agnieszka.com.pl • Ściągnięcie plastra a ciąża?
Strona 1 z 1

Ściągnięcie plastra a ciąża?

: 28 paź 2013, 00:14
autor: megi4
Witam,
Mam pytanie... Wczoraj ściągnęłam plaster Evra ( zużyłam już 3 i teraz jest pora na miesiączkę) , a dzisiaj kochałam się z moim Chłopakiem bez zabezpieczenia. Niestety wytrysk odbył się we mnie. Czy Evra zapewnia dalszą ochronę, nawet jeśli nie jest przyklejona? Bo przecież hormony w nich zawarte wędrują po moim ciele we krwi...

: 05 lis 2013, 19:47
autor: Maverick
Przeczytac ulotke.

: 09 lis 2013, 18:53
autor: jpawel
Przestrzegam przed antykoncepcją - warto zrobić sobie przed stosowanie hormonogów badania w kierunku nadkrzepliwości krwi. Antykoncepcja może wywołać nawet udar mózgu . Niestety koncerny i ginekoledzy o t tym nie mówią ,ponieważ najłatwiej jest zapisać pacjentce tabletki, aby przychodziła stale na wizyty i aby rynek się kręcił .

: 05 wrz 2014, 15:16
autor: majkama
Dokładnie. Z reguły nie ma to większego wpływu na ciążę, jednak radzę uważać!

: 22 wrz 2014, 20:32
autor: Alamakota
jpawel pisze:Przestrzegam przed antykoncepcją - warto zrobić sobie przed stosowanie hormonogów badania w kierunku nadkrzepliwości krwi. Antykoncepcja może wywołać nawet udar mózgu . Niestety koncerny i ginekoledzy o t tym nie mówią ,ponieważ najłatwiej jest zapisać pacjentce tabletki, aby przychodziła stale na wizyty i aby rynek się kręcił .


Jak ktoś czyta ultoki, to wszystko jest jak byk napisane. Nie bój, koncerny nic nie ukrywają.
Mnie każdy jeden ginekolog też zawsze pytał o podstawowe przeciwwskazania, także nie ma co węszyć spisku, gdzie go nie ma.

Tabletki mają duży wpływ na nasz organizm, zgadzam się. Cena za wolność seksualną kobiet. Czy jest to cena warta pakunku, to już inna dyskusja.