Orgazm.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

poper
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2006, 20:00
Skąd: Nisko
Płeć:

Orgazm.

Postautor: poper » 14 mar 2006, 20:44

Witam,
nie wiem czy był już taki temat, a
otóż mam taki problem,
zaczęliśmy razem z partnerką, że tak powiem "ostre" pieszczoty, jednak zdarzylo sie coś co mnie zaniepokoilo, podczas gdy ona zaczęła się bawić moim członkiem dostałem orgazmu, to był nasz "pierwszy raz" nie w sensie, że uprawialiśmy sex bo do tego jeszcze nie doszliśmy, chcę się zapytać czy to normalne czy raczej jakiś problem? Owszem stresuje/owałem się troche przy tym, lecz dzisiaj byłem rozluźniony i gotowy na wszystko, a tu taka "wpadka"
Proszę o opinie kobiet i mężczyzn
z góry dziękuje
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 mar 2006, 20:55

Ty tak poważnie? <boje_sie>
Ostro Cię wypieściła a Ty w efekcie miałeś orgazm i teraz nie jesteś pewny czy tak miało być? litości...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 14 mar 2006, 20:55

Jestem pewien, że wcale taki wyluzowany nie byłeś. Przedwczesny wytrysk najczęściej zdarza się ze stresu właśnie, wywołanego chęcią jak najlepszego "wypadnięcia" przed partnerką.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 14 mar 2006, 21:01

ale problem qwa... piescila go i doszedl do orgazmu...dziwne nie? chyba ze chodzi mu o przedwczesny wytrysk....

ja chcialbym miec takie "problemy" ze dostaje orgazmu podczas pieszczot....a u mnie jest wrecz na odwrot..kochana meczy sie meczy i nic....i chyba to tez wszystko przez stres i przez to ze to sa nasze pierwsze kroki w pettingu
poper
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2006, 20:00
Skąd: Nisko
Płeć:

eh

Postautor: poper » 14 mar 2006, 21:01

Fakt moze to zle ujalem, zanim zaczela sie bawic moim czlonkiem bylem bardzo podniecony, gdy moja partnerka zaczela dotykac czlonka on wytrysnal.
prosze o dalsze komentarze ;>
Awatar użytkownika
Rapid
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:12
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Rapid » 14 mar 2006, 21:10

No stary, jak byłęś podniecony i to maksymalnie to cosie dziwisz? młody jesteś jeszcze, jak piszesz twoje kontakty seksualne też póki co raczkują, twoja dziewczyna pewno bardzo cie podnieca. Nie ma problemu żadnego. Ale twoja dziewcyzna pewno sie cieszyła że tak łątwo cie doprowadziła, co? (a tak btw. to z czasem ci przejdzie, sporo osób na początku tak ma)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 mar 2006, 21:12

szybko wytrysnołeś ale to pierwszy raz.potrenujesz - pójdzie ci lepiej. polecam trening na sucho
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 14 mar 2006, 21:20

Gt10 pisze:ja chcialbym miec takie "problemy" ze dostaje orgazmu podczas pieszczot

a potem chodzić z lepkimi i mokrymi gaciami?
Awatar użytkownika
forever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 12 sty 2006, 03:07
Skąd: In the FuturE
Płeć:

Postautor: forever » 14 mar 2006, 21:28

<hahaha> <hahaha> <hahaha> sorki ale nie moge sie powstrzymać od smiechu, według mnie to nic tu sie niestało dziwnego po prostu Koles byl podniecony i trysnął a jak pisze ze to były jego pierwsze kontakty związane seksem no to gdzie tu szukac problemów. Stary nie przejmuj się jeszcze pare takich "wpadek"(tak jak to sam okresliłes) i bedziesz szlał jak głupi <sex2>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 14 mar 2006, 21:53

Nie ma się czym przejmować, bo jak sam piszesz, byłeś bardzo podniecony... <pijaki>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 mar 2006, 22:10

Wiesz tak reaguja własnie chłopcy...
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 14 mar 2006, 22:15

Wszystko mozna wycwiczyc.. A juz na pewno pana Tryskalskiego..

Dobry trening na sucho na pewno nie zaszkodzi :P
<browar>
Awatar użytkownika
solar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2005, 12:42
Skąd: : ]
Płeć:

Postautor: solar » 14 mar 2006, 22:25

O w dupeee, gosciu w czym problem bo ja nie wiem ? ... kiedys moja laska tak mnie wieczorem w samochodzie rozkrecila ze jak zlapala moj sprzet to doslownie pare ruchow zrobila i koniec i do tej chwili nigdy lepiej sie nie czulem <aniolek> <aniolek> a Ty jakiegos problemu szukasz :| :|

Jak sam napisales, dopiero zaczynacie wiec jeszcze pare takich "szybkich" akcji na pewno Ci sie zdarzy zanim twoj maly sie przyzwyczai... :D
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 14 mar 2006, 22:27

Ale jemu najwyrazniej zalezalo na tym zeby bawila sie nim dluzej :D

Ciekawe na czym bazuje nasze przeswiadczenie iz kobieta powinna nas
dluzej doprowadzac..

Hmm.. Trzeba zmienic lektury naukowe :P
Awatar użytkownika
mirabelka
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 05 mar 2006, 08:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: mirabelka » 15 mar 2006, 08:44

[ Dodano: 2006-03-15, 08:47 ]
Nie ma się czym przejmować..dopiero zaczynasz,więc takie rzeczy się zdarzają.Nie odrazu się jest super kochankiem i długodystansowcem...
Ty tak poważnie?
Ostro Cię wypieściła a Ty w efekcie miałeś orgazm i teraz nie jesteś pewny czy tak miało być? litości...
Jemu chyba chodziło,że za szybko skończył....i z tego powodu ma ;stresa;..ehhh ciekawe jak u Ciebie to wyglądało na początku
<aniolek>
Awatar użytkownika
vice
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2006, 10:05
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: vice » 15 mar 2006, 09:02

o nie...

chłopie ty się ciesz...
powinieneś być zadowolony, bo twoja panna pewno się ucieszyła:)
jaka to satyswakcja doprowadzić swojego kochanego do końca:)
<marzyciel>
"Ostatecznie dla należycie zorganizowanego umysłu śmierć, to tylko początek nowej wielkiej przygody..."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 396 gości