Spóźnia się okres

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

natalia22
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2010, 22:17
Skąd: Wrocław
Płeć:

Spóźnia się okres

Postautor: natalia22 » 09 maja 2010, 22:22

Witam ja jestem nowa ale ja z takim zapytaniem.Ostatnio z chłopakiem zaczęliśmy uprawiać petting.Wszystko fajnie,przyjemnie.Gra wstępna jest do momentu kiedy oboje jesteśmy w matkach i on mi je zdejmuję i zaczyna pieścić moją łechtaczkę.I tak było tym razem.On nawet slipek nie zdejmuję tylko ja wkładam tam rękę.No ale ostatnio po takich "zabawach" zaczął spóźniać mi się okres gdzie nigdy to się nie działo.Pytałam go to on nawet wytrysku nie miał i slipki miał caly czas na sobie tylko ja nie.No jaka może być przyczyna tego, że mi się spóźnia okres? Proszę o odpowiedź.Mamy ponad 18 lat oboje.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2010, 22:24

akurat ! zgłosiłem do usuniecia
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 09 maja 2010, 22:25

ponad 18 lat i Ty nie wiesz jak dochodzi do zapłodnienia?

oooo dżizas...

a przyczyn jest tysiąc pięćset sto dziewięćset. może nawet w ogóle nie dostaniesz. i nie, nie mamy na forum jasnowidzów

myślałem, że listy do bravo w stylu "uprawiałam seks z chłopakiem przez majtki" to już przeszłość.



<zalamka>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
natalia22
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2010, 22:17
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: natalia22 » 09 maja 2010, 22:28

Dobrze ale czy to może mieć związek z tym, że zaczęliśmy uprawiać ten petting.Bo to dopiero zaczęliśmy.No do zapłodnienia jak dochodzi to wiem ale jaki to ma związek z tym? Sugerujesz, że ja pytam czy zajdę w ciąże? Ale ja wiem, że to w ten sposób jest nie możliwe.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2010, 22:44

psychika robi swoje, ot po prostu
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 maja 2010, 22:45

Nawet przez pogodę może się spóźnić. Powodów są tysiące i z takimi pieszczotami to nic wspólnego nie ma.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 maja 2010, 17:47

A mialas otwarte okno? Bo jak tak to istnieje mozliwosc ze jakis plemnik przeniosl sie z wiatrem i akurat trafil na Ciebie. One sa male i lekkie wiec przy sprzyjajacej pogodzie moga plywac w powietrzu jak pylki.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości