Ściągnięcie plastra a ciąża?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

megi4
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2013, 00:09
Skąd: Warszawa
Płeć:

Ściągnięcie plastra a ciąża?

Postautor: megi4 » 28 paź 2013, 00:14

Witam,
Mam pytanie... Wczoraj ściągnęłam plaster Evra ( zużyłam już 3 i teraz jest pora na miesiączkę) , a dzisiaj kochałam się z moim Chłopakiem bez zabezpieczenia. Niestety wytrysk odbył się we mnie. Czy Evra zapewnia dalszą ochronę, nawet jeśli nie jest przyklejona? Bo przecież hormony w nich zawarte wędrują po moim ciele we krwi...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2013, 19:47

Przeczytac ulotke.
jpawel
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2013, 18:43
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jpawel » 09 lis 2013, 18:53

Przestrzegam przed antykoncepcją - warto zrobić sobie przed stosowanie hormonogów badania w kierunku nadkrzepliwości krwi. Antykoncepcja może wywołać nawet udar mózgu . Niestety koncerny i ginekoledzy o t tym nie mówią ,ponieważ najłatwiej jest zapisać pacjentce tabletki, aby przychodziła stale na wizyty i aby rynek się kręcił .
majkama
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2014, 11:17
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: majkama » 05 wrz 2014, 15:16

Dokładnie. Z reguły nie ma to większego wpływu na ciążę, jednak radzę uważać!
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 22 wrz 2014, 20:32

jpawel pisze:Przestrzegam przed antykoncepcją - warto zrobić sobie przed stosowanie hormonogów badania w kierunku nadkrzepliwości krwi. Antykoncepcja może wywołać nawet udar mózgu . Niestety koncerny i ginekoledzy o t tym nie mówią ,ponieważ najłatwiej jest zapisać pacjentce tabletki, aby przychodziła stale na wizyty i aby rynek się kręcił .


Jak ktoś czyta ultoki, to wszystko jest jak byk napisane. Nie bój, koncerny nic nie ukrywają.
Mnie każdy jeden ginekolog też zawsze pytał o podstawowe przeciwwskazania, także nie ma co węszyć spisku, gdzie go nie ma.

Tabletki mają duży wpływ na nasz organizm, zgadzam się. Cena za wolność seksualną kobiet. Czy jest to cena warta pakunku, to już inna dyskusja.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości