Zawsze winny facet !!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

rafik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2004, 14:51
Płeć:

Postautor: rafik » 16 sie 2004, 16:36

Ja z moim Kochanie uważamy że podstawą każdego związku jest szczerość więc często ze sobą rozmawiamy o swoich potrzebach o tym kto czego potrzebuje. Pozwalamy sobie na odkrywanie naszych ciał i mówimy sobie co sprawia nam największą przyjemność. Dzięki temu ona nie musi udawać bo nawet dla niej sex bez orgazmu też jest bardzo przyjemny chociaż gdy go ma jest jeszcze bardziej szczęśliwa. Wydaje mi się że to co napisał Tomasz jest drogą do sukcesu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 16 sie 2004, 18:27

jeszcze 2 tygodnie temu zbagatelizowałbym tego posta ale...ostatnio rozmowa z moją narzeczoną zeszła na temat orgazmu i wyznała mi że raz czy dwa udawała szczytowanie.To było na początku związku i w tym leży przyczyna,teraz jak nie ma ochoty(niezmiernie rzadko) dochodzić to mi mówi prosto z mostu i sprawa załatwiona.
Dziweczyny nie bójcie się rozmawiać z facetami :565:
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 16 sie 2004, 18:46

ja rozmawiam :) w końcu w moim interesie jest żeby mi było jak najlepiej
i dzięki sugetiom partnera robię tak żeby i jemu było jak w niebie :D
czasem twierdzi nawet że nie sądził ze może mu być aż tak dobrze
a swój wiek i doświadczenie ma
nie chcę się oczywiście chwalić ale rozmowa wiele daje
dzięki temu mi też jest cudownie
:P
dryncia

Postautor: dryncia » 17 sie 2004, 15:46

Dobra ale jak jest taka sytuacja. Babka seksi się z facetem już jakieś trzy miesiące( ze soba są jakieś pól roku), wcześniej miała już innych facetów. I z nimi miała orgazm a teraz nie. Rozmawia z ni, ale to nic nie zmienia, on się ponoć stara, ale jej nie zadowala. Z niż jest wszystko ko bo jak sama sobie robi dobrze to szczytuje, ale z nim nie. Oboje zaczynają się frustrować, jednak z tym facetem łączy ja coś więcej. Jest już zmęczona tym ciągłym niepełnym seksem, wiedz, że on się dołuje. Więc udaje, ale nie zawsze, tak czasami, potem częściej. Co o ty myślicie. To jest sytuacja mojej dość dobrej koleżanki i ja nie wiem co mam jej radzić.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 sie 2004, 16:31

Tym bardziej nam jest trudno doradzić,ale myślę, że facet przystępuje do seksu, bez lub po zbyt krótkiej grze wstępnej i dziewczyna nie zdąży się wystarczająco podniecić, może stosuje nieodpowiednie pieszczoty.
A może mają nieodpowiednie warunki i dziewczyna jest spięta, że ktoś im może przeszkodzić.
Nie wiemy też czy chłopak seksił się już z innymi i jak mu wychodziło.
Z resztą przyczyn może być wiele,a my za mało o tej parze wiemy...
Ostatnio zmieniony 17 sie 2004, 17:20 przez Jarek, łącznie zmieniany 2 razy.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 17 sie 2004, 17:11

Jeżeli ona podchodzi do sexu - oczekując i czekając na orgazm, nie będzie go miec. Najlepiej się zapomnieć.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 17 sie 2004, 18:34

... i isc z nowo spotkanym facetem z dyskoteki na szybki numerek na plaży :695: :688: ;)) wtedy to orgazm gwarantowany.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2004, 19:19

Akurat !!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 17 sie 2004, 19:29

hehe co Wy tu kręcicie :) chodziło mi o nerwowe skupienie sie na jednym i czekanie w napięciu.. Wtedy nie ma szans :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 sie 2004, 19:30

hehe co Wy tu kręcicie chodziło mi o nerwowe skupienie sie na jednym i czekanie w napięciu.. Wtedy nie ma szans


A to racja Gracyjko. Ostatnio to samo przeżywałem :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 17 sie 2004, 22:56

Jeżeli ona podchodzi do sexu - oczekując i czekając na orgazm, nie będzie go miec. Najlepiej się zapomnieć.


odkąd to zrozumiałam, jest o wiele lepiej :) I orgazm tez lepszy :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 440 gości