ciąża?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

anonim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2006, 00:03
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: anonim » 29 sty 2007, 22:37

widze, ze macie ubaw po pachy...
jednak mi nie do smiechu, nie kazdy jest wszechwiedzacym tak jak Wy, nawet z pozoru w prostych sprawach.
jezeli komus do smiechu niech nie pisze, chciałbym sie dowiedziec czy jest jakas tabletka ktora działa jak postinor ale po tych 72h czy ew. zazycie tej tabletki po uplywie tych h cos da?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 sty 2007, 00:44

anonim pisze:chciałbym sie dowiedziec czy jest jakas tabletka ktora działa jak postinor ale po tych 72h czy ew. zazycie tej tabletki po uplywie tych h cos da?
Podwojne nie.
anonim pisze:nie kazdy jest wszechwiedzacym tak jak Wy, nawet z pozoru w prostych sprawach.
Bystarczy byc cwiercmozgiem zbey to wiedziec o czym Ci piszemy ;) Serio. A jak nie wiesz jeszcez tak podstawowych rzeczy to sie nie lap za dziewczyny tylko doucz :]
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 30 sty 2007, 15:04

anonim najlepiej po prostu nie bawić się w dorosłych...

nie ma takowej tabletki
przestań już siać paranoję,
nie ma raczej możliwości, że dziewczyna jest w ciąży skoro kochaliście się na parę dni przed okresem, i normalnie dostała okres
i gdyby miała być w ciąży to by wymiotowała może w 3cim miesiącu ciąży
wyluzuj i następnym razem nie stresuj dziewczyny i myśl głową...
anonim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2006, 00:03
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: anonim » 30 sty 2007, 18:26

wreszcie jakas konkretna odpowiedz
bardzo Ci dziekuje, jestem bogatszy o nowe "doswiadczenie". Czlowiek uczy sie na bledach i czegos mnie to nauczy.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 sty 2007, 19:19

anonim pisze:wreszcie jakas konkretna odpowiedz
Wszystkie byly konkretne ale tylko ta wskazywala z enie zostaniecie rodzicami stad Ci pasuje. Żalosne <chory>

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości