Okropne mdłości...

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
_Asica_
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 10 lip 2005, 00:11
Skąd: z miasta
Płeć:

Okropne mdłości...

Postautor: _Asica_ » 03 sie 2005, 13:46

Nie wiem, czy pojawił się gdzieś juz ten wątek-ale mimo wszystko prosze o rady...
Juz tydzień jak biorę pierwsze opakowanie tabletek no i po prostu cały czas chodze jak struta,nie ma mowy o wymiotach ale cały czas mam straszne mdłości:-P...wiem,że one mijają ale jak mam sobie teraz z tym poradzić?Czy po prostu wziąść jakieś kropelki żałądkowe czy coś takiego...?:-(
...odpowiedzi szukaj..czasu jest tak wiele...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 sie 2005, 14:44

Przemęcz się do końa opakowania. Moze tak byc przeciez na początku.
O swoich dolegliwościach zaś powiedz lekarzowi. On podejmnie razem z Tobą decyzję czy się męczycie czy zmieniacie na inne.

A Ty se wypij mięte.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 22 sie 2005, 11:21

moon pisze:Przemęcz się do końa opakowania. Moze tak byc przeciez na początku.
O swoich dolegliwościach zaś powiedz lekarzowi. On podejmnie razem z Tobą decyzję czy się męczycie czy zmieniacie na inne.

A Ty se wypij mięte.


no poradzilabym to samo...
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 04 wrz 2005, 22:39

ja też tak mam.a to dopiero 5 dzień.głowa mi odpada,najchętniej bym się z łóżka nie ruszała.w żołądku i brzuchu mam jakieś turbulencje.przed oczami jakieś "mroczki".ogólnie nieciekawie.niech ktoś mi powie,że to przejdzie!
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 04 wrz 2005, 22:48

tak czasmi jest nawet przez 3 pierwsze miesiace brania tabletek. Popieram moon- przemecz sie do konca opakowania, a pozniej pogadaj z lekarzem. On najlepiej oceni czy sa one dla Ciebie dobre, czy moze nalzy je zmienic :)
KC Skarbie!
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 05 wrz 2005, 08:34

Jeśli przyjmujesz pigułki rano- to może spróbuj przyjmować wieczorem- nie powinno się ich brać rano na czczo. Warto też skontaktować się z lekarzem i wykonać badania czynności wątroby, ewentualnie odstawić pigułki aby przekonać się, czy dolegliwości miną. Jeśli tak- to po przerwie można rozważyć zmianę pigułki- na przykład na pigułkę zawierajacą mniejszą ilość hormonów.
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 wrz 2005, 10:26

dokladnie. Zgadzam sie z poprzedniczkami :) Na razie starajacie sie zniwelowac zle samopoczucie ale pozniej skonultujcie sie z ginekologiem, bo ja sobie nie wyobrazam zebyscie musialy takie katusze przezywac przez 3 m-ce. Moze rzeczywiscie badanie watroby jest potrzebne (co jakis czas i tak sie powinno robic) i zmiana tabletek.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 220 gości