dziewczyny jak to zrobić ????????

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

madziara

dziewczyny jak to zrobić ????????

Postautor: madziara » 21 gru 2003, 15:14

Hej. Mam pytanko i licze że ktoś pomoże mi uzyskać odp. Otorz chciałabym zapytać w jaki sposób można przysieszyc okres. Koleżanka mówiła,ze jest to możliwe przez wysiłek... Dziewczyny napiszcie mi jak przyspieszyc okres o kilka dni okres.... Z góry wielkie dzieki. Pozdrawiam.
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 21 gru 2003, 15:49

ja robie 200brzuszkow i biore goracy prysznic jesli okres mial byc rano a jest wieczor.i od razu sie pojawia.pewnie ktos powie ze sredniowieczna metoda ale skuteczna.choc jak cos sie dzieje naprawde nie tak to to nie pomoze:)
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

........

Postautor: ramona » 21 gru 2003, 19:04

idz do ginekologa on ci poradzi - mozesz tez opuźnić okres - moze to by było lepsze rozwiązania - ale najlepiej zasiągnij porady specjalisty
Cherubin
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2005, 04:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Cherubin » 02 gru 2005, 18:28

Ja tam kobietą nie jestem, ale wiem, że "koleżanki" zjadały dużo grejpfrutów lub pomarańczy ^^ Na pewno miało to związek z przyśpieszeniem lub opóźnieniem.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 gru 2005, 18:33

Cherubin pisze:a tam kobietą nie jestem, ale wiem, że "koleżanki" zjadały dużo grejpfrutów lub pomarańczy

tez słyszałam, chodzi ponoc o bardzo duza dawke wit. c
ale nie wiem czy to działa
i czy przyspiesza czy opóźnia
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 03 gru 2005, 16:12

To moze powiedz po co ci to? A my postaramy sie znalesc inne wyjscie z sytuacji niz ingerowanie w cykl miesiaczkowy ?
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości