Co zrobić żeby się nie skapneli ze nie jestem dziewica???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

martusia66
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2006, 16:26
Skąd: Wrocław
Płeć:

Co zrobić żeby się nie skapneli ze nie jestem dziewica???

Postautor: martusia66 » 20 sie 2006, 16:36

Mam pewien problem...Otoz niedawno(ok 2 tyg. temu) rozpoczelam wspolzycie z moim chlopakiem.do tej pory zrobilismy to 2 razy.Moja siostra(lekarz ale nie ginek)twierdzi ze mam jakis stan zapalny bo mam brzydka wydzieline.chce isc ze mna do ginekologa.boje sie ze wyjdzie ze nie jestem dziewica.co mam zrobic??mam 14 lat i podobno w tym wieku lekarz mowi rodzinie ze nie jest sie dziewica... :/ prosze, POMOZCIE!!! <zalamka> <boje_sie>
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 20 sie 2006, 16:38

Do lekarz tak czy tam iść musisz, bo takich rzeczy banalizować nie mozna. Może powiedz ze chcesz isć sama bo sie przy siostrze krępujesz albo coś w tym rodzaju...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 20 sie 2006, 17:36

jak dla mnie to nie jest wiek na kochanie się, no ale nie o tym temat. Zawsze możesz wmówić, że to tampony, albo (jak uprawiasz) - gimnastyka. Nic innego nie przychodzi mi do głowy
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 20 sie 2006, 17:48

didi_16 pisze:jak dla mnie to nie jest wiek na kochanie się, no ale nie o tym temat. Zawsze możesz wmówić, że to tampony, albo (jak uprawiasz) - gimnastyka. Nic innego nie przychodzi mi do głowy


Tylko, że ginekolog sie na takich rzeczach wyzna.
Możne uprzedz wszytskich i idz prywtnie sama...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sie 2006, 18:38

Niekoniecznie musi powiedziec. Idź sama. Dzwonic do nich bedzie z tym niusem? ;P
No to raz. A dwa ze blony miec nie musisz nie tylko od sexu. Nie panikuj i idź.
didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 20 sie 2006, 18:41

paula19 pisze:Tylko, że ginekolog sie na takich rzeczach wyzna.


Gin owszem, ale rodzice nie. Jeli pójdzie sama na wizytę, bo powie rodzicom, że podczas badania będize się czuła pewniej bez widowni, to może to przejdzie ;)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 sie 2006, 21:12

A ile w ogóle twoj chlopak ma lat ? bo jak sie rodzice dowiedza to twoj luby moze miec przewalone :D i prokurator go dopadnie :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 sie 2006, 21:31

ok i czy to cos zmieni jak sie dowiedza? gratuluje pomyslow, jeszcze pewnie jesz lizaki :D a juz mozesz byc mama, brawo :)
Jedyny plus to to, ze jak bedziesz miala 16 nie powiedza ci zebys tego nie robila bo za wczesnie:D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 20 sie 2006, 21:32

A wiecie co zauwazylam? (wiem, powiecie ze malo odkrywcze :D) W kazdym razie w tysiacach tematow na roznych forach odnosnie pierwszego razu spotkalam sie z takim zachowaniem niemal wszystkich ludzi: Dziewczyna pisze, ze miala 14 lat, kiedy zaczela wspolzyc, nastepna jej odpisuje, ze gowniara, ona sama zaczela w wieku 15 lat i juz byla wystarczajaco dojrzala. Kolejna sie dopisuje ze 15 lat to tez gowniara, bo ona sama zaczela w wieku 16 lat i juz byla dojrzala. Nastepna pisze ze wszystkie to gowniary, bo same zaczely jeszcze pozniej...To jest chore...A co straszne, sama mam taki odruch, ktory staramsie blokowac. Ja zaczelam w wieku 15 lat, nie uwazam, zebym byla dojrzala, ale nie zaluje, zabezpieczam sie i to podstawa. Ale gdy ktos pisze, ze zaczal w mlodszym wieku niz ja, moja pierwsza mysl jest identyczna jak wiekszosci ludzi: za mloda. Chocby to byl ten glupi rok roznicy. Idiotyzm...
Wiec od czego zmierzam? Zostawcie ta dziewczyne w spokoju, to jest jej sprawa, kiedy stracila dziewictwo. Aha, i dodam, ze badz co badz, jesli tylko dziewczyna nie zaluje i nie bedzie zalowala, ma w miare odpowiedzialnego partnera i nie skrzywi sobie w rezultacie psychiki, jest jeden plus takiego zachowania: tacy luzie beda na przysczlsoc bardzije tolerancyjni :D

A co do tematu, pojdz sama do prywatnego gabinetu (koszt wizyty 50-60 zl), a na pewno lekarka nei powiadomi rodzicow. Zreszta, najlepiej nie rejestruj sie telefonicznie albo za pomoca komorki, to i nei bedzie miala mozliwosci nikogo powiadomic :D
Wiara jest wtedy, gdy nie wierzysz, że to, co przeszłe było kłamstwem, a to, co teraźniejsze, jest złym snem...
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 20 sie 2006, 21:33

Dziewczyno,nie przesadzasz trochę...,zastanowilaś sie jakie mogą być konsekwencje współżycia w tak wczesnym wieku????Bez przesady,sex w twoim wieku to pedofilia,czy jesteś tego świadoma???O ja...!
Idz do tego ginekololga,jak najszybciej,może on przemowi ci do rozumu!
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 20 sie 2006, 21:38

jelonek pisze:tacy luzie beda na przysczlsoc bardzije tolerancyjni :D
Czyli będą uważać za normalne że ich 10 czy 11 - letnie dzieci uprawiają seks. W końcu świat idzie do przodu... <zalamka>
Obrazek
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 20 sie 2006, 21:48

Joasia pisze:
jelonek pisze:tacy luzie beda na przysczlsoc bardzije tolerancyjni :D
Czyli będą uważać za normalne że ich 10 czy 11 - letnie dzieci uprawiają seks. W końcu świat idzie do przodu... <zalamka>


Nie, no to by byla przesada juz :P Takie dziecko to chyba nawet nie ma jakiegokolwiek pociagu seksualnego, wiec po co by to mialo robic? :? Przyanjmniej ja jeszcze nie mialam :D A natura ludzka raczej tak szybko nie ulegnie zmianie :D
Wiara jest wtedy, gdy nie wierzysz, że to, co przeszłe było kłamstwem, a to, co teraźniejsze, jest złym snem...
Awatar użytkownika
Fiance
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 sie 2006, 21:38
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Fiance » 20 sie 2006, 21:49

jelonek pisze:to jest jej sprawa, kiedy stracila dziewictwo

Pewnie ze jej sprawa,ale to jeszcze dziecko,jej organizm nie jest jeszcze gotowy na sex.Przeciez ona moze nie miec pojecia o zabezpieczaniu się,mam siostre w jej wieku i jak sobie pomyślę: ona i sex to mi się w głowie nie miesci!!!
JELONEK,pomyślałaś co będzie jak ta dziewczyna zajdzie w ciąze???Co będzie z jej dzieckiem,o ile urodzi się zdrowe?Czy bedzie miało ojca?Przecież w tym wieku nie mam mowy o poważnym związku,facet,albo chlopak z którym ona to robi jest kompletnie niedojrzały!
Wiem,ze roznie to jest,czasem sie wpadnie w wieku 17 lat i jaka z tego afera,ale gdzie jej tam jeszcze do 17.Niech dziewczyna coś w zyciu osiągnie,powinniśmy jej odradzić sexu w tym wieku,to dla jej dobra.
jelonek pisze:Zostawcie ta dziewczyne w spokoju, to jest jej sprawa, kiedy stracila dziewictwo

Mowisz tak bo sama wczesnie straciłas dziewictwo,nie myslisz dojrzale...
Martusia66,na prawde nie radze ci źle!!!
Zawsze staraj się myśleć pozytywnie,niech optymizm będzie twoim atutem!!!!
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 20 sie 2006, 21:56

Tak, dlatego tak mowie, ze sama wczesnie stracilam dziewictwo i dlatego wlasnei wiem, ze takei dziewczyny to nie zawsze nieodpowiedzialne dzieci, ktore nei maja pojecia o zabezpieczeniu ani o zwiazkach :P Od czasu mojego pierwszego razu minal rok, a z chlopakiem jestem ponad 1,5 roku, wiec raczej nie jest to niepowazny zwiazek. Nie wiem, jak jest z ta dziewczyna, ale ona nie ma watpliwosci jak widac odnosnie samego seksu, zaczela, sprobowala i watpie, zeby przestala, bo wy uwazacie, ze jest za mloda.
Wiara jest wtedy, gdy nie wierzysz, że to, co przeszłe było kłamstwem, a to, co teraźniejsze, jest złym snem...
didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 20 sie 2006, 22:12

jelonek pisze:a z chlopakiem jestem ponad 1,5 roku, wiec raczej nie jest to niepowazny zwiazek.

znam dziewczynę, która ma 17 lat, też współżyła ze swoim chłopakiem (zaczęli jakoś po półtorej roku bycia ze sobą). Twierdzili, że to związek na całe życie... aż pewnego dnia, uznała, że jest za młoda,żeby tak wcześnie więzać się na tak długo... więc woje "raczej" mnie nie przekonuje... Ale nie o tym tutaj jest temat.

Co do tego w jakim wieku zaczyna się współżyć... to chyba jasne, że mogą wystąpić jakieś choroby czy coś w tym stylu, że trzeba udać się do gina. Skoro chcesz zacząć współżyć w wieku 14 czy 15 lat (dla mnie wariactwo, ale ja jestem z innej bajki) to musisz wziąś pod uwagę, że może wystąpić konieczność pójścia do lekarza i wtedy to może wydać się rodzicom... może ten temat nauczy inne dziewczyny, żeby nie zaczynały za wcześnie...

Skoro miałaś odwagę zrobić to, to miej teraz odwagę iść do lekarza, nawet jeśli ma się to wiązać z tym, że rodzice się dowiedzą. Bo lepiej wyleczyć to teraz (cokolwiek się tam z Tobą dzieje), niż później mają być z tego wększe konsekwencje.
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 20 sie 2006, 22:22

Ale czy to wazne, czy zwiazek na cale zycie czy nie? Nie tylko zwiazki na cale zycie sa powazne. Jasne, chcialabym byc z moim chlopakiem juz do konca zycia, ale tegho nie da sie przewidziec ani teraz, ani kiedykolwiek indziej.
Co do rodzicow, wcale nie musi sie wydac. Wystarczy, ze dziewczyna pojdzie prywatnie. A jesli nie ma pieniedzy, to fakt ze nei ma blony nei musoi oznaczac, ze juz sie kcohala. I nie iwme, jak lekarz moze rozpoznac, ze ta utrata blony to akurat seks a nie wlasnie gimnastyka lub chocby masturbacja?
Wiara jest wtedy, gdy nie wierzysz, że to, co przeszłe było kłamstwem, a to, co teraźniejsze, jest złym snem...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 20 sie 2006, 23:32

a pozniej ludzie mowia "dzieci maja dzieci":P heh
nie no ale tak do tematu...dla mnie to troche przesada..14 lat..15.16... ale jak juz czula sie dojrzala to spoko...wkoncu najmlodsza matka na swiecie miala 9 lat jak urodzila <zalamka> ale to w afryce...co nie zmiania faktu bo najmlodsza matka w europie miala lat 11 ..wieec...zalozycielka tematu w porownaniu do tych to juz emerytka prawie <zalamka>

a wracajac..idziesz do ginekologa prywatnie..lub nawet do przychodni..nie musisz isc z mamusia za reke wkoncu jestes "dorosla".lekarz bedzie zadawal pytania czy wspolzylas czy jestes dziewica..powiesz ze nie jestes to wezmie Cie na badanie ale..wiesz jak sie bada dziewice?:P przez odbyt ...tak wiec..milego badania <chory>
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 20 sie 2006, 23:39

Dokładnie ona jest już ''dojrzała'' nie musisz iść z rodzicami !!
Dziewczyno żal mi ciebie i podobnych do ciebie <dno>
Co by się nie działo głowa do góry !
Noemi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2006, 23:52
Skąd: Z nieba
Płeć:

Postautor: Noemi » 21 sie 2006, 00:02

Każdy ginekolog pozna czy się jest dziewicą czy nie. Może również określić w przybliżeniu od jak dawna uprawiasz sex. Jeśli byłaś gotwa na sex powinnaś również być przygotowana na inne sytuacje związane z tym, chociażby badanie ginekologiczne. A co jeśli zaszłabyś w ciąże? Powinnaś sama wiedzieć co zrobić a nie szukać tu pomocy, bo to i tak nic nie da. Tak więc ginekologa nie oszukasz, jedynym wyjściem jest wizyta praywatna, ale bez obecności rodziców, czy siostry. Ale myśle że lekarz mimo wszytsko będzie bardzo zaskoczony. Życze powodzenia.
Daleko jesteś, daleko,
Tak bardzo jak byłeś blisko,
I nie popłynął już nigdy,
Łzy upojenia w uścisku.

KC :*
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 sie 2006, 00:20

pragnę zauważyć, że autorka tematu nie stworzyła go, aby wysłuchać waszej opinii dotyczącej utraty dziewictwa w wieku 14-tu lat, a żeby uzyskać pewną konkretną informację.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 21 sie 2006, 00:41

oczywiscie ze ginekolog pozna ze nie ejst dziewica ale..jakby mu powiedziala ze ejst to przeciez na sile jej tam zagladac nie bedzie bo "dziewice " bada sie w inny sposob przeciez..co by rzekomej blony nie uszkodzic..

ja bylam w wieku 16 lat i nic nie pytal o rodzicow a nie byla to wizyta prywatna..fakt ze 16 to nie 14 ale tez pelnoletnia nie bylam..
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sie 2006, 07:47

casanova24 pisze:a chociaz powiedz jak bylo
Zajebiscie :] I tak jest nadal z innymi partnerami rowniez. I ciesze sie ze nie czekalam do 20stki z sexem co u mnie przynajmniej by glupota bylo :] A tak do tematu wracajac.
Candy Killer pisze:akby mu powiedziala ze ejst to przeciez na sile jej tam zagladac nie bedzie bo "dziewice " bada sie w inny sposob przeciez..co by rzekomej blony nie uszkodzic..
I tak je sie najczesciej mniejszym wziernikiem bada i normalnie. Lekarz nie musi rodziny informowac. Moze nie musi. Kwestia na kogo trafi. Nie kazdy jest taki dziwny jak wy cnotki niewydymki :P

[ Dodano: 2006-08-21, 07:48 ]
Nie kazdy by calemu swiatu powiedzial "Patrzcie stracila dziewictwo w ieku 14lat!!!!" To tylko i wylacznie jej sprawa a Was sie pyta o co innego.
Sasa
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2004, 12:43
Płeć:

Postautor: Sasa » 21 sie 2006, 08:58

Patrzac wstecz na historie to przeciez dziewczynki w wieku 14 lat byly zonami a w wieku 16 juz miały 2 dzieci. Wiec nie widze powodu czemu sie tak oburzac?? Przeciez to jej sprawa ona tu tylko porady szukala co zrobic a nie osadu moralnego ;/ Ale widocznie nie od tego to forum jest
didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 21 sie 2006, 10:36

lollirot pisze:autorka tematu nie stworzyła go, aby wysłuchać waszej opinii dotyczącej utraty dziewictwa w wieku 14-tu lat

powiedzmy, że stało się to częścią tematu, bo gdyby straciła go w wieku podajmy 17-18 lat, to nie byłoby tego tematu.....
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 21 sie 2006, 11:09

Skoro już jesteśmy przy dojrzałości - uważacie, że dojrzała jest dziewczynka, która boi się rodziców i ich reakcji, więc chce ukryc fakt, że już z kimś spała? :] Niech się seksi z kim chce, ale niech potrafi pogodzić się z konsekwencjami - z tym, że jej partner to w świetle prawa pedofil, a jej rodzice mogą być mocno zdenerwowani.
martusia66 pisze:mam 14 lat i podobno w tym wieku lekarz mowi rodzinie ze nie jest sie dziewica...

Zależy tylko i wyłącznie od ginekologa, jeśli pójdziesz sama i prywatnie, nie podając prawdziwego numeru kontaktowego ani adresu, to na pewno nie będzie miał jak tego zrobić.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 21 sie 2006, 11:51

Niech sobie robi co chce, to jest Jej zycie. Nikt Jej nie zmusil do wspolzycia. Jesli kocha swojego chlopaka i zrobila to z milosci, to bardzo dobrze - przeciez nie ma nic piekniejszego ponad kochanie sie z osoba, ktora sie kocha! Wiec dajcie Jej spokoj!

Idz do prywatnego, lub idz sama. Nie sadze zeby wzial telefon, zadzwonil i powiedzialem Twoim rodzicom. Jesli bedzie chcial to popros go, powiedz, ze zrobilas to z milosci bo kochasz swojego chlopaka i nie chce zebyscie i on i Ty mieli jakies nieprzyjemnosci. Ginekolog tez czlowiek, zrozumie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sie 2006, 16:52

pani_minister pisze:Skoro już jesteśmy przy dojrzałości - uważacie, że dojrzała jest dziewczynka, która boi się rodziców i ich reakcji, więc chce ukryc fakt, że już z kimś spała?
Wies zmoi by trupem padli gdyby sie dowiedzieli. NIe dlatego ze to cos zlego, ale dlatego ze by po prostu nie zrozumieli.
Ginekolog tez czlowiek, zrozumie.
Chyba ze jest podobny do naszych forumowiczow...


Swoja droga wystarczy nie podac telefonu do nich i tyle. Mnei sie o taki nawet nie pytali. A jak telefon kontaktowy to swoj komorkowy dawalam. Trzeba sie z tym liczyc niestety ze takie cos moze wyjsc i pomyslec o tym przed...
Awatar użytkownika
owaca0101
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 09 lip 2006, 09:08
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: owaca0101 » 21 sie 2006, 21:31

14 lat to wcześnie ale skoro już sie tak stało idź prywatnie jak najszybciej
...:::Wszystko jest kwestą odpowiedniego spojrzenia:::...
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 23 sie 2006, 09:33

A odnosnie tolernacji, ciekawe, co byscie powiedzieli na to: http://www.fun.from.hell.pl/2003-01-04/ ... wczyna.jpg <hahaha>
Wiara jest wtedy, gdy nie wierzysz, że to, co przeszłe było kłamstwem, a to, co teraźniejsze, jest złym snem...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 23 sie 2006, 13:33

heheh dobre dobre...ale "listy" pisane do redakcji takowych najczesciej sa zartami...wiec ja tego na powaznie nie biore:) ale ubawilam sie hehe:]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 437 gości