Gumka a Ciąza

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

bartolomeo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2006, 23:26
Skąd: Białystok
Płeć:

Gumka a Ciąza

Postautor: bartolomeo » 14 lip 2006, 11:12

Hej mam pytanko. Wczoraj uprawiałem sex ze swoja dziewczynką,ona wpierw mnie dotykała po penisie lizała itd a póżniej nałożyła mi gumke więc na rękach mogła mieć plemniki które przeniosła na gumke. Dodatkowo sex uprawialiśmy z globulką więc jak duże jest prawdopodobieństwo że jest w ciąży ??????
PromykJutrzenki
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2006, 20:22
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: PromykJutrzenki » 14 lip 2006, 12:38

ta a moze by tak jeszcze dorzucić pigułki i i czekac na dni nieplodne... wtedy mielibyście pewność... :?
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 14 lip 2006, 15:58

Ogromne, szykuj już pokój dla brzdąca i wyprawkę <diabel>


Ludzie, stosujecie antykoncepcję po to żeby się czymś takim nie martwić dopóki się jakieś objawy nie przytrafią <zalamka>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 14 lip 2006, 15:59

przynajmniej dostaniesz becikowe :)

[ Dodano: 2006-07-14, 16:00 ]
bartolomeo pisze:dotykała po penisie lizała itd a póżniej nałożyła mi gumke więc na rękach mogła mieć plemniki

to ty myślisz, że plemniki siedzą na członku tak sobie dla zabawy? :D lol
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lip 2006, 17:27

Szanse - zadne.
bartolomeo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2006, 23:26
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: bartolomeo » 14 lip 2006, 21:13

:? Dzięki za odp. Spoko po prostu chciałem się poradzić żeby czuć się pewniej. Owszedm można czekać i na dni niepłodne i dorzucić pigułlki po to one są, ale przynajmniej jest większa pewność. Bo wpaść w 16 lat-nie ciekawa sprawa
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 15 lip 2006, 01:53

Bo wpaść w 16 lat
Czego, więzienia?? <diabel> <fuckoff>
można czekać i na dni niepłodne i dorzucić pigułlki po to one są, ale przynajmniej jest większa pewność.
Ja bym do tego dołożył przerywany <diabel> A odpowiedź:
Szanse - zadne.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 15 lip 2006, 11:20

bartolomeo pisze:Wczoraj uprawiałem sex ze swoja dziewczynką,ona wpierw mnie dotykała po penisie lizała itd a póżniej nałożyła mi gumke więc na rękach mogła mieć plemniki które przeniosła na gumke

Uwielbiam takie łańcuchy przyczynowo-skutkowe :) Na tym forum niektórzy użytkownicy posiadają wszechpotężną moc wyobraźni :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 15 lip 2006, 22:35

siema mam troszke inny problem uprawielm seks :) z dziewczyna dzis i jak z niej wychodzilem to na prezerwatywie byla taka substancja taka spieniona mysle ze to ten srodek nawilzajacy byl :) tak mi sie wydaje sprawdzilem prezerwatywe nie pekla napewnio :) moja dziewczyna miala raczej dni nie plodne :) czy to mogla by byc substancja ta ktora nawilza prezerwatywe ? czy substancja ktora nawilza jej myszke ? prosze o odp czy jest mozliwosc zajscia w ciaze :) bo jakos tak sobie wkrecilem :)
bartolomeo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2006, 23:26
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: bartolomeo » 15 lip 2006, 22:49

Była prezerwatywa i globulka. Mówisz że mam wyobrażnie więc nie cwaniakuj tylko sam a nie chce se zepsuć żyvia więc wole się zabezpieczyć i dla upewnienia zaptać. <wazne>

[ Dodano: 2006-07-15, 22:50 ]
Była prezerwatywa i globulka. Mówisz że mam wyobrażnie więc nie cwaniakuj tylko sam sprubuj sexu a przed tem postaw się w sytuacji gdy wpadasz a nie masz kasy na dziecko itp!!!!!!!!!!
a nie chce se zepsuć żyvia więc wole się zabezpieczyć i dla upewnienia zaptać. <wazne>
Awatar użytkownika
physiux
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 09 cze 2006, 18:58
Skąd: 127.0.0.1
Płeć:

Postautor: physiux » 15 lip 2006, 22:57

bartolomeo pisze:jak duże jest prawdopodobieństwo że jest w ciąży?

Jest bardzo duże jeśli Twoja dziewczyna jest wiatropylna ;]
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 lip 2006, 23:24

bartolomeo pisze:Była prezerwatywa i globulka. Mówisz że mam wyobrażnie więc nie cwaniakuj tylko sam a nie chce se zepsuć żyvia więc wole się zabezpieczyć i dla upewnienia zaptać

Prosisz o rade wiec sie nie miotaj jak kupka w trawie tylko dziekuj, ze ludzie ci mowia co i jak. Po prostu wezcie, zacznijce poczatkujacy drodzy jakies informacje o tym zdobywac. Internet jest, ksiazki sa. Przeczytajcie cos a pozniej zacznijcie sie "seksic" bo nam pozniej wykwitaja takie wiatropylne tematy.
physiux pisze:Jest bardzo duże jeśli Twoja dziewczyna jest wiatropylna ;]

Zostalo jeszcze niepokalane poczecie.


A jak sie ktos "boi, ze sobie zycie przez seks zmarnuje" TO NIECH NIE UPRAWIA SEKSU bo do tego nie dorosl. Seks= konsekwencje, w tym tez dziecko. Czy to naprawde tak ciezko zalapac? <zalamka>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 15 lip 2006, 23:41

a przed tem postaw się w sytuacji gdy wpadasz a nie masz kasy na dziecko itp!!!!!!!!!!
Znasz konsekwencje? Boisz się? Więc się nie bzykaj- proste!
a nie chce se zepsuć życia
Sobie? A o swojej dziewczynie nie pomyślisz <pejcz>

[ Dodano: 2006-07-15, 23:43 ]
DREADMAN, tą substancją była raczej ta,
DREADMAN pisze: ktora nawilza jej myszke
... Skoro gumka nie pękła, to tatusiem (nie)stety nie zostaniesz. <aniolek>
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 15 lip 2006, 23:44

DREADMAN pisze:siema mam troszke inny problem uprawielm seks :) z dziewczyna dzis i jak z niej wychodzilem to na prezerwatywie byla taka substancja taka spieniona mysle ze to ten srodek nawilzajacy byl :) tak mi sie wydaje sprawdzilem prezerwatywe nie pekla napewnio :) moja dziewczyna miala raczej dni nie plodne :) czy to mogla by byc substancja ta ktora nawilza prezerwatywe ? czy substancja ktora nawilza jej myszke ? prosze o odp czy jest mozliwosc zajscia w ciaze :) bo jakos tak sobie wkrecilem :)


halo widzi mnie ktos ? czy musze zakladac nowy temat zeby zostac zauwazonym ? halo halo...?:wiesz jak wyjalem go to byl tak zwilzony ta substancja ale guma nie pekla :) jestem tego pewien bo poziej nalalem wody :Ddo niej i sprawdzilem :D czy nie ma dziurki mam taki zwyczaj pozbywania sie kondona ze nalewam do niego wody i patrze az peka :Dkiedys cala wana mi sie nalala w niego i nie pekl takie sa durexy :D ale jak pekl :Dto cala lazienke zalalem :D
czy ta substancja nawilzajaca z substancja z myszki mogla spowodowac na prezerwatywie taki kogiel mogiel :)?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lip 2006, 00:11

DREADMAN, nie badz smieszny. To co piszesz jest po prostu glupie. szanse masz jakies -100%. :]
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 lip 2006, 00:18

czy ta substancja nawilzajaca z substancja z myszki mogla spowodowac na prezerwatywie taki kogiel mogiel ?
Tak <tak>
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 lip 2006, 00:40

jest to glupie z tym ze napelniam wode ?:D kiedys naprawde tak nalalem do durexa :D ze az sasiadke zalallem :D w sensie woda:D jak peklo :D jakie szanse ? na co ? :) ale totolotek :D
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 lip 2006, 00:53

jakie szanse ? na co ?
Na bobasa!
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 16 lip 2006, 09:01

*qbass* pisze:Na bobasa!

Aaaa! Wielkiego! Pełnego spermy! ;)

bartolomeo pisze:Była prezerwatywa i globulka. Mówisz że mam wyobrażnie więc nie cwaniakuj tylko sam sprubuj sexu a przed tem postaw się w sytuacji gdy wpadasz a nie masz kasy na dziecko itp!!!!!!!!!!
a nie chce se zepsuć żyvia więc wole się zabezpieczyć i dla upewnienia zaptać. <wazne>

Dobrze, dobrze. Najpierw sięgnij do słownika, potem poczytaj na temat seksu, a nie wszystko zaczynasz - za przeproszeniem od dupy strony, tak dosłownie jak i w przenośni, a potem panikujesz nie mając ku temu najmniejszych podstaw.
Moim życiem seksualnym się nie przejmuj, jest w jak najlepszym porządku.
Seks to nie tylko przyjemność, ale - przede wszystkim - duża odpowiedzialność. Nie bierz się za niego, jeśli nie jesteś gotów na ew. wpadkę. Spójrz w jaki sposób piszesz na temat dziecka: zepsute życie... Zastanów się dobrze zanim następnym razem pójdziesz ze swoją kobietą do łóżka, bo najwidoczniej do tego nie dorosłeś.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 lip 2006, 00:42

Klozet. <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości