jak często??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

martusiaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:19
Skąd: :)
Płeć:

jak często??

Postautor: martusiaczek » 13 lip 2006, 18:20

Tak się zastanawiam... jak często faceci mogą uprawiać sex... no chodzi o to czy np 7 dni w tyg czy moze rzadziej... albo czesciej ;)
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 13 lip 2006, 18:22

Częściej <banan>

8 dni w tygodniu ;P <hahaha>
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 13 lip 2006, 18:46

Codziennie po kilka razy ale nie z jakims pasztetem :]
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 13 lip 2006, 19:15

Mój Przemek powiedzial ze codziennie przed śniadaniem i po sniadaniu...przed obiadem i po obiedzie....przed kolacja i po kolacji...i ze trzy razy w nocy..... Tylko czy ja to kiedys wytrzymam????
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 lip 2006, 20:59

Zalezy z kim :]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lip 2006, 21:17

martusiaczek pisze:jak często faceci mogą uprawiać sex...
Jesli o to chodzi to jak tylko sie zregeneruja. Na poczatku regeneruja sie krocej. Potem coraz dlzuej. Ale tak z 20 razy na dobe to psokojnie moga. Co nie znaczy ze chca maja tyle czasu itp. ale pytalas ile moga...
Grace

Postautor: Grace » 13 lip 2006, 21:53

moon pisze:Ale tak z 20 razy na dobe to psokojnie moga

chyba zwariowałaś !!
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 13 lip 2006, 21:55

lol ale ekspert z naszej moon, się zrobił od facetów...

po 5ciu czy 6ciu razach jednego dnia obydwoje będą tak poobcierani najczęściej, że żadne nie będzie miało ochoty :D (gumki mogą troche pomóc facetowi... ale nie kobiecie).

Dwa do czterech dziennie dałoby się radę na dłuższą metę... ale po co?

BTW
Faceci to nie akumulatorki do komórki... oni się nie regenerują, tylko wracają do pełni sił i dyspozycji :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lip 2006, 22:00

Kubek pisze:Dwa do czterech dziennie dałoby się radę na dłuższą metę...
4 to ja miwam w przecigu 3 h :|
Gosia... pisze:chyba zwariowałaś !!
A niby czemu?Pytala ile moga. Fizycznie tyle spokojnie moga. Moz enie wszyscy ale ja ze wszytskimi nie sypiam. Mowie tyle co wiem. Sex raz na godzine raczej w formie krotkiego numerka - facet spokojnie daje rade fizycznie.
Grace

Postautor: Grace » 13 lip 2006, 22:09

moon pisze:Sex raz na godzine raczej w formie krotkiego numerka - facet spokojnie daje rade fizycznie.

ja w to wątpie.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 13 lip 2006, 22:11

moon pisze:4 to ja miwam w przecigu 3 h :|


W przeciągu 3h to ja mogę mieć dwa, góra trzy... pod warunkiem, że tuż po skończeniu pierwszego i drugiego się podniosę a pierwszy będzie trwał dosłownie parę minut... jestem z dalekodystansowców i stosunek trwający mniej niż 45 minut (z czego 30 minut czystego <sex>) to dla mnie nie stosunek a surogat.

Jakbym miał 20 w jeden dzień mieć, to chyba bym musiał kilka godzin dokooptować do tego dnia + nie jeść, nie spać, nie wydalać.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lip 2006, 22:15

2,3 na jedno posiedzenie - max. Potem się już chcieć przestaje :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lip 2006, 22:29

Kubek pisze:akbym miał 20 w jeden dzień mieć, to chyba bym musiał kilka godzin dokooptować do tego dnia + nie jeść, nie spać, nie wydalać.
Fakt, ze te moje 20 z zalozeniem co godzine to brak snu by chyba sie w to wliczal. Ale czysto fizycznie majac 24 h wolnego czasu nie bedac przemeczonym ani nic wydaje mi sie ze mldy chlopak spokojnei by dal rade.
Kubek pisze:W przeciągu 3h to ja mogę mieć dwa, góra trzy...
U nas 4 [albo 5] to byla maksymalna ilosc na jeden wieczor. Co nie znaczy ze rano jakbysmy nbie musieli sie zrywac nastepnych 4 by nie bylo. I tak mamy juz 8 swobodnie w ciagu plus minus 12 h [ bo ja spie z moim to max 6 h - sam i po 10]. Dodajac caly wolny dzien kolejne 12h h...
Gosia... pisze:ja w to wątpie.
Wiec trza sie przkonac. Przy sprzyjajacych wiatrach sprobuje z moim i dam znac czy dalo rade czy nie :D

[ Dodano: 2006-07-13, 22:30 ]
Choc ja predzej wysiad eniz on... :/
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 13 lip 2006, 22:37

mi czas pozewala tylko na 2 razy w tygodniu ale styka...o prostate sie chociaz nie boje i zator w mosznie! <banan> <hahaha>
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
Sasa
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2004, 12:43
Płeć:

Postautor: Sasa » 14 lip 2006, 08:10

ja sie zgadzam w 100% z moon w jeden wieczor 4-5 razy to normalka jeszcze rano powtorka i po obiedzie tez kilka razy mozna jakos nie widze przeciwskazan. Nie rozumiem innych osob wypowiadajacycj sie ze to niemozliwe <hmm>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2006, 08:36

Kubek pisze:
po 5ciu czy 6ciu razach jednego dnia obydwoje będą tak poobcierani najczęściej, że żadne nie będzie miało ochoty :D (gumki mogą troche pomóc facetowi... ale nie kobiecie).

Dwa do czterech dziennie dałoby się radę na dłuższą metę... ale po co?

skad to wziołes ?? ze poobcierani ? powiem Ci ,ze to bzdura , bynajmniej u mnie tak nie bywało ! ani u mej zony . Pamietajcie , ze też byłem młody i kochalismy sie codziennie dzien w dzien przez okragły rok, nawet po 7 razy dziennie i tak to trwało gdzies do 35 roku zycia !, potem libido zaczeło spadac
Po co ? pytasz , dla przyjemnosci ,a niby po co >? <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 14 lip 2006, 09:32

ooo myślę że mój facte był by do tego zdolny... ;] a nawte wiecej, ale to wszytko zalezy od samopoczucie pogody itd itp :) jakbyśmy mogli to myślę ze raz dzinnie było by optymlanie (nie liczac oralu i innych zabaw...) niesteyt jeszcze nie mamy takiem możliwości... <ściana>
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 14 lip 2006, 09:53

oral to non stop ;))))))))

jesli partner cie podnieca to sie chce caly czas.jesli tylko zbiornik pelny...ale fajnie jest caly dzien nie dopuszczac do wytrysku a potem ulewa... <aniolek>
...
martusiaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:19
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: martusiaczek » 14 lip 2006, 14:04

hmm czyli jak panna jest OK to mozna codziennie tak?? <aniolek> pytam dlatego bo czytalam gdzies kiedys ze jak facet jest bardziej zaangazowany (czy jakos tak) to dluzszej przerwy potrzebuje :?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lip 2006, 17:33

martusiaczek, to wyczytalas bzdure <zalamka>
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 14 lip 2006, 17:40

Kubek pisze:
moon pisze:4 to ja miwam w przecigu 3 h :|


Jakbym miał 20 w jeden dzień mieć, to chyba bym musiał kilka godzin dokooptować do tego dnia + nie jeść, nie spać, nie wydalać.


Stary... z tego ostatniego to nie rezygnuj... to może być i szkodliwe.. i na koniec uciążliwe.. :>

A co do mnie... to nie wiem, nie robiłem tabel. Ale o ile mnie pamięć nie myli, to rekordem było 13 razy w ciągu 24 godzin. Tyle tylko, że to było dawno, więc może to nie prawda :>
Teraz się pocieszam, że nie ilośc jest ważna, a jakość :D
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 14 lip 2006, 18:28

Gosia... pisze:Madzia napisał/a:
Mój Przemek powiedzial ze codziennie przed śniadaniem i po sniadaniu...przed obiadem i po obiedzie....przed kolacja i po kolacji...i ze trzy razy w nocy..... Tylko czy ja to kiedys wytrzymam????

chciałabym to zobaczyć....


Mój przemek to tylko powiedział to raz, a dwa to to ze on codziennie zjada 5 jajek na sniadanie wiec poziom jego testosteronu jest wysoko ponad norme:):):):):):)
A tak serio to myśle ze 5 razy na dobre to jest najlepsza ilośc....bo przecież o jakoś powinno chodzic:)
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 14 lip 2006, 18:39

martusiaczek pisze:pytam dlatego bo czytalam gdzies kiedys ze jak facet jest bardziej zaangazowany (czy jakos tak) to dluzszej przerwy potrzebuje


Tak od 5 do 25 minut... przy normalnej kondycji, w zależności od tego czy ma się podnieść po raz drugi, czy po raz kolejny :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 14 lip 2006, 18:44

Madzia pisze:Mój przemek to tylko powiedział to raz, a dwa to to ze on codziennie zjada 5 jajek na sniadanie wiec poziom jego testosteronu jest wysoko ponad norme:):):):):):)
A tak serio to myśle ze 5 razy na dobre to jest najlepsza ilośc....bo przecież o jakoś powinno chodzic:)


To w jajkach jest taka ilość testosteronu? Zawsze myślałem, że chodzi o cholesterol.. ale widać teraz jakieś "dorabiane" sprzedają <hahaha>
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 14 lip 2006, 19:01

RedX pisze:To w jajkach jest taka ilość testosteronu?


Jasne- tyle, że nie chodzi chyba o kurze jaja <hahaha>

5 jaj codziennie? Kulturysta czy śpiewak operowy? Przecież to niezdrowe... a gazy przy takiej diecie to musi mieć takie, że firanki trzeba gumkami do parapetu mocować, żeby nie wyfrunęły...
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 14 lip 2006, 19:20

Kubek pisze:
RedX pisze:To w jajkach jest taka ilość testosteronu?


Jasne- tyle, że nie chodzi chyba o kurze jaja <hahaha>
...


To jakie on spożywa? <boje_sie> <hahaha>

Czepiasz sie Kubek. moze chłopak chce mieć "lśniącą okrężnice"... :>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 lip 2006, 19:25

Smiejecie sie, a fakt faktem ze duza ilosc witaminy B6 w jajach kurzych wspomaga funkcjonowanie jader u mezczyzny, opoznia przedwczesny wyytrysk i zwieksza prosukcje plemnikow przez jadra, fakty naukowe.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 14 lip 2006, 19:27

Jutro kupię sobie "osobistą kurę"... :>
Redi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2006, 12:34
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Redi » 17 lip 2006, 20:58

Sasa pisze:ja sie zgadzam w 100% z moon w jeden wieczor 4-5 razy to normalka jeszcze rano powtorka i po obiedzie tez kilka razy mozna jakos nie widze przeciwskazan. Nie rozumiem innych osob wypowiadajacycj sie ze to niemozliwe <hmm>


Mogłem nie czytać - teraz się będę zastanawiał czy słabiak jestem :?
ja tak 2,3 pod rząd ale nie codziennie bo chybaby się po miesiącu znudziło...
(no muszę to sprawdzić <sex>)
Awatar użytkownika
Sto-lat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2006, 15:27
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: Sto-lat » 17 lip 2006, 21:21

do 8-9 razy dziennie to jeszcze spacerek i przyjemnosc potem to hardcore i meczarnia :)
such a perfect day....

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 567 gości