Piersi(u Pań:>)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 kwie 2004, 14:57

Kaska pisze:
czy odczuwacie różnicę przy pieszczeniu ich paluszkiem i języczkiem


Heh, nio to duza roznica jak powiedziala Lady :) Ja osobiscie wole paluszek niz jezyczek ... :)
A jak? To zalezy kiedy, czasem uwielbiam w ogóle dluga gre wstepna, by moj chlopak zajal sie kazdym kawaleczkiem mojego ciala, a czasem wole jak przechodzi do zdecydowanych pieszczot ... :)
Heh, mam nadzieje, ze nie zamotalam za bardzo, wiecie o co mi chodzilo? :D


A da sie to jakos po Tobie poznac(zakladam, ze jak masz ochote na zdecydowane akcje, nie rzucasz sie na partnera sama i nie mowisz mu ze chcesz tam sama) ?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 03 kwie 2004, 17:46

To da sie wyczuc po moim zachowaniu, poza tym moj partner na tyle dobrze mnie zna ze czesto poznaje to po wzroku ... wtedy oczka swieca mi sie jak wegielki, pozeram go wzrokiem ... poza tym wtedy sama czesto jestem inicjatorka ... , albo delikatnie dotykam go po spodniach, wtedy on wie, ze mam ochote na cos powazniejszego ... . Jesli jednak mam ochote na cos delikatnego to nigdy sama tego nie inicjuje, a co najwyzej daje mu jakiegos delikatnego buziaczka .. lub dotykam go delikatnie po twarzy lub brzuszku :D
To by chyba bylo na tyle tego jak ja to pokazuje ... :D moze sie cos jakiemus chlopakowi przyda :D - ale z drugiej strony kazda kobieta jest inna .. pozdrawiam
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 03 kwie 2004, 18:56

równiez zdecydowanie wole palec niz jezyk.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 kwie 2004, 22:28

Ja pytalem czy da sie poznac ze chcesz paluszek albo jezyczek(zeby partner sie nie zastanawial :D) a nie czy chcesz cos wiecej czy nie chcesz :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 05 kwie 2004, 08:29

Ja osobiscie wole paluszek niz jezyczek

równiez zdecydowanie wole palec niz jezyk.


Jest to zastanawiające, że kobiety wolą paluszek od języczka. Ciekawe dlaczego?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 05 kwie 2004, 12:25

Oj tak Jarku. Zgadzam się. Czemu paluszek jest lepszy ?? Język przecież delikatniejszy, ruchliwszy, naturalnie zwilżony ... może nei lubicie widzieć owłosionej głowy między waszymi nóżkami ??
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 05 kwie 2004, 13:41

Rafale to nie tak ... sama nie wiem dokladnie czemu, ale po prostu wieksza przyjemnosc sprawiaja mi pieszczoty paluszkiem mojego kochanego, niz jezyczkiem, chyba ze jedno i drugie ... to wtedy jest najlepiej .... mmm :D :D
Hyhy jesli chodzi o to czy widac po mnie czy chce teraz paluszkiem czy jezyczkiem.. to jest tak, ze jesli moj chlopak widzi, ze zaczyna mnie piescic paluszkiem a mnie jakos to szczegolnie nie podnieca to wprawia w ruch jezyczek i odwrotnie ... ale nie zdarzylo sie jeszcze, zeby paluszek nie sprawil mi przyjemnosci ... on potrafi cuda zdzialac!!!! :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 05 kwie 2004, 14:18

ale nie zdarzylo sie jeszcze, zeby paluszek nie sprawil mi przyjemnosci ... on potrafi cuda zdzialac!!!!

...a zdażyło ci się Kasiu, żeby języczek nie sprawił ci przyjemności?
Jarek pisze:Uwierzcie mi kobietki, że faceci uwielbiają pieścic wasze cipki języczkiem i wcale nie oczekują od was tego samego (jeśli same nie macie na to ochoty).
Jest to dla nas bardzo podniecające, bo działają wtedy wszystkie nasze zmysły.

Uzywaj przycisku edytuj!
Maverick
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 05 kwie 2004, 14:40

...a zdażyło ci się Kasiu, żeby języczek nie sprawił ci przyjemności?


moze nie zdarzylo sie, zeby zadnej przyjemnosci mi niesprawil, ale np. bardzo niewielka to owszem :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
monika
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 04 mar 2004, 15:14
Skąd: kielce
Płeć:

Postautor: monika » 05 kwie 2004, 15:28

ja bardzo lubie kiedy moj narzeczony delikatnie caluje moje piersi(sa one sredniej wielkosci)zatacza swoimi dlonmi kolka. dotyk jest dla mnie wazny ale nie najwazniejszy. bardzo lubie pieszczoty-a calowanie ciala to super sprawa :P
moj chlopak pyta sie mnie jak ma to robic zeby nie sprawic mi bolu-raz wolimy delikatne pieszczoty a innym razem po prostu chcemy zjesc siebie nawzajem. ;)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 05 kwie 2004, 17:41

ja chyba tez wole paluszek :-) i tez zdazylo mi sie, ze z jezyczkiem byla srednia przyjemnosc.. a do pieszczot to chyba najbardziej dzialaja na mnie plecy.. dziwne.. (?)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 kwie 2004, 20:30

moze nie zdarzylo sie, zeby zadnej przyjemnosci mi niesprawil, ale np. bardzo niewielka to owszem

również mi sie zdarzyło
Jest to zastanawiające, że kobiety wolą paluszek od języczka. Ciekawe dlaczego?

dokładnie nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze palec jest bardziej precyzyjny od jezyka i latwiej jest wyczuc rytm i zmieniac rodzaje ruchów a to u kobiety jest wazne. Jednen i ten sam ruch nie da nam przyjemnosci.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2004, 08:24

Jednen i ten sam ruch nie da nam przyjemnosci.
No to odwrotnie jak u facetow :d
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 06 kwie 2004, 19:57

Jednen i ten sam ruch nie da nam przyjemnosci.


czy ja wiem? wazna jest miarowosc.. rytmicznosc.. moze byc nawet caly czas tak samo.. ale o wiele przyjemniej jest gdy tempo i intensywnosc wzrasta w miare uplywu czasu i.. podniecenia
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 kwie 2004, 13:07

Dobra, dobra. Milo Panie zescie sie nad paluszkami rozmarzyly, ale my tu o piersiach debatujemy :d :diabel2:
Keplianica

Postautor: Keplianica » 07 kwie 2004, 23:44

A ja jeszcze wrócę do paluszka ;)
Wolę języczek!!! Te pieszczoty tak na mnie dzialają, ze potrafię skończyć po minucie. Paluszek też nie jest zły, monotonii mowię "nie", ale wolę to drugie ;)
A co do piersi: podnieca mnie dotyk mojego partnera, ale jak się zapomni w tym co robi, to zaczyna je ugniatać jak moja babcia placek drożdżowy ;/ A to przyjemne przestaje być. No ale jeszce sie wytresujemy ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 08 kwie 2004, 08:33

Wolę języczek!!!

Czyli, tak jak w każdej sprawie i tu nie ma reguły. Też mi się wydawało, że języczek powinien dostarczyć więcej przyjemności, chociażby ze wzgledów, o których pisał RafZielak. Osobiście wolę pieścić swoją lubą języczkiem (z resztą Ona też).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 kwie 2004, 09:44

Panowie ! ...... NIC TAK ZĘBÓW NIE WYBIELA , JAK MINETA CO NIEDZIELA !!
znaczy sie, im czesciej, tym bielsze będą !! ;)
proponuje połączenie języczka i paluszka , to dopiero doprowadza je do >>>>>>??? :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 08 kwie 2004, 10:19

Dokładnie, zgadzam się z Krzysiem. To dopiero mieszanka wybuchowa i nie zależnie od miejsca ich używania (minetka czy pieszczoty piersi)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 09 kwie 2004, 20:10

proponuje połączenie języczka i paluszka , to dopiero doprowadza je do >>>>>>???


az mnie dreszcz przeszył :-)

zaczyna je ugniatać jak moja babcia placek drożdżowy ;/


niestety bywa, ze moj nie musi sie zapominac.. on sobie czasem po prostu nie przypomni, ze nie jestem plackiem :-) niby smieszne, ale.. co ja wam będę mówic :D
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 11 cze 2004, 23:15

Dla mnie jest najwazniejsze jak wczesniej sie popiescimy i jak on mnie podnieci....potem to dla mnie bez roznicy...byle spojnie nam to wyszło...<tylko mam taki problemik ze nie dam mu sie popiescic bo wtedy mi sie wlacza LOVE i to ja sie dobieram do niego g;) >
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 cze 2004, 20:56

tylko mam taki problemik ze nie dam mu sie popiescic bo wtedy mi sie wlacza LOVE i to ja sie dobieram do niego

...tak się utarło, że to chłopak musi dobierać się do dziewczyny. Nie martw się tym, że u ciebie jest odwrotnie,to miłe dla chłopaka.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 cze 2004, 21:20

Ja mam coś takiego że żeby podniecał mnie dotyk w "tych miejscach" (zarówno piersi jak i np łechtaczka) to muszę być już dość podniecona w inny sposób, słowami, calowaniem w szyje, atmosferką itp:) Jakoś mi się nie zdarzyło żeby nagle podczas zwykłej czynnosci np pisania na forum dotyk piersi spowodował u mnie jakieś podniecenie:) Odwrotnie niż u mojego kota (co prawda temat jest Piersi u Pań, ale ja zahacze o sutki u facetów:) ) który jak poczuje na swoich sutkach mój jezyczek to po prostu odlatuje...i wcale nie przesadzam...to co wtedy się z nim dzieje przewyższane jest tylko przez uczucie kiedy języczek się zaczyna bawić "czymś innym" :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
alzacja

Postautor: alzacja » 15 cze 2004, 09:47

A ja uwielbiam jak moj latino delikatnie przygryza i caluje je mmmm :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 cze 2004, 09:52

Moja kobieta też to uwielbia :)
Wtedy zupełnie odlatuje.
alzacja

Postautor: alzacja » 15 cze 2004, 14:19

Taaaak :D Trzeba tylko umiejetnie to zrobic :D Ah
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 cze 2004, 14:28

To całkowita racja.
Ja na tę okoliczność sztuczną szczękę wkładam do szklanki aby nie pogryźć za bardzo :D :) :) :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 cze 2004, 14:48

Jakoś mi się nie zdarzyło żeby nagle podczas zwykłej czynnosci np pisania na forum dotyk piersi spowodował u mnie jakieś podniecenie:)

To przecież normalne. Jest różnica między tym, jak dotykasz się "tam" sama a robi to ukochana osoba. A jeszcze jeśli odbywa się to podczas gry wstępnej...
alzacja

Postautor: alzacja » 15 cze 2004, 18:44

Ja na tę okoliczność sztuczną szczękę wkładam do szklanki aby nie pogryźć za bardzo


Hehehe moja babcia mowi ze najlpiej jest ja moczyc w corega tabs :D
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 16 cze 2004, 09:22

Jarku...cały czas chodziło mi o dotyk ukochanej osoby, nie swój :) Ale fakt jest taki że wiele kobiet musi być odpowiednio "nastrojone" zeby odczuwać podniecenie...odpowiednia gra wstepna zaczynająca się od bardzo delikatnych pocalunków...schodzenia coraz niżej...tak jak wczoraj..mrr...ups, zapominam się ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 314 gości