Wloski u kobiet pod paszkami

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 18 maja 2005, 08:22

sabinka pisze:ja nie wiem, ale ja nie znam zadnej dziewczyny ktora mialaby wlosy pod pachami....

Niestety znam jedna dziewczyne co sie nie goli ale ona w ogóle jest jakas dziwna. Dzieki bogu skonczylam szkole i juz jej raczej nie zobacze na w-fie. <belt1>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 18 maja 2005, 08:53

sophie pisze:patrząc na wypowiedzi panów w tym temacie (większość za włosami)

Ja dalej nie rozumiem, czemu sie mnie podciaga pod "za wlosami" :| Sophie - tlumacz sie !
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 maja 2005, 09:34

charlie81 pisze:
sophie pisze:patrząc na wypowiedzi panów w tym temacie (większość za włosami)

Ja dalej nie rozumiem, czemu sie mnie podciaga pod "za wlosami" :| Sophie - tlumacz sie !


Ciebie zaliczyłam do grupy "ani za, ani przeciw", czyli tej, której to obojętne. Bo tak wynikalo z Twoich postów :P
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 18 maja 2005, 09:44

ja uwazam ze musza byc zadbane
zapuszczone jednak u dziewczyny wygladaja nieestetycznie
jednak ogolone lub przystrzyzone tak jak andrew pisal sa ok :)
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Postautor: tom23 » 18 maja 2005, 10:57

Andrew napisal:"To jest wasz Punkt widzenia drogie Panie , i to nie ma być gąszcz włosów , tylko zadbane przystrzyzone włoski ...czicie róznice czy też nie ?!!! i zapewniam iż apetyczniej wyglada c*** nie wygolona jak taka z paskiem durnym , albo ogolona na łyso !" Zgadzam sie w 100 procentach:)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 maja 2005, 11:06

Nożyczkami przystrzyżone, czy golarką do włosów? :P (której zresztą nie posiadam :D )
Valpurgius
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2005, 13:37
Skąd: North-West
Płeć:

Postautor: Valpurgius » 18 maja 2005, 13:02

Dla mnie kobiece paszki muszą być ogolone, szczególnie jak się je lubi całować i lizać.(znaczy sie mowa tylko i wyłącznie o swojej dziewczynce rzecz jasna ;-)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 maja 2005, 13:03

kurek pisze:ja uwazam ze musza byc zadbane
zapuszczone jednak u dziewczyny wygladaja nieestetycznie
jednak ogolone lub przystrzyzone tak jak andrew pisal sa ok :)
I Ty przeciwko? <bicz2>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 18 maja 2005, 13:33

Nie wiem, czy się wypowiadałam gdzieś na temat jakiegokolwiek owłosienia, więc sobie to zrobię tu :P

Włosy pod pachami odpadają. Gładko ma być, tak samo na nogach i na rękach. Nie wiem, czy na rękach by mi rosły, bo jak sobie wydepilowałam jakieś nikłe 10 lat temu, to do dzisiaj mam spokój.

Nie podobają mi się wygolone na zero włosy łonowe, szczególnie jak jest ciemna dziewczyna. Trójkąt musi być (ale przystrzyżony i tylko trójkąt), bo inaczej wygląda łyso i śmiesznawo - duża dziewczyna, a na dole jak dziecko.

Jak mnie czasem szlag trafia albo się zagapiam, to se na zero ciachnę i chwilę potem stwierdzam, że wygladam jak idiotka.
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 18 maja 2005, 14:03

sarah pisze:
sabinka pisze:ja nie wiem, ale ja nie znam zadnej dziewczyny ktora mialaby wlosy pod pachami....

Niestety znam jedna dziewczyne co sie nie goli ale ona w ogóle jest jakas dziwna. Dzieki bogu skonczylam szkole i juz jej raczej nie zobacze na w-fie. <belt1>


u mnie by taka nie przezyla.... ja mialam taka malo tolerancyjna klase :D:D:D
tom23
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 16 gru 2004, 16:30
Płeć:

Postautor: tom23 » 18 maja 2005, 16:31

Ciekaw jestem czy jakas dziewczyna sie znajdie ktorej wloski nie przeszkadzaja albo sie podobaja...
Awatar użytkownika
PusSy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 maja 2005, 14:10
Skąd: z Wenus ;-)
Płeć:

Postautor: PusSy » 18 maja 2005, 17:02

bleee<belt1>
Ja zawsze jestem dokładnie wydepilowana i wygolona i po prostu nie wyobrażam sobie takich akcji...<belt1>
"...Ufam i Wierzę Tylko Sobie..."
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 18 maja 2005, 17:03

mrt pisze:Włosy pod pachami odpadają. Gładko ma być, tak samo na nogach i na rękach. Nie wiem, czy na rękach by mi rosły, bo jak sobie wydepilowałam jakieś nikłe 10 lat temu, to do dzisiaj mam spokój.

Serio mrt? Bo ja mam problem z tymi wlosami na rekach. Latem jeszcze ujda bo sa jasne i nie widac ich wcale. Depilatorem nie dam rady ich wyrwac bo za bardzo boli ale planowalam sie na wosk wybrac tylko ciagle mi kasy brak... Ale jezeli mialabym miec z nimi spokoj juz na zawsze to w sumie moze warto. Bo boje sie ze pozniej bede musiala co miesiac je woskowac...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 maja 2005, 18:22

Ja woskiem już ze 3 razy usuwałam z rąk. Ale nadal odrastają :/ Jak ci się udało mrt pozbyć ich na dobre??
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 18 maja 2005, 19:19

Nie podobają mi się wygolone na zero włosy łonowe, szczególnie jak jest ciemna dziewczyna. Trójkąt musi być (ale przystrzyżony i tylko trójkąt), bo inaczej wygląda łyso i śmiesznawo - duża dziewczyna, a na dole jak dziecko.

o wlasnie!!!
wyjelas mi to z ust :)

a co do raczek to lubie takie malutkie bielutkie
(ale nie takie jak u facetow <belt3> )
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 18 maja 2005, 19:33

mi losy na rekach kompletnie nie przeszkadzaja.... :)
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 18 maja 2005, 21:40

Moim zdaniem włoski pod pachami jakiejkolwiek kobiety wyglądaja niesmacznie. To fakt nikt nie wymaga od babuleńki golenia sie pod pachami, ale mysle że chociaz dla higieny należałoby to robic.Fakt że kogos mogą podniecać włosy pod pachami kobiet podniecać jest dla mnie dziwny, no akle kazdy człowiek ma inne upodobania i trzeba je zaakceptować :)
Życie jest ograniczone, ale miłość
niewyczerpana.
Awatar użytkownika
DZIEWCZYNKA
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2005, 20:42
Skąd: San Diego
Płeć:

Postautor: DZIEWCZYNKA » 18 maja 2005, 22:09

nie czytałam wiekszości komantarzy do woego tematu ;]
ale moge iść o zakład,że wiekszej cześći wpsiujących sie nie odpowiadają włoski ;p
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
trzeba być higienicznym ;]
chociaż haha koleżanka mi kiedyś opowiadała,że jej facet lubi takie zarośnięte,że wałsnie go to jara i sie strasznie podnieca;p ...ja nie wiem czym ;/ bleh
nie wiem w sumie jestem jeszcze młoda;p i mało wiem;p o seksie itd,z praktyki nic nie wiem hahaha ;] ALE chyba (jak tak sobie mysle o tym moim przyszłym seksie z kimś;p;]) to wydaje mi sie ze chciałabym mieć faceta zadbanego i bede chciała mieć takiego partnera seksualnego,który bedzie preferował depilacje :> a nie Włochy ;p haha ;] mnie osobiście obrzydzają włochy pod pachami......

mielismy taką koelsiane w klasie miała RUDE WŁOCHY POD PACHAMI i jak graliśmy w siatke to jak podnosiła rece do góry to WSZYSTKICH NAOKOŁO SKRĘCAŁO hahahahah bleeeeeeeeeeeeeeeH jak wspomne sobie ;/
JAK TAK MOŻNA?! ;/;/;\ <belt3>

[ Dodano: 2005-05-18, 22:12 ]
TEN WPIS BYŁ Z DYDYKACJĄ DLA DOMINIKI hahaha może to kiedyś rpzeczytasz i zetniesz te RUDE WŁOCHY;p 8)
what makes you think that I needed you ...?!
Awatar użytkownika
vice
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2006, 10:05
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: vice » 18 mar 2006, 11:08

to jest wręcz niesmaczne...
pod paszkami zawsze muszą być zgolone...
co do łona...
mój mężczyzna namówił mnie do zgolenia i powiem, ze tarza nie wyobrażam sobie nie robić tego...
"Ostatecznie dla należycie zorganizowanego umysłu śmierć, to tylko początek nowej wielkiej przygody..."
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 18 mar 2006, 11:27

Mysle ze fakt iz komus podobaja sie wlosy pod pachami u dziewczyn wynika jeszcze z kanonu kobiecego piekna czasu kamienia lupanego :P
No ale kazdy lubi to co lubi..
Stanowcze !nie! owlosieniu pod pachami..
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 18 mar 2006, 12:09

O masz......tego brakowało :D Najlepiej jeszcze żeby kobieta miała wąsy i brodę :P

Zdecydowane NIE ! włosom pod pachami i na nogach :P
A jeśli chodzi o łono, to raczej też w wolę niewielką ich ilość lub wręcz znikomą :)

Yyyyyy..... qrde nawet ja dbam o swoje włosy pod pachami :D, tak żeby miału 0mm- 5 mm długości , więc nie wyobrażam sobie żeby kobieta miała tam takie kręcone <belt> <belt> <belt> :|
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 18 mar 2006, 12:16

A któż to taki ochydny temat wywlókł z czeluści zaponnienia? Lepiej żeby tam pozostał :/
U dziewczyn uwielbiam gęste i długie włosy... na głowie, tylko :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 18 mar 2006, 12:20

No ale skoro został wyciągnięty z czeluści zapomnienia....to nie mogłem sobie podarować poczytania odpowiedzi na ten temat :P (dobrze, że nic nie jadłem w tym momencie).....

no i swoje 3 grosze dorzuciłem do tego tematu.... :)
Myślę, że 99,9% facetów mówi NIE ! tego typu włoskom 8)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 18 mar 2006, 12:41

Włoski pod pachami? Blee <belt>
IcemaN pisze:A jeśli chodzi o łono, to raczej też w wolę niewielką ich ilość lub wręcz znikomą

Ja lubię całe ogolone, albo paseczek... :) <diabel>
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 18 mar 2006, 16:06

Włosy pod pachami... OJ NIE! <boje_sie>
roxy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 sty 2006, 21:46
Skąd: z netu ;)
Płeć:

Postautor: roxy » 18 mar 2006, 16:16

Jakieś obleśne masz upodobania <belt> <belt> <belt>
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 18 mar 2006, 16:40

Oczywiście LUBIĘ, gdy włosy pod pachami są wygolone, ale całkiem ciekawa jest taka trzydniówka :) Fajnie drapie :P
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 19 mar 2006, 12:43

Najlepszym rozwiązaniem na drapiące, odrastające włoski jest depilator elektryczny. Samo golenie nie należy do przyjemnych, ale za to wloski odrastają duzooo wolniej, są słabsze i nie ma "ciekawych trzydniówek". Polecam!
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 mar 2006, 12:45

Chili pisze:Najlepszym rozwiązaniem na drapiące, odrastające włoski jest depilator elektryczny.
Osz w życiu. :/ Nie dosc ze boli to powoduje wrastanie. Golenie jest duzo przyjemniejsze ;P
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 mar 2006, 23:20

Chili pisze:Najlepszym rozwiązaniem na drapiące, odrastające włoski jest depilator elektryczny.

nie potraktowalabym sie tym :P naprawde golenie jest szybkie, latwe i nie wymaga jakiejs nie wiadomo jakiej ilosc czasu

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 396 gości