Pigułki i ich skuteczność

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

rafamalk

Pigułki i ich skuteczność

Postautor: rafamalk » 26 cze 2005, 18:25

Witam!
Moja kobieta bierze dopiero pierwsze opakowanie tabletek MERCILON. Wczoraj po
12 tabletce doszło miedzy nami do pierwszego pełnego zbliżenia. Wczoraj wypiła też troche alkoholu (2 drinki) , nie była pijana i piła go około 2 godziny od wziętej tabletki. Chciałbym wiedzieć czy moge spać spokojnie.
Z góry dzięki za odpwiedzi!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 cze 2005, 18:34

Jeśli nie zwymiotowała, to nic nie grozi :]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 cze 2005, 07:55

rafamalk pisze:Chciałbym wiedzieć czy moge spać spokojnie.

Spij spokojnie :)
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 27 cze 2005, 21:48

a no własnie.... tez sie zastanawiałam jak to wszytsko działa... nie biore jak narazie tabletek ale mam zamiar zaczac... i zastanawiam sie która godzina do wziecia tabletki byłaby najlepsza... myśle ze najlepiej do południa... w koncu wiecorkim czasme jak sie wyskoczy ze znajomymi na piffko czy na imprezke to ciezko by było pić alkohol a kilka min wczesnije brac tabletke... co nie ?? Hmmm, dziewczyny która godz. dla was jest odpowiednia... może to głupie pytanie no ale... zawsze to pytanie hehe
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 cze 2005, 21:51

Ja biore okolo 12 w poludnie. Zawsze sie do tej pory wyspie i wlasnie jak pije to wieczorem :)
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 01 lip 2005, 18:59

ja biore zawsze o 19 heh najlepsze jest to że ostatnio na meczu chciałam wziąć tabletke a ta plummmmmm poleciała sobie :) heh
basienka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2005, 11:44
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: basienka » 01 lip 2005, 21:17

najlepiej wzac tabletke zaraz tak po przebudzeniu(jesli robisz to w miare o stalych porach)bo potem to juz tak wejdzie w nawyk ze jej nie zapomniesz, jak tez niedawno zaczelam brac tabletki i juz po kilku dniach jak sie budzialam to wiedzialam ze pirwsze co to musze wziac tabletke :D
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 02 lip 2005, 10:10

marzata1986 pisze:ja biore zawsze o 19 heh najlepsze jest to że ostatnio na meczu chciałam wziąć tabletke a ta plummmmmm poleciała sobie :) heh


hhhmmmmm nie rozumiem o co chodzi z tym pluuum poleciała sobie. Ja też biore o 19 .
Życie jest ograniczone, ale miłość
niewyczerpana.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 02 lip 2005, 14:43

Poczytajcie troche instrukcje użycie pigułek. Nigdzie nie jest napisane, że kilka minut robi różnicę. Z reguły piszą "zażywać o stałej porze" tzn rano, wieczór albo południe :) Nie ma znaczenia która godzina jest lepsza a która gorsza, pigułki zabezpieczają od pierwszej sztuki i to czy weźmiesz je godzinę wcześniej, czy dwie godziny później nie ma znaczenia. Co do alkoholu, to mojej żonie dziesiątki razy zdarzało się zapijać pigułki piwem i przez naście lat działają.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 02 lip 2005, 15:07

a tam, bo piwo jest slabe. ja grzancem zapijalam pare razy i tez nic. moze spirytus by je oslabil.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 lip 2005, 16:34

Alkohol nie oslabia dzialania tbaletek.

chyba ze:

1. Po alkoholu zapomni sie wziasc tabletke
2. Z powodu alkoholu zwymiotuje sie tabletke
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 02 lip 2005, 18:10

Maverick pisze:Alkohol nie oslabia dzialania tbaletek.

chyba ze:

1. Po alkoholu zapomni sie wziasc tabletke
2. Z powodu alkoholu zwymiotuje sie tabletke

No scisle rzecz biorac, to dalej nie oslabia ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 03 lip 2005, 09:19

no po prostu moja tabletka wylądowała na ziemi i byłam o jedną w tył w opakowaniu :)
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 04 lip 2005, 09:16

Maverick pisze:Alkohol nie oslabia dzialania tbaletek.

chyba ze:

1. Po alkoholu zapomni sie wziasc tabletke
2. Z powodu alkoholu zwymiotuje sie tabletke


no wlansie nie chodzi czy sie pije tylko czy sie rzyga
marzata1986 pisze:no po prostu moja tabletka wylądowała na ziemi i byłam o jedną w tył w opakowaniu

no a tak mozna?? one maja wszytskie taka sama dawke hormonów wszytskie a nie jest tak ze sie od siebie róznia i kazda na odpowiedni dzien? nie iwem pytam w sumie to jestem ciekawy
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 04 lip 2005, 09:39

krzyniu pisze:one maja wszytskie taka sama dawke hormonów wszytskie a nie jest tak ze sie od siebie róznia i kazda na odpowiedni dzien?

To zależy od rodzaju pigułek, niektóre są jednakowe a inne dwu albo trójfazowe. Nie ma jednak tragedii o jedna pigułjkę, po prostu opakowanie konczy się jeden dzień wcześniej.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 04 lip 2005, 20:26

Dziś wziełam ostantnią tabletkę z pierwszego opakowania. Dotychczas brałam tabletke o godz 19. Czy przy nastepnym opakowaniu po tej przerwie 7 dniowej moge sobie zmienic godzine na 10 rano?
Życie jest ograniczone, ale miłość

niewyczerpana.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lip 2005, 20:29

mozesz:)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 04 lip 2005, 21:59

Moja kobietka to się z każdą pigułeczką cofała o 15 minut wstecz aż doszła do godziny, którą chciała :)
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 05 lip 2005, 13:50

Sorecer pisze:Moja kobietka to się z każdą pigułeczką cofała o 15 minut wstecz aż doszła do godziny, którą chciała

Heh codziennie cofała? czy co miesiąc :)) hehe to poinformuj ją, że to bez znaczenia, jak przy pierwszym opakowaniu bierze o 10 rano, a przy drugim o 22. Zachęć to przyczytania ulotki, tam wszytko jest :)
Ja biorę o 20 optymalna godzina. Staram się punktualnie, chyba, że jestem gdzieś i zostawie je w domu. Ale 2-3 godz to żadna różnica,
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 08 lip 2005, 21:46

zależy od rodzaju tabletek ja biore jednofazowe Stediril wcześniej brałam dwufazowe Novynette i tam nie mogłam sobie bimbać z tabletkami :) więc najlepiej brac jednofazowe
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 10 lip 2005, 00:49

a ja dopiero zacznę brac tabletki Yasmin i jeszcze nie zdecydowałam ktra godzina będzie dla mnie odpowiednia i wygodna aby nie zapomniec... hehe
Dziewczyny czy którąs z was brała juz YASMIN ?? Jesli tak to prosiłabym o opinie na ten temat... dzieki... pozdro....
Awatar użytkownika
Shaq
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2005, 14:15
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Shaq » 10 lip 2005, 11:27

Odnosnie skutecznosci pigulek- orientujecie sie, czy kazdy antybiotyk obniza skutecznosc branych tabletek? Zupelnie wypadlo mi z glowy zapytac sie lekarza, a bede sie z nim widziala dopiero za kilka dni.
Pozdrawiam,
S.
Wejdź we mnie falą wpłyń we mnie
Pod serce dojdź az do krzyku
Krwi potem spokój wróć znurzeniem
Półsennie niech płynie w żyłach ...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 10 lip 2005, 20:36

nie kazdy tylko niektore, na ulotce jes t napisane jakie substancje obnizaja skutecznosc i jelsi antybioyk to zawiera to obniza skutecznosc
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 12 lip 2005, 19:26

krzyniu pisze:nie kazdy tylko niektore, na ulotce jes t napisane jakie substancje obnizaja skutecznosc i jelsi antybioyk to zawiera to obniza skutecznosc

A bym zaryzykowała stwierdzenie, że większość antybiostyków obiniża - w mniejszym bądź większym stopniu skuteczność tabletek. Radzę zajrzeć do ulotki...
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Shaq
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2005, 14:15
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Shaq » 12 lip 2005, 22:07

Juz dzwonilam do lekarza:) W kazdym razie dostalam odpowiedz, ze na ulotkach owszem ostrzezenie, jednak przy chwilowym braniu antybiotyku raczej ani on ani jego koledzy po fachu nie zauwazyli spadku skutecznosci, oczywiscie inna sprawa przy przewleklych schorzeniach itp
S.

[ Dodano: 2005-07-27, 17:46 ]
Wywalilam ulotke od pigulek, a sama nie pamietam dokladnie jak to bylo, gdy kiedys bralam...W kazdym razie mam cos na sumieniu i lekko sie denerwuje, czy ktoras z Was dziewczyny orientuje sie, mniej wiecej ktorego dnia po ostatniej tabletce z opakowania powinien nastapic okres? Wiem, ze u kazdej na pewno zalezy to od organizmu itp, ale 2/3 dnia? Chociaz pewnie i fakt, ze to pierwsze opakowanie po przerwie tez wplywa na niemale rozchwianie :/
S.
Wejdź we mnie falą wpłyń we mnie

Pod serce dojdź az do krzyku

Krwi potem spokój wróć znurzeniem

Półsennie niech płynie w żyłach ...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 497 gości