palcówa....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

palcówa....

Postautor: mlody17 » 17 lis 2005, 17:24

mam takie dziwne pytanko bo cos nie cos planujemy z moja laska ale pewno jak zawsze ja musze zaczac i o to pytanie jak podniecic ja jak bede robil to tylko i wylacznie palcami(cipka i jej okolice) prosze o fachowa pomoc ;)
...Już od dawna razem
Na Wieki tak bedzie...
..::Kocham Cię::..
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 17 lis 2005, 17:33

no nie wiem ile masz lat ale pewnie jakis film juz widziales wkladasz palce w cipke zalezy jak ciasna jeden albo dwa no i tyle nie ? tak sie robi palcówke mozesz tez ja przeminecic ale w sumie o tym chyba nie mysleliescie ale no to lepsze rozwiazanie ile masz lat 17 tak?? i ile jestescie razem?
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 17 lis 2005, 17:36

no nie myslelismy ;) bo to jest "masarz" i chce aby wyszedl jak najlepiej a to bedzie moj pierszy raz taka akcja...prawie miesiac ale naprawde Kochamy sie....ja mam 17 latek :> a moze wypowie sie jakas kobieta jak jest najlepiej?? bo naprawde mam 0% doswiadczenia:/
...Już od dawna razem

Na Wieki tak bedzie...

..::Kocham Cię::..
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 17 lis 2005, 17:40

hehe no powim ci tyle ze te wyjadaczki z forum juz raczej sie w palcówki nie bawia za czesto , okazjonalnie mi sie zdaje :) ewentualnie seks oralny i takie tam ale no niech sie wypowiedza
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 17 lis 2005, 17:45

palcówka odpada... no, zależy jak kto lubi... ale jak dla mnie wkładane palce to nic przyjemnego... możesz się pobawić języczkiem--->to od razu jest lepsze... i podobno mężczyźnie nasz soczek smakuje:) a i my mamy z tego niezłą frajdę... no i oczywiście masaż piersi musi być... a najlepsze są pocałunki w szyję i coraz niżej... najdłużej proponuję całować dekolt:P
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 17 lis 2005, 17:48

mowisz ze facetom wasz plyny smakuja a tobie sperma niesmakuje ale nie wazne czemu odpada- rozumiem kolesia na poczatkiu tez sie tak zabawialem wiec nie rozumiem...napenwo jej sporo przyjemnosci sprawisz wiec do dziela
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 17 lis 2005, 17:49

no facet mowil ze mu smakuje...:P
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 17 lis 2005, 17:52

no mnie tez smakuje ale to podobnie jak ze sperma on cie akceptuje a ty jego plynów nie akceptujesz no ale nie wazne
Awatar użytkownika
vanwilder
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 cze 2005, 12:21
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: vanwilder » 17 lis 2005, 17:53

emmiii pisze:podobno mężczyźnie nasz soczek smakuje:)


ojjj taaaaaak <aniolek2>
You give me that funny feeling in my tummy...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 17 lis 2005, 18:28

emmiii pisze:palcówka odpada... no, zależy jak kto lubi... ale jak dla mnie wkładane palce to nic przyjemnego

ja uwielbiam paluszki !!
I to zajebis.cie przyjemne ! <aniolek2>
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 17 lis 2005, 18:38

widze ze macie rozne zdanie na ten temat ale wiecie wy juz zaawansowani w te klocki a ja tu mam tylko praktyki :P ale najlepiej jak zaczac jak wloze reke tam gdzie potrzeba ktoras pani ma jakis pomysl??:) pozdrawiam
...Już od dawna razem

Na Wieki tak bedzie...

..::Kocham Cię::..
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 17 lis 2005, 19:00

Uwierz mi, nie potrzeba Ci żadnych rad, przyjdzie co do czego to się połapiesz o co chodzi w te klocki i co sprawia twojej kobiecie największą przyjemność. Jedyną radą jest to żebyś "działał" <aniolek2> , a reszta przyjdzie sama :>
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 17 lis 2005, 19:02

no i nic dodac nic ujac
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 17 lis 2005, 20:21

:lol: :aniolek: hehe dobre dobre ale i tak musze sie jakiejs kobiety zapytac jak lubi :P
...Już od dawna razem

Na Wieki tak bedzie...

..::Kocham Cię::..
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 17 lis 2005, 20:40

kur*a!
swojej się spytaj! jak będziesz zaczynał!
i podczas sie pytaj: gdzie jej pasuje dotykanie, czy czegoś do szczęścia potrzebuje itd.

kurcze odkrywajcie razem swoje ciała <aniolek2>
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 17 lis 2005, 20:44

najlepiej niech Ci sama pokaze co lubi <jasne> jak ja masz dotykac :D nie boj sie laski nie gryza :P (czasami :P )
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 17 lis 2005, 20:56

ekke spokojnie ja tylko chcialem sie zapytaĆ ludzie wy nie mozecie spokojnie odpowiadac ? :( zawsze ktos na mnie z morda wjedzie buuu.....Dobrze jak mi starczy odwagi to sie zapytam
...Już od dawna razem

Na Wieki tak bedzie...

..::Kocham Cię::..
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 17 lis 2005, 21:49

mlody17 pisze:jak mi starczy odwagi to sie zapytam


troszkę dojrzałości, młody!
chcesz zacząć pieszczoty, zbliżenia i finalnie stosunek bez rozmowy?!

nie masz odwagi zapytać się czy ma ochotę na jakieś fizyczne wyrażanie uczuć i co ewentualnie jej sprawia przyjemność, a chcesz żeby położyła się nago na sofie/łóżku, a ty bez słów zaczniesz jej wciskać palce do cipy!?

podczas normalnej rozmowy, siedząc w fotelu, pijąc kawe czy cokolwiek, porozmawiajcie o tym, że chcielibyście sobie tak okazywać miłość (czy ogólnie przez zbliżenie fizyczne). nie musicie odrazu tego robić. zastanówcie się jak wszystko mądrze i przyjemnie rozwiązać.

co do samej palcówy - każda kobieta jest inna i na pytaniu na forum/koleżanek możesz sie tylko przejechać. pytaj się o wszstko swojej dziewczyny! mów, że chcesz, żeby było jej dobrze!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 lis 2005, 22:18

Tak szczerze mowiac, to kto inny ma wiedziec jak poedniecic Twoja wlasna dizewczyne jak nie Ty???

Chcesz to mi ja wyslij na dwa tyogdnie, przetestuje, posprawdzam co i jak i powiem Ci co ja kreci <aniolek2>
Awatar użytkownika
mlody17
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2005, 21:53
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: mlody17 » 17 lis 2005, 23:04

ekke pisze:
mlody17 pisze:jak mi starczy odwagi to sie zapytam


troszkę dojrzałości, młody!
chcesz zacząć pieszczoty, zbliżenia i finalnie stosunek bez rozmowy?!

nie masz odwagi zapytać się czy ma ochotę na jakieś fizyczne wyrażanie uczuć i co ewentualnie jej sprawia przyjemność, a chcesz żeby położyła się nago na sofie/łóżku, a ty bez słów zaczniesz jej wciskać palce do cipy!?

podczas normalnej rozmowy, siedząc w fotelu, pijąc kawe czy cokolwiek, porozmawiajcie o tym, że chcielibyście sobie tak okazywać miłość (czy ogólnie przez zbliżenie fizyczne). nie musicie odrazu tego robić. zastanówcie się jak wszystko mądrze i przyjemnie rozwiązać.

co do samej palcówy - każda kobieta jest inna i na pytaniu na forum/koleżanek możesz sie tylko przejechać. pytaj się o wszstko swojej dziewczyny! mów, że chcesz, żeby było jej dobrze!


sluchaj wiec sprawa wyglada nastepujaco jak miala 14 lat koles ja zgwalcil i naprawde nie chce robic jej przyrkosci gadajac o tym rozmawialem z nia i powiedziala ze jesli bedzie miala jakiekolwiek opory to mi o tym powie pozyjemy zobaczymy i zrobie tak jak mowiles zeby wyczuc co ja podnieca :)a co wypozyczenia to za zadne skarby jej nikomu nie oddam :)
...Już od dawna razem

Na Wieki tak bedzie...

..::Kocham Cię::..
Awatar użytkownika
Calvin
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 04 lis 2005, 00:29
Skąd: malutka wioska
Płeć:

Postautor: Calvin » 18 lis 2005, 00:47

Już się chciałem wtrącić, ale przeczytałem ostatni post i zrezygnowałem. Takie problemy to nie na moją głowę. Zostawiam to "starym wyjadaczom".

Podoba mi się to co pisze ekke, rozmowa jest podstawą. Tylko Twoja pani będzie wiedzieć co i jak lubi a czego nie.

Chciałem jeszcze tylko dodać, że strasznie nie lubię słowa "laska".
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 18 lis 2005, 07:16

a dlaczego slowo jak kazde
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 18 lis 2005, 07:17

mlody17 pisze:jak miala 14 lat koles ja zgwalcil i naprawde nie chce robic jej przyrkosci



no i masz odpowiedż

na pewno musisz być bardzo delikatny
(myślę że Cię kocha i Ci ufa skoro planujecie wspólny seks, ale i tak doradzam szczególnie na początku osrożność)

zanim włożysz tam palucha rozgrzej ją- to tak jak w normalnym seksie im jest "bardziej nakręcona" tym lepiej to ma szanse wyjść...
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 18 lis 2005, 08:44

Albo zrób jej masaż pleców i schodż coraz nizej, od tyłu jest najlepiej jak sie pieści dziewczyne. Gdybym miała dłuzsze ręce to sama bym się pieściła :P <aniolek2> Ale ona sama faktycznie najlepiej Ci wszystko powie: co, gdzie, jak.
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 18 lis 2005, 09:08

i umyj wpierwej rączki...a i nie wsadzaj palców od razu pobaw sie najpierw łechtaczka
...
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 18 lis 2005, 09:27

Tak tak, sam dotyk tak podnieca że.... <aniolek2> Nawet bez wsadzania paluszków.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lis 2005, 09:36

ekke pisze:
mlody17 pisze:jak mi starczy odwagi to sie zapytam


troszkę dojrzałości, młody!
chcesz zacząć pieszczoty, zbliżenia i finalnie stosunek bez rozmowy?!

nie masz odwagi zapytać się czy ma ochotę na jakieś fizyczne wyrażanie uczuć i co ewentualnie jej sprawia przyjemność, a chcesz żeby położyła się nago na sofie/łóżku, a ty bez słów zaczniesz jej wciskać palce do cipy!?

podczas normalnej rozmowy, siedząc w fotelu, pijąc kawe czy cokolwiek, porozmawiajcie o tym, że chcielibyście sobie tak okazywać miłość (czy ogólnie przez zbliżenie fizyczne). nie musicie odrazu tego robić. zastanówcie się jak wszystko mądrze i przyjemnie rozwiązać.

co do samej palcówy - każda kobieta jest inna i na pytaniu na forum/koleżanek możesz sie tylko przejechać. pytaj się o wszstko swojej dziewczyny! mów, że chcesz, żeby było jej dobrze!

ile razy mam pisac , iż na ten temat sie nie rozmawia , a sie czyni , rozmawiac mozna wtedy gdy nie nastapi akceptacja tego co sie ewentualnie zaczeło robić !
przykład :
całuje swoją dziewczynę , kładac jej rekę przy tym na brzuszku , najpierw na ubraniu , potem powoli zaczyna ją wkładać pod bluzeczke w okolicach dalej brzuszka , cały czas sie całujac , jesli dziewczyna tego nie przerywa to dziala sie dalej , jesli przerwie , wtedy mozna porozmawiać . W innym wypadku nie widze sensu , bo jak :
przykład :
Siedzie sobie z dziewczyną na kanapie i co ? mówie wiesz chciałbym Cie dotknac , Ona zapewne zapyta gdzie ? wiec odpowiem , no ...twych piersi , przeciez gdybym był dziewczyną wywalił bym takiego goscia z domu !!
dajcie luza kochani , o tym sie nie rozmawia , to sie wie co i jak sie ma robić ! ,a kto jest makową panienką to juz trudno ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 18 lis 2005, 10:01

emmiii pisze:palcówka odpada


nie umnie, bo ją uwielbiam :)
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 18 lis 2005, 11:18

Andrew, parze 17nastolatków się przyda. szczególnie jeśli facet nie wie co robić, a jego dziewczyna jest po gwałcie.
Marina
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 24 paź 2005, 22:25
Skąd: od siebie ;)
Płeć:

Postautor: Marina » 18 lis 2005, 23:21

emmiii pisze:palcówka odpada... no, zależy jak kto lubi... ale jak dla mnie wkładane palce to nic przyjemnego... możesz się pobawić języczkiem--->to od razu jest lepsze...

Ja wręcz uwielbiam paluuuuszki <aniolek2>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości