Powiedziec czy nie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

bones
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2004, 17:46
Płeć:

Powiedziec czy nie

Postautor: bones » 23 maja 2004, 17:49

Siema mam 18 lat i chodze z 23 latka ja jeszcze nie mialem tego pierwszego razu on jest doswiadczona. Powiedzieć jej o tym ze jestem "prawiczkiem"?? dużo tu meźczyzn rozdziewiczonych zostalo przez starsze dziewczyny ?? jezeli tak to jak bylo? na co uwazac od czego zaczac ? a wy dziewczyny jak na to patrzycie chcialybyscie zrobic to z prawiczkiem ? dziekuje za odpowiedzi

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 23 maja 2004, 18:15

Zdecydowanie powiedzieć, wtedy ona weźmie sprawy w swoje ręce i tak pokieruje, że wszystko będzie ok
Kochać i być kochanym
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 23 maja 2004, 18:49

nie jestem facet ale mysle ze jarek ma racje:) my kobiety lubimy brac sprawy w swoje rece ;) a jezeli twoja pani jest doswiadczona to tym bardziej nie powinien to byc dla niej problem :)
Keplianica

Postautor: Keplianica » 23 maja 2004, 19:14

NIe wiem czego sie bać. nawet jak byś zgrywał doświadczonego, to prawdopodobnie odpadniesz zaraz przy wejściu i chyba większość dziewczyn popatrzy i pomyśli "jest zielony w tych sprawach". Być z prawiczkiem to dla dziewczyny na pewno większa przyjemnośc niż zawód ;)
kuba
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2004, 09:38
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: kuba » 23 maja 2004, 20:34

stanowczo powiedzieć. jesli tego nie zrobisz to tak się będziesz stresować żeby tego po sobie nie okazać, że zupełnie nie bedzie tak jakbyś tego chciał.

a przecież to jest ważna sprawa, niech to bedzie w odpowiedniej atmosferze, również zaufania. możesz oddać jej częściowo inicjatywę, niech wprowadzi cię do tego świata, kobiety potrafia byc bardzo opiekuncze i delikatne :) dla niej to też na pewno będzie przyjemność by uczynić twój pierwszy raz naprawde wyjątkowym.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 23 maja 2004, 22:43

Kłamstwo ma krótkie nogi (zatajenie prawdy też).

Nie licz, że za pierwszym razem bedziesz ogierem i wszystko pójdzie jak po maśle. Wyda się. Dlaczego boisz się szczerości? Skoro nie potrafisz jej zaufać i rozmawiać o wszystkim, znaczy, że jeszcze nie jesteście dość bliskimi sobie osobami.
bones
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2004, 17:46
Płeć:

Postautor: bones » 23 maja 2004, 23:01

a co zrobic zeby jej bylo dorbze ?:)
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 23 maja 2004, 23:39

a co zrobic zeby jej bylo dorbze ?


zacząć od dobrej gry wstępnej,rozpalić ją a potem przekazać "sprawę' w jej ręcę,sama ju zadba by było i Ci i jej dobrze. Ale raczej myślę że to ona będzie się starała Tobie dostarczyć jak największej przyjemności by ten Twój pierwszy raz był niezapomniany. A tak na dobrą sprawę polecam nie śpieszyć się z seksem, to znaczy ze stosunkiem. Jak już powiesz jej że jesteś prawiczkiem to może lepiej będzie jeśli umówicie się że przez jakiś czas będziecie uprawiać peting i inne miłosne igraszki poza seksem, będzieszwtedy miał szansę poznać jej czułe miejsca, przyzwyczić się do widoku jej nagiego ciała i będziesz pewniej się czuł podczas inicjacji. Ja czasami żałuję że calą tą słodką drogę poznawania się przebyliśmy z moją ukochaną tak szybko:( ale jednak mieliśmy kilka dni kiedy tylko dotykalismy się i pieścili i szliśmy razem spać nago ale nie "spaliśmy" ze sobą :) Nieśpiesz się, masz kupę czasu na "te" sprawy.pomyśl nad tym co tu napisałem,taka zabawa może być bardzo przyjemna nie tylko dla Ciebie ale i dla niej, wiesz:) kobiety mają spory instynkt macierzyński i chyba pochlebia im że mogą wprowadzić kogoś w tajniki miłości tak jak sobie to wymarzyły :) Pozatym taki gest zaufanie w stosunku do nej będzie dobrze o Tobie swiadczył w jej oczach i na pewno nigdy nie pomyśli że Ci "tylko o to chodziło' :)
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 23 maja 2004, 23:48

Odpowiedź Jony`ego plus wyjawienie sprawy i masz po problemie! Pamiętaj że ważne jest zaufanie między Wami, bo bez tego to nawet do łóżka nie wchodź!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 maja 2004, 08:25

Jezeli jak piszesz , jest doswiadczona , sama zadba o to by jej było dobrze !ty tylko patrz i ucz sie ! ;) i słuchaj co do Ciebie mówi! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 24 maja 2004, 09:24

POWIEDZIEĆ !
Awatar użytkownika
Arekman
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:30
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Arekman » 24 maja 2004, 10:50

Powiedz....kobiety w takim wieku mają ogromne potrzeby i dużżże doświadczenie...powiedz jej a Ona pokieruje Cie jak i co..a jak to Twój 1 raz to może byc "sex na 5 minut lub na kilka ruchów".. a co Ona wtedy pomyśli ...Powiedz zdecydowanie,powiedz....
Codziennie upadam...
codziennie się waham...
codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat
I dźwigać będę.....
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 24 maja 2004, 17:10

krzys pisze:Jezeli jak piszesz , jest doswiadczona , sama zadba o to by jej było dobrze !ty tylko patrz i ucz sie ! ;) i słuchaj co do Ciebie mówi! :D


.... a raczej wzdycha i jęczy hihihihihih :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 maja 2004, 17:24

Doświadczona dziewczyna potrafi pokierować bez słów.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 25 maja 2004, 09:49

Zdecydowanie powiedzieć musisz. Może to być nawet z korzyścią dla ciebie, bo ona pokieruje twoimi poczynaniami. A wiesz, na pewno lepiej będzię jeśli będzie wiedziała, że to twój pierwszy raz, niż potem szybko skończysz i pomyśli sobie coś, co nie jest prawdą.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 27 maja 2004, 01:33

Radzę powiedzieć. Ja co prawda ukryłem prawdę (miałem 23 lata i troche się wstydziłem że jestem prawiczkiem) ale to na pewno było widac że robię to pierwszy raz mimo tego że moja pani miała 21 i była dziewicą - takie rzeczy kobiety wyczuwają chyba intuicyjnie. Na szczęście wszystko poszło gładko, co prawda miałem kłopot z przebiciem błony dziewiczej , (nie wiedziałem jak mocno pchać, żeby ją to nie zabolało) a poźniej skończyłem chyba po 3 ruchach - pierwszy raz widziałem moją dziewczynę całkowicie nagą i tak się podnieciłem, że chyba skończyłbym bez żadnego dotyku z jej strony. Powtórka była za to o niebo lepsza.
Con
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2004, 01:41
Płeć:

Postautor: Con » 28 maja 2004, 01:56

Zgadzam sie w 100% z tym co powiedział jony8. Ja jestem ze swoją dziewczyną od pół roku i jeszcze nie uprawiałem z nią sexu. Poznaje ja cały czas i jest to dla mnie wazne bo dzięki temu przygotowujemy siebe nawzajem do czerpania jak najwięszej przyjemnosci z tego wspaniałego daru jakim jest pełny stosunek. Uczymy sie siebie. Narazie w zupełnosci wystarczaja nam pieszczoty i sex oralny. Zastanów się nad tym prosze. Bardzo miło jest gdy możesz widziec jak twojej ukochanej jest z tobą cudownie i jak kazdy twój ruch i dotkniecie jej ciała rozpala ją coraz bardziej, a ona tez czuje się pewniej gdy dokładnie wie gdzie lubisz byc pieszczony i jaki rodzaj pieszczot sprawia Ci największą przyjemnoś. A jesli chodzi o pierwszy raz to nie ma sie z czym spieszyc. Mówie szczerze ja zrobiłem to na "warjackich papierach" z kims nieodpowiednim i nie wspominam tego dobrze. Powiem tyle ze byla to po prostu przykra sytuacja.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 maja 2004, 08:31

Mówie szczerze ja zrobiłem to na "warjackich papierach" z kims nieodpowiednim i nie wspominam tego dobrze. Powiem tyle ze byla to po prostu przykra sytuacja.


Ja też. Nie wspominam tego miło... :(
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 28 maja 2004, 16:47

Emperor pisze:
Mówie szczerze ja zrobiłem to na "warjackich papierach" z kims nieodpowiednim i nie wspominam tego dobrze. Powiem tyle ze byla to po prostu przykra sytuacja.


Ja też. Nie wspominam tego miło... :(


Ja wspominam nawet miło, choć też było "na wariackich papierach" i to z przyjacielem mojego najlepszego kumpla. Kolesia znałam 5 dni... No cóz, alko robi swoje... Ale było ok i nawet przez moment nie bolało ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości