PIESZCZOTY ZA POMOCĄ PIERSI KOBIETY....??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
szczęściarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2003, 19:52
Skąd: śląsk
Płeć:

PIESZCZOTY ZA POMOCĄ PIERSI KOBIETY....??

Postautor: szczęściarz » 15 sty 2004, 07:22

CHODZI I O JAKIEŚ DOBRE WSKAZÓWKI, BO CHCIAŁBYM SPRÓBOWAĆ TEGO, CHOĆ RAZ Z INICJATYWY MOJEJ UKOCHANEJ PRÓBOWALIŚMY. ZASKOCZYŁA MNIE TYM. ZDJĘŁA UBRANKA Z GÓRY OBNIŻYŁA SIĘ (TAK BY JEJ PIERSI SPOCZYWAŁY NA MOIM ...) I ZACZĘŁA SIĘ PORYSZAĆ, ZACZYNAŁO TO BYĆ PRZYJEMNE, JEDNAK BYŁO TO NIE ZAPLANOWANE I PRZY WIĘKSZYCH RUCHACH CZASEM BOLAŁO, PONIEWAŻ TO BYŁO TAK NA "SUCHO". CO PROPONUJECIE UŻYWAĆ??, A TAKŻE W JAKIEJ POZYCJI TO ZROBIĆ??, DAJCIE JAKIEŚ DODATKOWE RADY Z WASZEGO DOŚWIADCZENIA?? - WYDAJE MI SIĘ ŻE CHYBA SPRÓBUJEMY JUŻ NIE DŁUGO.

- CZEKAM NA WASZE RADY!!
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 15 sty 2004, 07:50

jak cie boli na sucho to uzywaj jakichs olejkow albo balsamow ale niewiem czy to pomorze a co do pozycji to sprawdzcie rozne pozycje i zobaczcie wktorej wam najbardziej psauje i najbardziej sie wam podoba
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 15 sty 2004, 10:08

w pozycji kiedy chłopak lezy a dzieczyna pochyla sie nad nim przynajmniej mi jest niewygodnie bo po pewnym czasie bola plecy i nie da sie dlugo w ten sposob utrzymac. Polecam pozycje kiedy dziewczyna lezy a Ty siedzisz na niej okrakiem tak zeby penic byl miedzy piersiami. Jedyna jej wada jest to ze w zycji lezacej piersi sa mniejsze i gdy nie sa odpowiednio duze to takie cos sie nie uda.
Dla lepszego poslizgu najlepiej olejek o jakims milym zapachu wzmagajacym podniecenie
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

....

Postautor: Kinia*** » 17 sty 2004, 15:35

sarah zgadzam się czasami niewygodnie więc lepiej jest się położyć..ja tam się nie bawię z olejkami najlepiej połaczyć to z pieszczotami oralnymi trochę slinki i poślizg idealny...ważne żeby było nam przyjemnie :D
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 17 sty 2004, 15:48

:!: Niech ci go zwilzy ustami:]]] albo po prostu pobawi sie nim raczka... Wtedy powinien stac sie wilgotniejszy;) My tak robimy
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 17 sty 2004, 16:35

my w sumie tez nigdy olejka jeszcze nie stosowalismy bo nie bylo zadnego bolu ani niczego takiego. za duzo zachodu jak dla mnie z olejkiem ale jezeli ma ktos taki problem to czemu nie... :)
Czarnyy
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:42
Skąd: Jelenia Góra
Płeć:

Postautor: Czarnyy » 15 sty 2005, 13:01

Moim skromnym zdaniem najlepszym wyjsciem z tej sytuacji jest to zeby partnerka lezala na plecach i zebys ty siedzial na niej. wtedy mozesz kontrolowac swoje ruchy a ona bedzie tylko trzymac piersi z boku zeby twoj czlonek byl w srodku. Pozdrawiam
Jak mi dobrze - jestem z Tobą
Tak mi serce bije
Myślałem: człowiek nie ma serca...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 sty 2005, 13:06

2004-01-17, 16:35
2005-01-15, 13:01
soul of a woman was created below
karol

Re: ....

Postautor: karol » 15 sty 2005, 20:34

Kinia*** pisze:sarah zgadzam się czasami niewygodnie więc lepiej jest się położyć..ja tam się nie bawię z olejkami najlepiej połaczyć to z pieszczotami oralnymi trochę slinki i poślizg idealny...ważne żeby było nam przyjemnie :D


Kinia *** kope lat ! jak tam Twoje sprawy zdrowotne , wszystko gra , czego oczywiscie Ci zycze ! :564:
Charlie ??? Ty sie szpiegostwem nie zajmuj ! :P ;) :564: :564:
Awatar użytkownika
Raffek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 22 sie 2004, 15:11
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: Raffek » 16 sty 2005, 18:03

Nic tylko "na motylka" :556:
"...Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć..."
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 16 sty 2005, 18:12

charlie81 pisze:2004-01-17, 16:35
2005-01-15, 13:01


Raz sie czepiasz ze ludzie zakładaja nowe tematy , a teraz ze odgrzebuja stare z przed roku?? Idz ty baranka sobie o ściane walnij i wróć bo sam nie wiesz o co Tobie chodzi :) :564:
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 sty 2005, 18:19

jak ktos chce sie cos spytac to ok, no ale jezeli po roku udziela porad?? Przeciez chyba oczywiste jest ze Szczesciarz ze swoja pania przez rok cos wykombinowali, bo jezeli sugerujesz ze nie to chyba ro obrazasz :) :564:
soul of a woman was created below
Czarnyy
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:42
Skąd: Jelenia Góra
Płeć:

Postautor: Czarnyy » 16 sty 2005, 18:32

heh.... :oops: sorki sorki przegladalem sobie temaciki i nie zwrocilem uwagi na date tego postu :) wszystkich, ktorzy poczuli sie urazeni z tego powodu przepraszam :)
Jak mi dobrze - jestem z Tobą

Tak mi serce bije

Myślałem: człowiek nie ma serca...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 sty 2005, 00:12

A ciekawe ze stare tematy nie sa zamykane :D np powyzej pol roku :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 17 sty 2005, 08:24

sarah pisze:w pozycji kiedy chłopak lezy a dzieczyna pochyla sie nad nim przynajmniej mi jest niewygodnie bo po pewnym czasie bola plecy i nie da sie dlugo w ten sposob utrzymac. Polecam pozycje kiedy dziewczyna lezy a Ty siedzisz na niej okrakiem tak zeby penic byl miedzy piersiami. Jedyna jej wada jest to ze w zycji lezacej piersi sa mniejsze i gdy nie sa odpowiednio duze to takie cos sie nie uda.
Dla lepszego poslizgu najlepiej olejek o jakims milym zapachu wzmagajacym podniecenie

tak jest bardzo przyjemnie, ale bardziej mi odpowiada, jak stoję/siedzę, a partnerka sama ścicka piersi na moim małym i nimi porusza. To jest dopiero bomba-widok rewelacyjny!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 400 gości