problem#1

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Ha0s
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2006, 11:37
Skąd: Slask
Płeć:

problem#1

Postautor: Ha0s » 23 sie 2006, 11:57

Witam zaraz napoczątku chcialbym przeprosic za moja niewiedze i niedojrzalosc, prosilbym o powazne komentarze bez smiechu gdyz jest to nadodatek dosyc stesujacy temat dla mnie :|. Ostatniego wieczoru mielismy sie kochac no ale zdecydowalismy sie na peting (mm milo <cisza> ) ja doszedlem i spóscilem sie jej na brzuch, poczym ona wsmarowala to w siebie... nastepnie ja zaczolem swoja robote lecz tymi rekami dotykalem jej brzucha ;/ po czym dopiero po wszystkim zdalismy sobie sprawe ze troche spieprzylismy :| powiedzcie mi czy jest ryzyko zajscia w ciąze? ma nieregularną miesiaczke i bylo to jakies 3 tygodnie temu. Prosze o powazne podejscie do sprawy, Dzieki! <zalamka>
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 23 sie 2006, 12:02

teoretycznie nie powinniśćie się obawiać....ale, troche mało sprecyzowane to wsmarowanie.....jeśli wszystko odbywało się na powierzchni brzucha to rodzicami nie będziecie
Ha0s
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2006, 11:37
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: Ha0s » 23 sie 2006, 12:09

no powiem tak że, brzuszek byl nieco mokry.. ja masowalem ja i potem wlozylem palce itp. wiec sie boje :?
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 23 sie 2006, 13:37

wiesz co taki strach jest dobry....troche pomyślicie następnym razem....nie piszesz który to dzień cyklu, ale piszesz za to, że Twoja Niunia ma też cykl nieregularny....zazwyczaj nic z takich zabaw nie wychodzi....ale...
Ha0s
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2006, 11:37
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: Ha0s » 23 sie 2006, 14:12

no bo ona w sumie tez tak dokladnie niewie, a zdarzylo sie to dzis kolo 0.30 ... sam juz niewiem co mam robic po prostu uzbroimy sie w cierpliwosc <hmm> czekam na dalsze opinie :?
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 sie 2006, 16:59

Ha0s, a dużo miałeś spermy na łapach?? :> i jaki to był dzień cyklu??
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
michau
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:32
Skąd: mam wiedzieć
Płeć:

Postautor: michau » 23 sie 2006, 18:23

delikatnie mówiac pripał, lepiej sie modlic ze nie doszlo do zaplodnienie.a co do tego 'spustu' na brzuch partnerki lub na jakakolwiek czesc jej ciala to w zyciu bym tego nie zrobil :| przeciw takim akcjom jestem:) ale jak kto woli niech tak robi:) co innego minetka <mmmmnnniiiiammm> :D
I LOVE THIS GAME :D
Awatar użytkownika
nelia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2006, 13:27
Skąd: mnie znasz ?:)
Płeć:

Postautor: nelia » 23 sie 2006, 18:57

Ja tez popieram, nie ma co... az sie rozmarzylam... <diabel>
A co do ciazy, to mozliwe, zalezy jaki to byl dzien - plodny czy nie. Uwazajcie nastepnym razem :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2006, 19:01

Ha0s pisze:a zdarzylo sie to dzis kolo 0.30

Cenna pomoc w pomocy Tobie.
Pomóż se sam i doucz się !!
Klozet 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości