problem dotyczący prezerwatyw

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

npr
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:45
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: npr » 10 paź 2005, 15:13

Gratulacje, Twoj nick bardzo do Ciebie pasuje :P
Nie zgadzam się z Tobą, nie każdy jest pozbawiony wstydu jak Ty, poco się naśmiewać, gdy ktoś ma lekkie wstydliwości. Bez przesady. Takich komentarzy oczekiwałbym od jakiegoś małolata a nie od poważnej osoby. Szkoda gadać. Jesli nie chcesz komus pomóc, to nie nasmiewaj sie przynajmniej z niego - to bardzo źle o Tobie świadczy.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 10 paź 2005, 15:20

npr pisze:Gratulacje, Twoj nick bardzo do Ciebie pasuje

nie jest przypadkowy <Ok>

npr pisze:Nie zgadzam się z Tobą, nie każdy jest pozbawiony wstydu jak Ty,

jestem wstydliwa - troszeczke :D , ale rzeczy "normalne" nie uwazam za krepujace , natomiast z mojego punktu widzenia to dla mnie po prostu smieszne, kiedy kupno gumy dla 15latka urasta do mega problemu, a kiedy sex takowym nie jest ani troche :%

npr pisze:to bardzo źle o Tobie świadczy

przepraszam, pojde pomazgajic sie w kacie, oj ja NICDOBREGO <bicz1>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
npr
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:45
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: npr » 10 paź 2005, 15:24

kiedy kupno gumy dla 15latka urasta do mega problemu, a kiedy seks takowym nie jest ani troche

Masz racje nie ma z czego sie smiac, Twoj post jest zabawniejszy

z 27 latka też sie nabijasz :) to ze uprawaim seks z zyciową partnerka to nie robie tego przy ludziach tylko w naszym malym gronie - ja i ona. przed nia sie nie wstydzę. Ale zakup gumek w gronie babc mnie troche krepuje.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 paź 2005, 21:29

sophie pisze:erio są na ulicy?? Nie widzialam ani jednego...

Tzn ja raz jedne widział i to nie w Wawie, a we Władysławowie. Ale normalny automat na ulicy. Już niedługo i do nas dojdą do Wawy ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 paź 2005, 21:45

moon pisze:Tzn ja raz jedne widział i to nie w Wawie, a we Władysławowie.


Tam tez nie widzialam :]
Moze jeszcze wiosna nie bylo :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 paź 2005, 21:47

Widziałam tam rok temu w wakacje ;P
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 paź 2005, 21:50

Hmm, no to musialam przegapic, bo nie raz tam bylam :]
Tak czy inaczej, 1 to stanowczo za malo :] W kazdym miescie powinno byc kilka - to moze by tak sie ludzie nie stresowali...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 paź 2005, 20:19

Wstreciucha pisze:Masz racje nie ma z czego sie smiac, Twoj post jest zabawniejszy Smieszy mnie hipokryzja i dulszczyzna. 15latek chcacy pukac panienki, ktory boji lub wstydzi sie kupic prezerwatywe. A potem 27latek ktory pewnie w wyrze wyrabia "cuda na kiju" a krepuja go babcie w kolejce, ktore pewnie zapomnialy juz co to kondom matko jedyno kochano

Trochę przeginasz. Co do 15-latka, to nie dyskutuję, ale co do 27-latka, to się może jednak trochę opanuj. Różni są ludzie, szczególnie faceci. Może być macho, a wstydzi się tampony dla dziewczyny w aptece kupić, gazetki w kiosku, a inny wstydzi się nawet zwykłe bułki. Prezerwatywa nie jest jak chleb do kupowania, bo kiedy prosi się o nią w aptece, to wysyłasz przynajmniej jeden sygnał: współżyję. Ludzie za Tobą od razu mogą sobie myśleć: "Ciekawe, jak taki brzydki koleś znalazł sobie panienkę", "Ja to bym z takim do łóżka nie poszła" itp. Normalnie człowiek ma to w nosie i nawet przez myśl mu nie przejdzie, że tak może ktoś myśleć, ale jak ma bogatą wyobraźnię i jazdy, to może się najnormalniej w świecie wstydzić.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 15 paź 2005, 20:29

mrt pisze:Może być macho, a wstydzi się tampony dla dziewczyny w aptece kupić,

Przyznam, że bym się wstydził. Kiedyś musialem zmuszony kupić podpaski i troche się nieswojo czulem majac przed sobą ekspedientkę, a za mną stalo jeszcze kilka klientek :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 paź 2005, 20:41

cubasa pisze:Przyznam, że bym się wstydził. Kiedyś musialem zmuszony kupić podpaski i troche się nieswojo czulem majac przed sobą ekspedientkę, a za mną stalo jeszcze kilka klientek

Bo faceci tak mają :) Z czasem zaczyna im latać. Trening czyni mistrza :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 456 gości