seks bez zobowiązań

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sty 2006, 10:32

sama80 pisze:Człowiek to nie tylko biologia.

ale moon nie napisała, że tylko biologia, nap[isała, że z biologicznego punktu widzenia. Przedstawiła jeden aspekt, nie dla tego, że widzi tylko ten, ale dla tego, że patrzac przez ten pryzmat nie jest to normalne. Tak samo z biologicznego punktu widzenia jestem w świetnym wieku by posiadać potomstwo a jednak nie zamierzam, z biologicznego punktu widzenia najnormalniejsze to nie jest.
sama80
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:13
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: sama80 » 18 sty 2006, 10:37

Dzindzer pisze:patrzac przez ten pryzmat nie jest to normalne

To może nie należy patrzeć tylko przez jeden pryzmat, nie uważasz?
”Oczekuj najlepszego, przygotuj się na najgorsze, bierz to, co przychodzi”
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sty 2006, 10:47

To może nie należy patrzeć tylko przez jeden pryzmat, nie uważasz?

pewnie, że nie nalezy, ale wszystko trzeba brac pod uwage. Nie chce Cie oceniac, daleka jestem od tego. Wole Cie zrozumiec, zrozumieć Twój punkt widzenia tak odległy od mojego.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 18:14

sama80 pisze:Naprawdę? Nie wiedziałam.

Widzisz. Trzeba sie było uczyć. ;)

sama80 pisze:A słyszałaś kiedyś o sublimacji?

Sie wie. Zastepowanie m.in popedów rzeczami bardziej akceptowalnymi, generalnie łatwoejszymi. Ale wybacz jak dla mnie 25letnie dziewczyna nie jest bardziej akceptowana społecznie. ;P Oj stanowczo nie... Więc hcyba nie o to pojecie CI chodziło?



sama80 pisze:To może nie należy patrzeć tylko przez jeden pryzmat, nie uważasz?

Żebym patrzyła przez jeden tylko ;P Oceniam Twoje posty przez kilka conajmniej. A napisałam tylko o jednym. To trudno pojąc? :|
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 20 sty 2006, 09:00

Andrew pisze:Tak madra , zaiste ! wszyscy są głupkami , Ona mądra .Tak madra ,ze nikt jej nie chce ? - uchowaj mnie Boze bym był tak madrym .
Nie bede Ci tłumaczył jak działa ludzka psychika
teraz to ten wlasnie brak partnera , sexu spowodował u niej to co pisalem (chorobe ) specjalnie to dalem w nawias , bym dobrze zostal zrozumiany .Moze też byc tak, iz wychowanie "jakie dostala " ja spaczyło
pisze ogolnie , do nikogo personalnie mój post sie nie odnosi !

musże uszanowac zdanie i osobe SAMA 80 - godne podziwu
jeśli jest to z wyboru to czego ludzie się czepiacie
widocznie wyczuwała fiuty napalone -- bo takie podejscie jest facetów (sam nim byłem jak byłem młodszy) na odległość- nie musi chciec sie pieprzyc z kazdym kto jej podejdzie pod ręke. Najpierw zrywałem laske jak się ugieła to traciłem do niej szacunek-moja wyleczona choroba- dojrzałem emocjonalnie(to apropo s KRYSTIANA)
mysle ze ten jedyny w końcu się znajdzie choc z wiekiem bedzie coraz bardziej wyidealizowany.
Sam bym ją chętnie poznał -
ale pewnie byłm w przedbiegach został wyeliminowany a moze się spotkalismy tez jestem ze sląska.
Brak seksu nie prowadzi do choroby-a jego przypadkowe uprawianie i owszem- a z wypowiedzi diewczyny wynika że ma cos współnego z medycyna albo ma szerokie perspektywy.
Nie jest wychowanka COSMO
cora bardziej mi się podoba pewnie zamieniam sie w Krystiana
ale cóż każdy chciałby byc tym wyjątkowym z tym ze ja uważam ze jesli ja cos robiłem to nie mam prawa komys tego zabraniać.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 sty 2006, 09:17

Pragnienie kogos nie jest niczym złym
i nikt nie pisał o przypadkowym uprawianiu sexu
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sama80
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:13
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: sama80 » 20 sty 2006, 10:27

Baca - jest dużo racji w tym co piszesz. Niestety wielu jest takich facetów...
baca pisze:Najpierw zrywałem laske jak się ugieła to traciłem do niej szacunek

Ale co dziwniejsze, tacy mężczyźni, z reguły, na żonę i matkę swoich dzieci szukają raczej kobiety "ułożonej", takiej, która siebie szanuje i "nie jest łatwa".
”Oczekuj najlepszego, przygotuj się na najgorsze, bierz to, co przychodzi”
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 sty 2006, 10:33

CO TO ZNACZY łATWA ? taka która jak ma ochote na sex to go uprawia ? jakis durny stereotyp ! <aniolek>
Czyli normalna kobieta to taka , która mimo wielkiej ochoty na sex z kims kogo zna juz jakiś czas , dalej bedzie od tego uciekac , chamowac sie , bo inaczej uzna ja jakiś kretyn za łatwą ?
w takim razie wszyscy faceci , albo porazajaca wiekszosc ...to łatwi ? faceci <aniolek>
Ja tam wole te wasze łatwe kobiety , tylko ze ja to nazywam inaczej , kobiety co wiedza czego chca ,a nie córeczki mamusi <browar>
nie mylcie kobiety z temperamentem , z kobietą lekkich obyczajów
Ostatnio zmieniony 20 sty 2006, 10:35 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 20 sty 2006, 10:35

to porostu brak dojżałości w związku i w życiu -zakazałbym ślubów przed 20 z hakiem żeby kazdy dojrzał i wiedział czego w życiu chce
sam wiem ze byłem zwykłym szczylem i mam odwagę się do tego przyznac a co poniektórzy na ty forum albo jeszcze do tego nie dojrzeli albo juz nigdy nie załapią na czym polega odpowiedzialne zycie
moje ukólny w twoją stone i nie martw się życie jest pełne niespdzianek może cie jeszcze mile zaskoczy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 sty 2006, 10:38

Tak ...jak byś zakazał slubów przed dwudiestką(choc sam zenilem sie jak mialem wiecej , ale wiem do czego zmierzasz) , to dziś ja bym sie w ogóle nie zenił , po co mi to ? dzieci moge miec bez zony ?
BACA oswiec mnie, na czym polega ospowiedzialne zycie ?
Ostatnio zmieniony 20 sty 2006, 10:38 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 sty 2006, 10:38

Andrew pisze:CO TO ZNACZY łATWA

na mój gust taka co łatwo komus ulega, nie dla tego, że sama bardzo chce, ale dla tego bo ktos chce, wtedy mysli, no dobra, niech bedzie, albo no dobra ktos mnie chce.
a kto to jest łatwy facet ??
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 20 sty 2006, 10:40

Dzindzer pisze:na mój gust taka co łatwo komus ulega, nie dla tego, że sama bardzo chce, ale dla tego bo ktos chce, wtedy mysli, no dobra, niech bedzie, albo no dobra ktos mnie chce.


wiesz ale neiktorzy faceci nie zwarzaja ma to czy ona po prostu chce i tez nazywaja ja latwa...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 sty 2006, 10:41

nie mylcie kobiety z temperamentem , z kobietą lekkich obyczajów

Nic dodac, nic ujac :] <browar>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 sty 2006, 10:41

łatwa ! czyż nie jest na odwrót czasem ? to kobieta wykozystuje faceta dla swoich celów , zaspokojenia żadz ! a on tkwi w przekonaniu iż ja zdobył , i ze jest łatwa ! <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 sty 2006, 11:24

sama80 pisze:Ale co dziwniejsze, tacy mężczyźni, z reguły, na żonę i matkę swoich dzieci szukają raczej kobiety "ułożonej", takiej, która siebie szanuje i "nie jest łatwa".


wiesz i to jest stara i ponadczasowa prawda...nawet ta część moich kumpli, która zmienia panienki co tydzień, twierdzi to samo...te, z którymi się bawią nie nadają się w żadnym wypadku na chociażby dłuższe związki...nie ta liga, nie ta klasa.....
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 20 sty 2006, 11:36

nie możecie znieśc że ktoś mysli innaczej bo u was i u mnie juz po i co z tego: zycie twa ok 70 lat seksualne do 50 i dłuzej w pełni sptrawni -jeszcze zdąży sie wyszaleć
a ze nie spała z facetami - bo im nie zaufała: sam bym sobie wczesniej nie zaufał -widocznie nie ma instynktów zwierzątka a raczej dobry instynkt samozachowawczy
do seksu potrzebuje czółości i nie sprowadzila go do poziomu zaspokajania swojej potrzeby seksualnej ale licz sie takze potzreba duchowej bliskosci- jest to dla niej bezwarunkowo potrzebne.

Temperament -dobra rzecz ale nie kazdy odkrywa go w wieku 20 lat i nie koniecznie sie nim kieruje
choc wydaje mi sie ze jest w niej ta iskra której sie sama boi i dla tego jest nieszczesliwa- kieruje sie rozumem a nie niskimi pobudkami- pełne opanowanie własnej osoby- nigdy nie chciałaby sobie czegos zarzucić -(albo mi sie zdaje albo ....)
bede jej bronił -nie znam jej ale nie wygląda na trywialna osobe co rzuca słów na wiatr a rozważna z szerokimi horyzontami
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 20 sty 2006, 11:40

baca pisze:potzreba duchowej bliskosci- jest to dla niej bezwarunkowo potrzebne.


uwielbiam to.... czuje sie wtedy tak bliziutko i wlasnie chciałam zaznaczyc ze w sumei to nei tylko o przyjemnośc z samego seksu chodzi.No byanjmniej ja to tak odbieram mi sprawia przyjemnosc sama bliskosc, to ze moje kochanie na mnie patrzy caluje i to mi sprawia ogromna przyjemnosć ....
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 sty 2006, 11:44

TedBundy pisze:nawet ta część moich kumpli, która zmienia panienki co tydzień, twierdzi to samo...te, z którymi się bawią nie nadają się w żadnym wypadku na chociażby dłuższe związki...nie ta liga, nie ta klasa.....

Twio kumple bawia sie tak samo jak te laski, wiec oni tez nie ta liga, nie ta klasa <fuckoff>
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 20 sty 2006, 11:47

uwielbiam to.... czuje sie wtedy tak bliziutko i wlasnie chciałam zaznaczyc ze w sumei to nei tylko o przyjemnośc z samego seksu chodzi.No byanjmniej ja to tak odbieram mi sprawia przyjemnosc sama bliskosc, to ze moje kochanie na mnie patrzy caluje i to mi sprawia ogromna przyjemnosć ....

no widzisz a moze nie trafiła na faceta który by jej to dał a nie ma ochty sie rozdrabniac, cenne dla niej jest jej własne dobre samopoczucie. zauważcie że nie ruszam wcale aspektu wiary itd po prostu sa wartości uniwersane niezależne od wiary.
katolicy zgrzesża wyspowiadaja sie i wszystko OK
Przepraszam Sama80 że na jej temat bez jej zgody
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 20 sty 2006, 11:58

ja tam nigdy nie wypowiadam sie na temat czyjegoś temperamentu czy postepowania jesli chodzi o seks...
co jedyne moge czasami powiedziec że ma co żałowac i tyle
ale kazdy sam dochodzi do tego co kiedy i jak.
mi samej to forum pomogło no i ci ludzie oczywiście , sprawiło ze jestem bardziej otwarta i wiem ze to duzo mi dało bo zaczełam byc naprawde soba
Nie wypowiadam sie bo wiem ze niedawno sama miałam wiele zastrzezen i obaw co do niektorych rzeczy...
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 sty 2006, 13:34

Baca , Ty to piszesz tak , jak by w swoim zyciu spotkala samych facetów którzy myslą tylo fiutem , i chcieli by ją tylko przeleciec , obudz sie !! to jest nie mozliwe ! Facet tez potrzebuje czułosci ! wbrew potocznym opinią , ze nie ! to tylko tka zasłonka maczo ! ni jak sie ma do rzeczywistosci
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 sty 2006, 13:37

mikaaa pisze:neiktorzy faceci nie zwarzaja ma to czy ona po prostu chce i tez nazywaja ja latwa...

bo faceci mysla, ze kobiety tym seksem robia im przysluge, laske, poddaja sie. Do glowy im nie przyjdzie,ze to moza kobieta ma wielka ochote i chce sobie pokorzystac :D
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 sty 2006, 13:39

Dzindzer pisze:wiec oni tez nie ta liga, nie ta klasa


:) wiesz, oni naprawdę "przetestowali" panienki z wielu klas i warstw społecznych. Wniosek zawsze wychodził ten sam:) Paradoks?? Czy szukają przysłowiowej "igły w stogu siana"??? Mają też swoje za uszami, nie przeczę...ale nie znaleźli wyjątku od zastanej reguły... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 20 sty 2006, 13:39

mikaaa napisał/a:
neiktorzy faceci nie zwarzaja ma to czy ona po prostu chce i tez nazywaja ja latwa...

bo faceci mysla, ze kobiety tym seksem robia im przysluge, laske, poddaja sie. Do glowy im nie przyjdzie,ze to moza kobieta ma wielka ochote i chce sobie pokorzystac :D


dokładnie i to mnie wlasnie najbardziej denerwowało,bo faceta nikt nie nazwie łatwym chociażby tak było ... hi hi hi
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 sty 2006, 13:52

TedBundy ale czym oni różnia sie od tych panienek. Robia to samo co one. dla czego ich lepiej oceniasz, bo sa Twoimi kumplami ??

mikaaa pisze:bo faceta nikt nie nazwie łatwym chociażby tak było ...

facet ma powodzenie, a my jestesmy dziwki, puszczelskie i szmaty a i łatwe jestesmy <evilbat>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 sty 2006, 13:59

SRATTATATTAA! jak czytam Bandiego to wydaje mi sie gosc pełen kompleksów , "panienki z wielu klas i warstw społecznych" odsyłam go do posta mego wczesniejszego ! to kobiety se bawiły twoimi kumplami , a nie odwrotnie , zaś oni sa tk durni ze tego nie zauwazają ! <aniolek> <aniolek> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 20 sty 2006, 14:02

SRATTATATTAA! jak czytam Bandiego to wydaje mi sie gosc pełen kompleksów , "panienki z wielu klas i warstw społecznych" odsyłam go do posta mego wczesniejszego ! to kobiety se bawiły twoimi kumplami , a nie odwrotnie , zaś oni sa tk durni ze tego nie zauwazają ! aniołek aniołek aniołek


nareszcie facet ktory to zauważyl!!! <browar>
ale i tak wiekszosc facetow bedzie zyc w przekonaniu ze to oni sie bawia dziewczynami i maja taka sile przekonania ze im ulegaja ...
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 20 sty 2006, 14:06

Dzindzer pisze:facet ma powodzenie, a my jestesmy dziwki, puszczelskie i szmaty a i łatwe jestesmy

To jest niestety prawda, że tak się potocznie myśli :( Ale muszę się przyznać, że ja w pewnym momencie przestałem o sobie pochlebnie myśleć, bo.... doszedłem do wniosku, że zbyt wiele kobiet miałem jak to się mówi „dla sportu”. Na początku to mnie kręciło, potem było coś w rodzaju szpanu przed kumplami... a jak się kiedyś nad tym zastanowiłem to doszedłem do wniosku, że pier... takie życie i że potrzeba mi stałego związku, a nie kolejnej d... na parę chwil.
Wg mnie seks bez zobowiązań jest fajny do czasu, ale się z niego wyrasta. Zresztą facet też może zrobić z siebie łatwą szmatę.... Dlatego teraz sądzę, że seks bez uczucia nie jest niczym specjalnym i żeby się nim w pełni cieszyć trzeba kochać swoją kobietę. Takie jest moje zdanie.
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 sty 2006, 14:08

mikaaa pisze:ale i tak wiekszosc facetow bedzie zyc w przekonaniu ze to oni sie bawia dziewczynami

i chore jak dla mnie.
a nie mozna przyjac zabawy razem, zabawy która obojgu miala dac przyjemność. Nie mozna przyjac ze oboje zrobili to swiadomie, oboje chcieli i ocenic ( jesli juz ktos oceniac musi) jednakowo
Andrew za to podejscie do bycia "łatwo" masz u mnie duze <browar>
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 20 sty 2006, 14:57

Dzindzer pisze:
TedBundy pisze:nawet ta część moich kumpli, która zmienia panienki co tydzień, twierdzi to samo...te, z którymi się bawią nie nadają się w żadnym wypadku na chociażby dłuższe związki...nie ta liga, nie ta klasa.....

Twio kumple bawia sie tak samo jak te laski, wiec oni tez nie ta liga, nie ta klasa <fuckoff>


Dzin, przecież to typowe. W dzisiejszych czasach większość nastlatków myśli, że najpierw trzeba się wyszaleć, jedna dziewczyna, kolejna, następna, jeszcze jedna (u dziewczyn to samo, tylko z facetami... no dobrze, przy obu płciach zdarza się pewna, achem, tęczowość)... a potem przychodzi otrzeźwienie i świadomość skasowanej reputacji. Choć kobiety mają z tym gorzej. Ot, taki bezczelny przejaw nierówności między płciami.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości