po czym poznac kiedy sie przezywa orgazm??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

oliwia2111
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2006, 22:55
Skąd: Jasło
Płeć:

po czym poznac kiedy sie przezywa orgazm??

Postautor: oliwia2111 » 22 sie 2006, 18:15

mam pytanie.kiedy kocham sie ze swoim chłopakiem jest mi cudownie ale skad ja mam wiedzieć w którym momencie dostaję orgazm??jesli możecie mi pomóc to piszcie!!!!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 sie 2006, 18:18

PIszcie drogie panie, bo sam sie zastanawiam czy przypadkiem to cos, co dopadnie moja, to nie jest tylko bardzo duza przyjemosc. Kobieta moze miec orgazm od samych pieszczot? Tzn bez wchodzenia w nia, bez wkladania palcow? od pieszczenia cipki na wierzchu i intensywnym pieszczeniu piersi praktycznie bez przerwy ? Ktorejs sie takie cus zdarzylo?:D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sie 2006, 18:23

Hyhy pisze:Kobieta moze miec orgazm od samych pieszczot? Tzn bez wchodzenia w nia, bez wkladania palcow?

jasne. wiekszośc kobiet ma orgazm dzieki pieszczotom łechtaczki. Nie musi byc penetracji.
To co przezywa Twoja dziewczyna to moze byc orgazm

oliwia2111 widocznie nie przezyłas jescze prawdziwego orgazmu skoro nie wiesz kiedy go masz.
Mam pytanie czy masturbujesz sie i czy wtedy masz cos co mogła bys nazwac orgazmem
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 sie 2006, 18:28

OK ale ja wiem ze moze, tylko czy ma? :D Gdybym potrafil sobie odpowiedziec na to pytanie to bym go nie zadawal. Nie mowicie zebym jej pytal tez:) po prostu napiszcie co kobieta moglaby odczuwac a czego nie(chociaz wiem ze kazda moze inaczej to odbierac). W sumie temat sie lekko powtarza, ale tez nie ma na niego odpowiedzi? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
oliwia2111
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2006, 22:55
Skąd: Jasło
Płeć:

Postautor: oliwia2111 » 22 sie 2006, 18:31

nie masturbuje sie.czasem gdy sie z nim kocham to az z rozkoszy plyna mi lzy.czy to może być oznaka orgazmu?????
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sie 2006, 18:36

Hyhy kobieta może czuc praktycznie wszystko : surcze, dreszcze, dretwienie, lekkosc, rozkosz, przyjemnośc, może czuc, że sie zapada, tracic kontakt z rzeczywistoscia, czć goraco, albo goraco i zimno jednoczesnie. Moze słyszec szum w uszach, suchośc w buzi i wiele innych. skoro ona nie mówi o braku orgazmu to nie masz podstaw by myslec, że go nie ma
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 sie 2006, 18:55

OK a jak mam rozumiec reakcje ze sie usmiechnie, chce przytulic i mowi ze juz(jej wiecej moj dotyk przyjemnosci nie daje) wszakze nie szalala(wedlug mnie) tak jak powinna:) a ja sie jeszcze(choc wedlug niej pewnie za bardzo :D) nie rozkrecilem :D To pewnie mogl byc orgazm, ale co innego jezeli nie on?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
K3m0T
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2006, 19:39
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: K3m0T » 22 sie 2006, 21:02

no jak po pewnym czasie mowi ze juz starczy pieszczot wiec albo ja denerwujesz albo jest po orgazmie i stala sie zbyt wrazliwa na kontynuacje dalsza :)
oliwia2111 orgazmu na pewno nie przegapisz :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 sie 2006, 21:06

Hyhy pisze:OK ale ja wiem ze moze, tylko czy ma? Gdybym potrafil sobie odpowiedziec na to pytanie to bym go nie zadawal. Nie mowicie zebym jej pytal tez:)
To nie możesz sprawdzić ręką, czy miała orgazm? Jak z niej coś wypływa w większych ilościach niż wcześniej, to pewnie przed momentem miała, no i jak nabrzmiałe wszystko.

Rzadko włażę w ten dział i chyba słusznie :D Tfu.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 sie 2006, 21:13

mrt pisze:Jak z niej coś wypływa w większych ilościach niż wcześniej, to pewnie przed momentem miała, no i jak nabrzmiałe wszystko.
.


u mnie akurat nie koniecznie tak musi to wygladac....
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 22 sie 2006, 21:18

Jak z niej coś wypływa w większych ilościach niż wcześniej
przy duzym pdnieceniu tez z niej bedzie wypływac....
nabrzmiałe wszystko...
przy intensywnych pieszczotach tez bedzie miala nabrzmiałe
wiec to zaden sposób na sprawdzenie!!!
a na temat orgazmu to tu juz bylo a bylo...
i ktos napisal ze po prostu wiesz ...to tak jak z robieniem siku ..sikasz i wiesz ze zrobiłaś.....zadnej filozofi..jesli nie jestes pewna to raczej to nie bylo to!!!a oznaki ze sie zbliza to masz wyzej przez kogos podane .....jak bedziesz miala orgazm to bedziesz pewna ze go mialaś
Ostatnio zmieniony 22 sie 2006, 21:21 przez kinomaniak, łącznie zmieniany 1 raz.
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2006, 21:21

Bardzo Ciekawe rzeczy piszesz MRT <aniolek> jak bys to jeszcze rozwineła , to było by cudownie .
Zapewne jest tak , iz kazda kobieta po czesci sie zachowuje inaczej podczas orgazmu , jak i inaczej go przezywa , stad zgoda w kwesti wydzielania sie sluzu w wiekszych ilosciach , choć to nie jest regółą !
Oliwia ! jesli dostaniesz orgazmu , to na bank bedziesz wiedziala iż go dostalaś , skoro piszesz takiego posta , mniemam iż go jeszcze nie mialaś
na ten t emat tu jzu jest topic , jak i wiele w nim postów , poszukaj

PS. Kinomaniak idz spac !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 sie 2006, 22:39

Andrew pisze:jesli dostaniesz orgazmu , to na bank bedziesz wiedziala iż go dostalaś
Owszem. Bo to co innego niz przyjemnosc. Probójta dalej :]

[ Dodano: 2006-08-22, 22:40 ]
Tak zwykla w senise z kontaktu z druga osoba. Co by sie nikt nei pryzczepil.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości