jak często??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

aga_84

Postautor: aga_84 » 21 lip 2006, 02:05

Faceci mogą tyle razy i tak długo na ile pozwolą im dziewczyny. To normalne: jakby mogli to kochaliby się cały dzień i noc oczywiście.
Chiałabym jeszcze dodać, że dziewczyny też tak mają.

Jeżeli masz dobrego partnera to chcesz się kochać na okrągło. JA TAK MAM
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2006, 08:01

aga_84 pisze:Faceci mogą tyle razy i tak długo na ile pozwolą im dziewczyny. To normalne: jakby mogli to kochaliby się cały dzień i noc oczywiście.
Chiałabym jeszcze dodać, że dziewczyny też tak mają.

Jeżeli masz dobrego partnera to chcesz się kochać na okrągło. JA TAK MAM

nieprawda , kobieta moze i 600 razy , facet niestety nie , chyba ze umie powstrzymywac wytrysk , to kochac sie bedzie i długo , ale my tu o stpsunku który konczy sie u faceta orgazmem , i taki sex faceta znacznie ogranicza , na dobę jesli osiagnie takich stosunków 20 razy to juz bedzie nielada wyczyn , i mało kto go osiagnie , wiekszosc padnie przy 10 , a jeszcze inni przy 8 razach
kobieta to inna bajka
facetowo musi fiut stac !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 21 lip 2006, 08:33

ale tez nie najezdzajcoie na moonolke, przy odpowiednich warunkach,jesli pan ma kondycje, jest mlody i po przerwie, to jest jakas mozliwosc(oczywiscie, to sprawa indywidualna). ja bylam zszokowana, gdy spedzilam noc sylwestrowo z moim eks- 14 razy, i to- w ciagu nocy. ale on czasem nawet przerwy nie robil miedzy jednym wytryskiem i drugim. wiec- roznie to u ludkow bywa. z tym,ze- po co taK czesto, skoro to pozniej po misjonarsku mozna sie zastanawiac, czy moze pomalowac sufit?
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
TakiSamotny
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 31 mar 2006, 13:12
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: TakiSamotny » 22 lip 2006, 15:01

z tymi 60 razami to była czysta ironia <brawo> (to dla tych którzy tego nie wyczuli)
Awatar użytkownika
Sto-lat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2006, 15:27
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: Sto-lat » 22 lip 2006, 21:55

nieprawda , kobieta moze i 600 razy , facet niestety nie , chyba ze umie powstrzymywac wytrysk , to kochac sie bedzie i długo , ale my tu o stpsunku który konczy sie u faceta orgazmem , i taki sex faceta znacznie ogranicza , na dobę jesli osiagnie takich stosunków 20 razy to juz bedzie nielada wyczyn , i mało kto go osiagnie , wiekszosc padnie przy 10 , a jeszcze inni przy 8 razach
kobieta to inna bajka
facetowo musi fiut stac !


dlaczego facetowi sie liczy kazdy stosunek zakończony wytryskiem a kobiecie można liczyć bez orgazmu? ile orgazmów może mieć dziennie kobieta? 20-30 dziennie albo wiecej? toz to tez niemozliwe albo ja sie nie znam
such a perfect day....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lip 2006, 13:55

Bo jak bys liczył mezczyznie tak stosunki to trzeba by przyjac jakas czasową opcję , a to sie nie da ! dlatego stosunek odbyty liczy sie id włozenia do wyciagniecia , z pochwy członka i takich stosunków to kazdy z nas moze miec i z 100 na dzien , Tyle ze wiadomo , ze nie o to chodzi
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
superman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2006, 09:03
Skąd: Krk
Płeć:

Re: jak często??

Postautor: superman » 23 lip 2006, 22:58

martusiaczek pisze:Tak się zastanawiam... jak często faceci mogą uprawiać sex... no chodzi o to czy np 7 dni w tyg czy moze rzadziej... albo czesciej ;)

Od wczoraj wieczorem mialem 5 odjazdowych orgazmow.Moja kobiete chyba delikatnie przetarlem ale warto bylo.Ja moglbym sie kochac conajmniej 2 razy dziennie <banan>

[ Dodano: 2006-07-23, 23:01 ]
Andrew pisze:
aga_84 pisze:Faceci mogą tyle razy i tak długo na ile pozwolą im dziewczyny. To normalne: jakby mogli to kochaliby się cały dzień i noc oczywiście.
Chiałabym jeszcze dodać, że dziewczyny też tak mają.

Jeżeli masz dobrego partnera to chcesz się kochać na okrągło. JA TAK MAM

nieprawda , kobieta moze i 600 razy , facet niestety nie , chyba ze umie powstrzymywac wytrysk , to kochac sie bedzie i długo , ale my tu o stpsunku który konczy sie u faceta orgazmem , i taki sex faceta znacznie ogranicza , na dobę jesli osiagnie takich stosunków 20 razy to juz bedzie nielada wyczyn , i mało kto go osiagnie , wiekszosc padnie przy 10 , a jeszcze inni przy 8 razach
kobieta to inna bajka
facetowo musi fiut stac !


Przy 8 orgazmach to facet musialbym RUSZTOWANIE STAWIAC <hahaha>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2006, 23:19

Sto-lat pisze:dlaczego facetowi sie liczy kazdy stosunek zakończony wytryskiem a kobiecie można liczyć bez orgazmu?

A może odwrotnie? Orgazm wielokrotny wliczasz?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: jak często??

Postautor: Andrew » 24 lip 2006, 08:57

superman pisze:
Przy 8 orgazmach to facet musialbym RUSZTOWANIE STAWIAC <hahaha>


bzdura nie takie wyniki mialem jak mialo sie lat 20
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 lip 2006, 10:18

Andrew pisze:bzdura nie takie wyniki mialem jak mialo sie lat 20


tak,tak, oczywiście :D Po wczorajszej jeździe do dziś mnie krocze boli <diabel> A to tylko (aż?!) 3 razy <evilbat> Wystarczy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lip 2006, 10:29

bo wszystko kochany Tedi sie rozchodzi, jak te trzy razy rozłozyłes w czasie ?! czyz nie ? mozna sie kochac trzy razy w ciagu 30 minut , a mozna szalec przez 3 godziny i z tymi 8 razami jest podobnie
wszystko zalezy jak widzisz , od tego jak zinterpretuje sie mojego posta <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 lip 2006, 12:00

Przy 8 orgazmach to facet musialbym RUSZTOWANIE STAWIAC

e, da się, da się :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sto-lat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2006, 15:27
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: Sto-lat » 24 lip 2006, 17:34

Mysiorek pisze:
Sto-lat pisze:dlaczego facetowi sie liczy kazdy stosunek zakończony wytryskiem a kobiecie można liczyć bez orgazmu?

A może odwrotnie? Orgazm wielokrotny wliczasz?


no oczywiscie ze tak....



mi chodzi o liczenie ze jak facet skonczy nawet po minucie to jej jako 1 raz tez sie zalicza...
a czemu nie byc konsekwentny i "razy" liczyc po orgazmach....
such a perfect day....

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości