jak przekona do sexu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

ziomek

jak przekona do sexu

Postautor: ziomek » 04 sty 2004, 00:35

jestem juz z dziewczyno od ponad roku,ale ona ciagle mowi,ze sie boi.raz probowalismy,ale to trwalo tylko 3 sek.,powiedziala,ze za bardzo jo boli i ze juz nie chce wiecej.jak jo przekonac,co moze jej pomoc przezwyciecyc bol i strach??
Gość

Postautor: Gość » 04 sty 2004, 01:42

może skoro ona się nie zgadza to warto byłoby poczekać?
nigdy nic na siłę...
Jarek

Postautor: Jarek » 04 sty 2004, 13:19

A ile ona ma taek? może jeszcze nie dorosła do tego
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 04 sty 2004, 15:02

Ziomku, może byś tak popatrzył czasami nie tylko na siebie? Jeśli dziewczyna chce poczekać, to jedyne co mozesz zrobić to to uszanować. Każdy dojrzewa swoim tempem, daj jej trochę czasu! To jest dla niej o wiele ważniejsze wydarzenie niż dla Ciebie. A dziewczynie a propos bólu zaproponuj wyjście do ginekologa i ewentualnie nacięcie błony przez lekarza. Jeśli Ci na niej zależy to uszanuj ją trochę.
Gość

Postautor: Gość » 04 sty 2004, 19:12

nic mi innego nie pozostaje...
mamy po 17 lat i oboje bardzo sie kochamy i myslalem,ze juz nadszedl czas,ale poczekam tyle ile bedzie trzeba.dzieki za rady,a wizyta u ginekologa nie wchodzi w gre,ktos ma inne pomysly co zrobi,zeby mniej blalo??
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 04 sty 2004, 21:08

No wiesz .. 17 lat to dla kobiety wcale nie musi byc wystarczajacy wiek zeby zaczac wspolzycie, albo nawet przezyc swoj pierwszy raz ... nie rozumiem co jest takiego strasznego w tej wizycie u ginekologa - skoro planujecie powazne zmiany w swoim zyciu trzeba sie do nich porzadnie przygotowac - a nie tak wszystko na "hop siup" a potem beda lzy i zle wspomnienia, jakies zale - choc wcale tak byc nie musi .... na wszystko przyjdzie czas ... . tylko do niczego jej nie zmuszaj ... jak bedzie gotowa, lub przezwyciezy w wiekszosci swoj strach - sama ci o tym powie ... jestem tego pewna. Pozdrawiam! :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: jak przekona do sexu

Postautor: Maverick » 04 sty 2004, 21:56

ziomek pisze:jestem juz z dziewczyno od ponad roku,ale ona ciagle mowi,ze sie boi.raz probowalismy,ale to trwalo tylko 3 sek.,powiedziala,ze za bardzo jo boli i ze juz nie chce wiecej.jak jo przekonac,co moze jej pomoc przezwyciecyc bol i strach??


Skoro ma 17 lat to bolu byc nie powinno, bo cialo juz dojrzale ma... Moze pomyslalbys nad delikatnoscia? W koncu nie trzeba tego robic z predkoscia tloku w silniku F1 ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 515 gości