrz 2006, 20:10

SueEllen pisze:
Tomasz pisze:Uważam, że jeden partner na całe życie, to zdecydowanie nie najlepszy pomysł, jednak zaliczanie kolejnych numerków, to już w ogóle głupota.


Hmm.. ja mam jednego i mam wielką nadzieję, że na całe życie, dlaczego nie najlepszy?


No wlasnie. To kwestia tego, czy ktos ma ochote zmieniac partnerow, czy nie. Ja tez mam jednego jak do tej pory, jestem z nim od roku i nie uwazam, ze potrzeba mi wiecej. Nie liczy sie ilosc, ale jakosc... ;P
eat me
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 wrz 2006, 10:23

TedBundy pisze:Kobieta upijać się nie powinna, bo źle to o niej świadczy <evilbat> Nie wypada, po prostu:]

Natomiast jak się tak lekko wstawia (jak nasza mrt na przykład :P), to ma to nawet swój urok. Ale co za dużo, to nie zdrowo.

A co do gościa, którego panna miała 8. Może żałuje dziewczyna, że z niektórymi facetami się przespała, a nie o liczbę Jej chodzi. Bo ja np. żałuję, że z dwoma się przespałam. Ale gdyby na Ich miejscu byli inni, to sytuacja wyglądałaby nieco inaczej. Ale liczby nie żałuję.
Prawda jest taka, jak napisali. Boisz się porównania! A prawda jest taka, że dziewczyna mówi, iż żałuje, bo Jej głupio przed Tobą. Jak masz takie podejście do sprawy.
Tu widać, dlaczego czasami pewne szczegóły z przeszłości warto zachować dla siebie.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
lady.26

Postautor: lady.26 » 03 wrz 2006, 10:30

good_baby, życzę ci z całego serca, żeby to był ten jeden jedyny.

Ja nie żałuje, żadnego partnera z którym byłam. Wiele sie nauczyłam, miłe wspomnienia mam i staram się wyciągnąć z tych znajomości odpowiednie wnioski.

Olivia, może jednak w tych znajomościach było cos co warto bylo przeżyć?.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 wrz 2006, 10:33

lady.26 pisze:Olivia, może jednak w tych znajomościach było cos co warto bylo przeżyć?.

Może. Ale z perspektywy widzę, że to strata czasu była. :]
kamila19
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 17 wrz 2006, 08:46
Skąd: krościenko
Płeć:

Postautor: kamila19 » 20 wrz 2006, 07:27

ja mam 19latek i miałam dwoch ,z jednym spałam tylko raz ,a z drógim sypiam od 1.5 roku <browar>
toya

Postautor: toya » 14 lis 2006, 00:17

23 lata, 3 parnerów i na tym sie skonczy <aniolek>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2006, 12:29

toya pisze:23 lata, 3 parnerów i na tym sie skonczy <aniolek>

czyli jesli Twój obecny odejdzie, odejdziesz ty, albo on umrze to juz nigdy z nikim do łózka nie pójdziesz ??
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 14 lis 2006, 14:43

Zabawne, że ostatniego posta pisałem dzień po poznaniu mojej obecnej dziewczyny :D No... wszystkie cyferki z poprzedniego postu wskoczyły o 1 <diabel>
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2006, 15:08

A ja caly czas tylko jedna partnerke. I nie sadze by ta liczba sie jakos miala zwiekszac. Mimo szczerych checi <pijak>

Ale za to zaliczylem tego lata ponad 1000... km na rowerze :D
Truskaweczka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 20:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Truskaweczka:) » 14 lis 2006, 15:11

Ja mam 17 lat pierwszego faceta i pierwszego seksualnego...;p
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 14 lis 2006, 15:27

od niedawna tylko jednego, o wczesniejszych nie wspomne :)
toya

Postautor: toya » 14 lis 2006, 16:03

Dzindzer pisze:
toya pisze:23 lata, 3 parnerów i na tym sie skonczy <aniolek>

czyli jesli Twój obecny odejdzie, odejdziesz ty, albo on umrze to juz nigdy z nikim do łózka nie pójdziesz ??



tak.

ps. nie odejdzie, nie odejde
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 lis 2006, 16:04

Agna a ilu ich bylo ? nie wstydz sie.

[ Dodano: 2006-11-14, 16:05 ]
toya pisze:ps. nie odejdzie, nie odejde


a ja radze miec w rezerwie odrobine dystansu.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 14 lis 2006, 16:13

TFA pisze:Agna a ilu ich bylo ? nie wstydz sie.
juz kiedys, gdzies na tym forum ilu dokladnie. moze oglosze konukurs. Ilu mialam dokladnie partnerow. Podpowiedz - kilkudziesieciu.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 450 gości