troche urozmaiceń...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Arekman
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:30
Skąd: Warszawa
Płeć:

troche urozmaiceń...

Postautor: Arekman » 24 maja 2004, 20:37

Jak urozmaicacie grę wstępną , stosunek??Ja np. lubie uzywać kostki lodu i delikatnie muskać nim ciało mojej dziwczyny,jeżdzić nią aż się rozpłynie w określonych miejscach..a wiem że sie to jej bardzo podoba :) czasam przed grą wstępną masażyk erotyczny..też bardzo wskazana rzecz,wtedy jest się rozlużnionym na maxa...a podczas stosunku bardzo lubie jak moja partnerka stęka itp...nie wiem dlaczego ale bardzo mnie to podnieca,dodatkowo lubie jak dochodzi wbija mi leciutko paznokcie w plecy...może to dziwne ale jakże niesamowite że sie wie kiedy ona jest w 7 niebie...nooo i od czasu do czasu sex w nietypowych miejscach...pociąg the best..szczególnie dreszczyk emocji jak idzie kanar a Ty jeszcze nie ubrany jesteś a jesteś w trakcie :D.....a co Wy lubicie??Pytanie kieruje do obu płci...tylko bez perwersjii please :D
Codziennie upadam...
codziennie się waham...
codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat
I dźwigać będę.....
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 maja 2004, 21:20

szczypanie, drapanie szczegolnie jak mam długie paznokcie ubustwia to moj misiek.
Kiedys wiem ze tez polewalam go woskiem ze swieczki a potem chlodzilam lodem o ktorym juz wspomniales :)
ostatnio uzylismy tez pórka i jest po prostu rewelacyjne.
mazaze z wykorzystaniem roznych technik, wspolna kapiel narazie to tyle :)
Awatar użytkownika
Arekman
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:30
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Arekman » 24 maja 2004, 21:24

wosk...taaaak :) ...ostatnio też sie tak bawiliśmy....nieżle rajcuje..pełen odlot..
Codziennie upadam...

codziennie się waham...

codziennie podpieram...

Ale dźwigam cały mój świat

I dźwigać będę.....
Awatar użytkownika
Arekman
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:30
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Arekman » 24 maja 2004, 21:30

Kiedyś zabawialiśmy sie bitą śmietaną...też było suuuper...delikatnie rozprowadzałem bita śmietanę po ciele mojej Myszki a puzniej zlizywałem ją...pełen odlot a do tego pysznie!!polecam....a piórko....dobry pomysł... :D
Codziennie upadam...

codziennie się waham...

codziennie podpieram...

Ale dźwigam cały mój świat

I dźwigać będę.....
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 maja 2004, 22:09

Kiedyś zabawialiśmy sie bitą śmietaną...też było suuuper...delikatnie rozprowadzałem bita śmietanę po ciele mojej Myszki a puzniej zlizywałem ją...pełen odlot a do tego pysznie!!polecam

Niestety moj misek nie przepada za bitą śmietaną... ;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 25 maja 2004, 10:05

No bita śmietana super jest, albo truskawi jedzone z przeróżnych miejsc na ciele :)
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
marek25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 05 kwie 2004, 11:13
Skąd: szczecin
Płeć:

Postautor: marek25 » 25 maja 2004, 12:21

sex w publicznych miejscach jest rewalacyjny, w pubie ( w kibelku0 na baletach tez w kibelku, w morzu jest superrrrrr, he a nawet w tramwaju to robilismy,albo w aucie podczas jazdy na balkonie tez jest fajnie
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 maja 2004, 17:50

Ja proponuję dla urozmaicenia wzajemne polewanie sie dobrym szampanem (ale nie takim zimnym wprost z lodówki) i spijanie go z różnych miejsc ciała np. u kobiety z zagłębienia między piersiami lub z dołków w pachwinach (wygolonych)...mniam... A po wszystkim, oczywiście, wspólna kąpiel. Czy ktoś to praktykował?
Ostatnio zmieniony 25 maja 2004, 21:26 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 25 maja 2004, 18:46

seks pod prysznicem, w wannie....
To co ja osobiscie bardzo lubie to wspólna kapiel z partnerem, kiedy leze na nim a On trzyma prysznic nakierowany na moja lechtaczke. Ekstra uczucie!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 maja 2004, 21:47

Ja rowniez lubie czasami zwiazac mojego kocurka i graznic go i piescic. tak samo lubie byc skrepowana przez niego i wpelni oddac sie jemu, cudowne uczuce. (Nie kojarzcie sobie przypadkie mtego z bdsm bo to tylko niewinne wazanie rąk.)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 25 maja 2004, 21:53

sarah pisze:Ja rowniez lubie czasami zwiazac mojego kocurka i graznic go i piescic. tak samo lubie byc skrepowana przez niego i wpelni oddac sie jemu, cudowne uczuce. (Nie kojarzcie sobie przypadkie mtego z bdsm bo to tylko niewinne wazanie rąk.)


Już dawno temu kupiłam takie milutkie kajdanki :D choć bardzo rzadko z nich korzystamy(co najśmieszniejsze kupiłam je długo przed tym jak zaczęlismy uprawiać seks - czasem potrzebne były, by go nieco skrępować gdy zbyt bardzo się na mnie rzucał i łaskotał :D)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 maja 2004, 22:35

tez czesto po zwiazaniu zaczynam go łaskotac wredna jestem :D
a kajdanki kiedys pewnie tez nabędziemy. Narazie to by sie pewnie mama zdziwila gdyby znalazła ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 maja 2004, 23:10

Narazie to by sie pewnie mama zdziwila gdyby znalazła


...i pewnie miała by rację, bo to trochę pachnie s/m
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 maja 2004, 07:10

tez czesto po zwiazaniu zaczynam go łaskotac wredna jestem
a kajdanki kiedys pewnie tez nabędziemy. Narazie to by sie pewnie mama zdziwila gdyby znalazła


Mi były przydatne, żeby mnie nie łaskotał :D No a ew. mozna wtedy jego "zaatakować" ;)
A mama się nie zdziwi, bo po 1. od 2 lat mieszkam sama, a po drugie nawet jeśli, to by się tylko usmiała. Ona jest baaardzo tolerancyjna :D
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 05 sty 2005, 00:45

Ostatnio wyprobowalem jedno polaczenie :) Kupilem w sex shopie olejek do masazu z dodatkiem fermonow dla pań. Troche drogi ale co tam chciałem zobaczyć jak działa. Kajdanki juz mamy od jakiegos czasu. Polozylem moja dziewczyne na plecach przykulem kajdankami do lozka i zaczalem masowac ja tym olejkiem, cale cialo milimetr po milimetrze. Naprawde miala ostry odjazd , mowila ze zapach tego olejka tak dobrze dziala ze nie mogla wytrzymac. Zreszta bylo widac , jak sie rzucala na lozku :)

Polecam takie zestawienie wszystkim Panom , wyprobujcie to na swoich kobietach :) Sukces macie murowany :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 sty 2005, 01:37

a tak z ciekawosci ile dales za ten olejek? :)
Awatar użytkownika
kroliczek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 02 sty 2005, 23:08
Płeć:

Postautor: kroliczek » 05 sty 2005, 02:47

Ja tez jestem ciekawy??Podaj marke - zareklamuj go :) przydalby sie dzial afrodyzjaki albo chociaz temat taki

Ja kiedys zastosowalem jogur owocowy - pychota nie ma nic lepszego niz jogurcik z ukochanej... szampan tez byl tylko ze latwo splywal i sie strasznie lepilismy a prysznic to kiepski przerywnik jak dla nas [ chociaz czasem go stasujemy] Zwiozywanie rak i nog tez bylo ... kupilismy do tego celu kawal czerwonego materialu ( bardzo mily i delikatny) ktory sluzyl nam za przescieradlo odcielismy od niego dwa paski no i gotowe.Przescieradlo tylko do specjalnych celow
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 05 sty 2005, 08:16

Mnie najbardziej kręci jak Ona wbija w moją pupcię pazurki i jak drapie mnie po plecach. Uwielbiam się z nią kąpać... Mniam mniam
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 05 sty 2005, 17:17

Kajdanki tez mam (mamy) :P moja myszka kiedys tam od kogos dostala :O ;]. Tylko ze moja myszka jakos woli kiedy to ja jestem skrepowany ;P a w druga strone to juz mniej chetnie ^^^ :P. Co do reakcji mamuski to widziala ;> i powiedziala ze niezle z nas perwersy ;P (zartem ;P). Coz niema to jak tolerancyjna mamusia ;P. Co do innych takich ... to lod taq ... ale nieprzesuway go po swojich cialkach raczka a trzymajac w ustach ... ;> wtedy jest duuuuzo przyjemniej ;]. Zamiast kostki lodu moga byc lody :P wtedy jest co zlizywac ;]. Wszelkiego rodzaju drapanie :P oczywiscie niezamocno ;]. Moje slonko chyba wrecz uwielbia jak ja drapie po kregoslupku :P tak rozkosznie sie wtedy wygina ;P. Co do wbijania pazorkow ... hmmm nieprobowalismy ;P. Ale chyba niedlugo bedzie okazja :P. Dodatkowo mamuska kupila sobie nowe lozeczko ... i jest wieeeelkie ;P. To chyba na nim sprobojemy :P. Czy to nie troche nie ten tego ;P seksic sie na lozku wlasnej matki ? :P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 05 sty 2005, 22:32

sarah pisze:a tak z ciekawosci ile dales za ten olejek? :)


Dałem za niego 78 zł. Troche drogi ale kupiłem go jako prezent pod choinke :) A marka nie pamietam , jakas niemiecka , poszukam pozniej na necie moze to znajde bo pamietam wyglad buteleczki , a jak nie to zobacze jak bede u dziewczyny:)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 05 sty 2005, 22:55

kroliczek pisze:przydalby sie dzial afrodyzjaki albo chociaz temat taki


Polecam
Feromony

Czy to działa?
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 05 sty 2005, 22:55

ja bym chciala sprobowac masazu jakiegos na oliwce np:D abym ja miala i abym ja zrobila :P
moglo by byc fajnie
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 05 sty 2005, 22:58

No cytrynka mowie Ci swietna sprawa. Do tego dołączyc trzeba swiece i spokojna nastrojowa muzyczke po cichu a efekt murowany. Na kobiety to działa , przynajmniej na moja :) Olejku nie mozna zalowac i masowac cale cialo , nie zaniedbywac zadnego miejsca :) :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 05 sty 2005, 23:50

U mnie zbliża się to wielgachnymi krokami :] Bynajmniej przeczuwam ze tak będzie.......
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 06 sty 2005, 02:02

krzych - uwazaj - bo to sie moze masazem nie skonczyc
po pewnym czasie bywa tak ze nie mozna juz sobie nawet spokojnie kobiety pomacac znaczy pomasowac przez godzinke albo dluzej
10 min szast prast i nagle lezysz i masz zerwane gacie
eee do kitu takie masaze - mnie cos nei wychodzi :(
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 sty 2005, 02:15

Człowieku texty masz bomba. Ale mam nadzieje ze tak będzie tszaksk praks.......Bo rączki to ja mam uzdolnione :D
Załączniki
hahaha.gif
hahaha.gif (7.92 KiB) Przejrzano 11943 razy
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 06 sty 2005, 02:30

to przypraw je jeszcze delikatnoscia zdecydowaniem pewna sila gdzie trzeba
dodaj cierpliwosci troche

i nie masuj na zasadzie "zaraz bede sie sexil zaraz bede sie seksil"
po prostu masuj - poczuj tez z tego przyjemnosc
skup sie na jej strefach erogennych
zaobserwuj co lubi najbardziej kiedy zaczyna pomrukiwac ruszac szyja lekko itd
na poczatek nawet zalecam same plecy - tzn zostaje w dolnej czesci - no chyba ze juz sobei poogladales wszystko


eeeeech najpiekniejsza chwila w zyciu kiedy kobieta obraca sie po raz pierwszy przodem w trakcie masazu :diabelek:


masaz nie dziala tylko w dwoch przypadkach przewaznie - to sam poczatek znajomosci - nie jest gotowa - nie naciskasz i tyle - till next time
albo jest po prostu oslizgla ryba zimna jak kostka lodu (co z tego ze z dziurka :P

kazda kobieta ktorej krew goretsza niz u plaza w trakcie masazu przeistacza sie w wulkan



PS wspolczyje tych dlugich erekcji hehehe
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 sty 2005, 11:07

Bender pisze:i nie masuj na zasadzie "zaraz bede sie sexil zaraz bede sie seksil"
po prostu masuj - poczuj tez z tego przyjemnosc
skup sie na jej strefach erogennych
zaobserwuj co lubi najbardziej kiedy zaczyna pomrukiwac ruszac szyja lekko itd
na poczatek nawet zalecam same plecy - tzn zostaje w dolnej czesci - no chyba ze juz sobei poogladales wszystko


Wiesz dodałbyn do tego takie coś:
Wczuj się w rytm jej serca i oddechu poczujesz jak staje się coraz głębszy. Wtedy staraj się być bardziej zmysłowy. A kiedy poczujesz ze prawie twoje ręce stapiają się z jej ciałem
, czekaj tylko na jej róch......

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 06 sty 2005, 19:40

uwielbiam male swintuszenie w lozeczku ;)

Lubie jego sprosne slowka szeptane mi do ucha,lubie czasem tez dostac jakiegos klapsa :) ale to chyba nie zboczenie.po prostu mam czasem ochote na prawde ostro sie z Nim pobawic.

masaz erotyczny jest super,tym zajmuje sie moj chlopak,ja sie na masazu kompletnie nie znam :(

aaa,i zabawa kostka lodu jest super.kiedys tak zrobilam mojemu facetowi i bardzo mu sie to spodobalo

a na wyjezdie sylwestrowym skorzystalismy z kajdanek z czerwonym futerkiem,hehehe,normalnie ustawila sie do nas iolejka zeby je pozyczyc 8)


bita smietanka...seksowna bielizna....fantazji nam nie brakuje ;)


a tak w ogole to witam wszytskich :564:
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 06 sty 2005, 19:45

Witaj :)
Masz dobre wejście :) Od razu coś wiadomo o Tobie :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości