drogie Panie czy lubicie...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Jarek

drogie Panie czy lubicie...

Postautor: Jarek » 14 gru 2003, 01:49

...zmieniać pozycje podczas stosunku. Jeśli tak, to jaka wam najbardziej odpowiada?
Mam tu na myśli sex klasyczny (o ile mogę się tak wyrazić)
Jarek

Postautor: Jarek » 14 gru 2003, 02:10

I jeszcze jedno pytanko. Co sądzicie o goleniu włosów łonowych przez facetów?
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 14 gru 2003, 15:25

Mój chłopak raz się tam ogolił..... i nie mogłam na to patrzeć.....nigdy tego nie róbcie faceci!!! To wygląda ( wg mnie) beznadziejnie
Jarek

Postautor: Jarek » 14 gru 2003, 16:03

Dzięki Ci Aga za szczerą wypowiedź, ale czy uprawiacie miłość oralnie?
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 14 gru 2003, 17:43

Ja się przyznam szczerze, że od czasu do czasu golę, tzn. depiluję kremem do depilacji, włosy łonowe. Mojej ukochanej to nie przeszkadza, a ja się z tym lepiej czuję. Fakt - jak odrastają to czasem nie można wytrzymać ;)
Jarek

Postautor: Jarek » 20 gru 2003, 18:05

a a'propos pierwszego pytanka?
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 20 gru 2003, 19:15

Jarek pisze:a a'propos pierwszego pytanka?
... nikt Ci nie odpowiada, bo pewnie nikt nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od dnia, nastroju i ochoty. Jak dzień jest rozlazły, to i seks jest jest "leniwy" i "jednopozycyjny" :wink:
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 21 gru 2003, 14:39

Jarek, tak uprawialiśmy seks orany i dla mnie nie ma różnicy czy robimy to kiedy jest wygolony czy nie, ale estetycznie brak włosów łonowych wygląda (podkreslam że to tylko moje zdanie) paskudnie.
gracja

rewelacja

Postautor: gracja » 21 gru 2003, 19:16

Dla mnie mezczyna moze byc lysy od stop po szyje, niedobrze byloby jednynie jakby golil nogi:) Poza tym siwtnie to wyglada (dla mnie) i jest o wiele bardziej higieniczne np.golenie wlosow pod pachami. Do czego facetow goraco namawiam!
Awatar użytkownika
Smilla
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 26 lis 2003, 17:26
Płeć:

..

Postautor: Smilla » 27 gru 2003, 16:11

co do zmian,nie ma nic gorszego niż rutyna :) , ale nawet kochając się w jednej pozycji,można urozmaicać ją na wiele sposobów ,że.... :)

moim zdaniem depilacja może odebrać mężczyźnie coś co trudno nazwać , nawet nie chodzi tu o męskość..może jestem pełna stereotypów , ale wydaje mi się , że lepsza jest naturalność . Męska oczywiście ;)
Awatar użytkownika
thessi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:55
Skąd: Kraków
Płeć:

FAjne

Postautor: thessi » 27 gru 2003, 20:58

JA lubie ogolone meskie jąderka są super przygotowane do pieszczot a włosy nie wchodzą do nosa i do buzi
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 28 gru 2003, 23:56

.. golenie wlosow lonowych przez mezczyzn?
Nie, mysle ze nie jest to zbyt fajne..
Co do milosci oralnych...
Uprawiam je z moim chlopakiem.
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 29 gru 2003, 20:31

a! zapomniałam podkreślić- całkowicie ogolone włosy łonowe mnie odrzucają, ale wygolone same jądra- bardzo wygodne i estetyczne
Jarek

Postautor: Jarek » 14 sty 2004, 08:39

A co w takim razie myślą mężczyźni o depilacji miejsc intymnych przez kobiety?
apana

Postautor: apana » 14 sty 2004, 08:55

No właśnie Jarku jestem ciekawa wypowiedz się co o tym myślisz, bo mi osobiściwe całkiem wygolone miejsca intymne się niepodobają, lubie troche tej naszej ukrytej zwierzecosi, ale na pewno zdania są podzielone, wiec jak to odbieracie, czy te włoski nie wzbudzają w was jakiś szczególnych emocji, nie tylko estetycznych, choc ta całkiem ,,naga" bezbronność, bez żadnego wdzianka, małej dziewczynki...hehe, a może po prostu urozmaicenie?
Jarek

Postautor: Jarek » 14 sty 2004, 09:07

Całkiem wygolone mi się nie podobają, bo przypomina mi to małolata, ale zadbane fryzurki, np. ładny paseczek czy serduszko to i owszem. Nie jestem gorącym zwolennikiem orala, więc te włoski mi nie przeszkadzają, a nawet bardziej podniecają. Poza tym wiem, że jak dziewczyna depiluje się przez golenie, to jak zaczynają odrastać, przechodzi męki. Wiem też, że higienę tych miejsc można zachować i z włoskami. Zaznaczam, że jest to moje zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sty 2004, 13:11

A mi to rybka ;)
Moze byc bez, moze byc z choc do orala niewatpliwie bardziej wole bez :) No a to odrastanie to faktycznie niezbyt.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 sty 2004, 13:55

Cipka musi byc zawsze ogolona :) To pierwsza zasada :) Malutki paseczek wyglada bardziej podniecajaco niz calkiem wygolona. Uwielbiam lizac intymne miejsca kobiety wiec potrzebuje gladkosci a nie pozniej włoskow miedzy zebami :)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 15 sty 2004, 07:57

O nie! Troche futerka musi zostać co by zimą nie było chłodno a i wizualnie przyjemniej to wygląda. :)
Co do golenia męskości to ja osobiście od czasu do czasu strzygę żeby zachować ładną fryzurke.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości