tabletki brane 24 dni

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
monikusiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2006, 22:36
Skąd: Chorzów
Płeć:

tabletki brane 24 dni

Postautor: monikusiq » 25 paź 2006, 13:29

Witam. Mam takie pytanie - otóż dziś (wtorek) powinnam wziąć ostatnią tabletke Logestu, ale chce wziąć z kolejnego opakowania jeszcze 3 tak żeby okres już zawsze wypadał mi na początku tygodnia a nie w weekend (jednak jest to uciążliwe). Więc ostatnią tabletke wezmę w piątek (zamiast 21 wezme 24 tabletki). I tu się pojawia moje pytanie - mam zrobić normalnie 7 dniową przerwę i 8 dnia czyli w sobote rozpocząć nowe opakowanie? i jeszcze jedno - zmieniam tabletki z Logestu na Yasmin (Logest brałam 2 miesiące ale okropnie źle na mnie wpływał), czy od razu moge się kochać "bezstresowo"? Z góry dzięki za odpowiedzi :)
A Ty jesteś w mojej głowie...
Ja bez Ciebie żyć już nie moge...

KoChAm CiĘ RaFcIo :******
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 paź 2006, 14:16

Tabletki to nie cukierki. Nie mozesz sobie brac 24 i robic przerwy, skoro w ulotce wyraznie jest napisane,ze bierze sie 21 dni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 paź 2006, 17:25

Yasmine pisze:Nie mozesz sobie brac 24
Oczywiscie ,ze nie mozesz. Poj,eb.alo Cie? :? Ok to potem sie pozabezpieczaj dodtakowo prze zmeisiac i nei pisz jak bedzies zmiec problemy z cyklem. za glupote sie placi bowiem na tym swiecie :]
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 25 paź 2006, 19:16

Ale nie krzyczcie tak na nią...normalne pytanie. Jak ja byłam u swojej lekarki to mi na to pozwiliła, powiedziała ze mozna tak zrobić tylko zeby nigdy nie cofac tzn nie robić np 15 dni zazywania zamiast 21 tylko z nastepnego opakowania zwiąść te kilka tabletek i dopiero zrobić przerwe.
Awatar użytkownika
monikusiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2006, 22:36
Skąd: Chorzów
Płeć:

Postautor: monikusiq » 25 paź 2006, 22:31

no właśnie.. mój lekarz też powiedział że chcąc zmienić date krwawienia nie musze brać kolejnego opakowania całego tylko kilka tabletek. I z tego co wiem w ulotce na ten temat to też jest. Chciałam znać też wasze zdanie na ten temat..
A Ty jesteś w mojej głowie...

Ja bez Ciebie żyć już nie moge...



KoChAm CiĘ RaFcIo :******
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 25 paź 2006, 22:39

Z tego co wiem, to można coś takiego zrobić, ale po zasięgnięciu opinii lekarza...szczerze mówiąc jak bardzo nie chcaiłam mieć jakiegoś dnia okresu to brałam 1-2 tabletki gratis. a w wakacje biorę 2 opakowania pod rząd (po konsultacji z ginem) a później normalnie tydzień przerwy.
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
monikusiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2006, 22:36
Skąd: Chorzów
Płeć:

Postautor: monikusiq » 25 paź 2006, 22:44

no to dokładnie tak samo ja zrobie :)
A Ty jesteś w mojej głowie...

Ja bez Ciebie żyć już nie moge...



KoChAm CiĘ RaFcIo :******
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lis 2006, 23:27

monikusiq pisze:I z tego co wiem w ulotce na ten temat to też jest
Od czego?
Ja wiem ze konowałow pelno jest ale zeby az tak ich sluchac? :?

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości