Wspólne wyjazdy Hmmm... Te Mniej lub Bardziej wykorzystane..

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
szczęściarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2003, 19:52
Skąd: śląsk
Płeć:

Wspólne wyjazdy Hmmm... Te Mniej lub Bardziej wykorzystane..

Postautor: szczęściarz » 23 gru 2003, 17:39

Mam nadzieję że ten temat pomoże nam uciec od szarej rzeczywistości i pomarzyć o wakacjach, lub feriach, które wielu z nas spędzą z ukochaną osobą..... Proszę napiszcie wspomienia z Waszych wspólnych wyjazdów z ukochanym, czy też ukochaną.....
Myślkę że to będzie milutki i klimatyczny temacik.....
POZDRAWIAM I WESOŁYCH..................
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 sty 2004, 19:04

No przy odrobinie szczescia te wakacje spedze z moja druga polowka na jakims obozie, bo pod namiot pewnie jej rodzice nie puszcza...
Grzesiek_21

Postautor: Grzesiek_21 » 09 sty 2004, 12:02

Ja mieszkam w Elblągu. W pobliżu miasta jest las. W czasie ostatniego lata z moją dziewczyną wzięliśmy namiot w poszliśmy sobie w las. Co prawda tylko na jedną noc, ale było dziko i namiętnie. Chodziliśmy nago między drzewami. Ogólnie było cudownie. Szkoda, że latem noce są krótkie :)
Awatar użytkownika
Magda
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2004, 11:09
Płeć:

Postautor: Magda » 11 sty 2004, 11:25

Rzeczywiście milutki temat :) Wszystkie wakacje z moim chłopakiem wspominam naprawdę wyjątkowo :) Nie ważne gdzie to było czy w Bułgarii, gdzie kochaliśmy się na ciepłej plaży w blasku księżyca, czy nasze pierwsze ferie w Szczyrku gdzie były tylko nieśmiale pierwsze pieszczoty i przytulenia...wszystkie dni z nim spędzone są cudowne i pierwszy raz jestem taka szcześliwa, a to trwa już 2 latka :D
On nawet w zwykłe weekendy potrafi stworzyć romantyczne nastrój!
A ja żyje tylko myślą o wakacjach...bez nauki, obowiązków, szarości codziennego życia tylko MY :D Życze wszystkim miłych wakacji!!!
Awatar użytkownika
Whoever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:43
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Whoever » 18 sty 2004, 13:15

Ja z moją jedyną zdążyłem przeżyć dopiero jedne wakacje.... ale za to najpiękniejsze w życiu:-) Co do wyjazdu... To trochę się go obawiałem... Wiedziałem że to może być jakiś sprawdzian (byliśmy ze sobą wtedy dopiero 3 miesiące) a to był wyjazd na 2 tygodnie... Wiecie... do tej pory nie spędzaliśmy ze sobą 14 dni i 14 nocy BEZ PRZERWY.

Ale nie zawiodłem się!:) Po powrocie byliśmy już bogatsi o nowe doświadczenia (te.... i tamte... :-) ) Zdaliśmy nawet egzamin na patent żeglarski i ogólnie było naprawdę fajnie. (ale nie obyło się też bez mazurskiej dramatycznej obawy ofpadke:/ ) Naszczescie wszystko skonczylo sie ok.. Tak to jest... na poczatku ludzie za mało wiedzą... zdecydowanie za mało.

Pozdruffki
bez Ciebie sen to sen o Tobie...
KCM!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sty 2004, 15:37

Dobra skonczcie pisac na ten temat bo mnie to doluje :(
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Hehe

Postautor: Dziki Wilk » 18 sty 2004, 16:25

skoro cie to dołuje to jak będe miał czasu więcej opowiem wam moje 3 przygody wyjazdowe

Ps. Specjalnie dla mavericka ze pikantnymi szczegółami
Ps2.wiem że nad zwierzętami sie nie znęca no ale jestem wstrętny :mrgreen:
hahaha :573: kill virus :570: :570:


na pewno cie polubimy co nie stary ?? :565:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sty 2004, 17:06

Hehe ;) A ja mam ponad 200 postow a Ty tylko marne 100 :D hahahaha
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 31 sty 2004, 19:37

oj Maverick ja Ci obiecuje ze te wakacje beda niezapomniane!!!! :):):);*
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 31 sty 2004, 19:55

Aj wakacje!!! Tęsknie zwłaszcza za tymi minionymi. Pierwsze wakacje z ,,Nim". 10 dni 24h na dobe, tylko on, morze i ja. Wspólne gotowanie, zakupy, nocne nadmorskie spacery, przypadkowi znajomi, pierwszy raz... :wink:
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Keplianica

Postautor: Keplianica » 31 sty 2004, 21:01

Wakacje z moim partnerem... mrrr... przyczepa kempingowa nad jeziorem. I cielesne wprawki. Nie pierwszy raz ale pełno nowych doświadczeń. Poza tym mnostwo pieknych chwil ;*

A jak tam ferie ;)
Na "nartach" byli? ;]]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 278 gości