prezerwatywy - jakie najlepsze?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 paź 2005, 22:08

cubasa pisze:może w tym sęk?

to tak, zeby tylko sprobowac, wiec po co przeplacac :).
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 16 paź 2005, 23:16

Yasmine pisze:
cubasa pisze:może w tym sęk?

to tak, zeby tylko sprobowac, wiec po co przeplacac :).

To tak, jakbym powiedział, żebyś spróbowała Martini, a Ty kupiłabyś wino marki wino. Owszem, na spróbowanie może być, ale efekt może nie być najprzyjemniej zapadający w pamięć.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Qasi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 31 gru 2005, 15:46
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Qasi » 19 sty 2006, 12:05

Witam. Potrzebuję prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym, ale jakoś nigdzie nie mogę znaleźć. Byłem na oficjlanej stronie durex'a i tam też nie ma... Czy w ogóle są durex'y ze srodkiem plemnikobójczym?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 sty 2006, 17:04

Poszukaj wśród Unimili sa na 100%.Chyba w takim żółtym opakowaniu ale pewien nie jestem.

[ Dodano: 2006-01-24, 17:14 ]
Heh poparzylem na www.unimil.pl i widze że są trzy rodzaje gumek ze środekiem plemnikobójczym.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
peter
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2006, 21:48
Skąd: Zabrze
Płeć:

Postautor: peter » 31 sty 2006, 22:06

Witam wszystkich :)

Co do prezerwatyw to goraco polecam firm RFSU (Sweden), szczegolnie birds`n`bees :) sa swietne naprawde, pozatym Contex (GB) tez daja rade. Co do Unimil to nie za bardzo a do Durexow tez sie zrazilismy.

Pozdrawiam, Peter
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 31 sty 2006, 22:27

unimil są najlepsze !!
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 31 sty 2006, 23:07

Zdecydowanie unimile!
Znajmomi uzywali tylko durexow, chociaz strzelały im jak kapiszony, ale wazne bylo przekonanie jego dziewczyny, ze sa drogie to musza byc dobre, nie wazne ze w praktyce bylo inaczej. Naszczescie teraz przerzucili sie na tabletki.
Ja w czwartek ide do lekarza i skonczy sie udreka z gumkami <pijaki> <banan>
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
misiolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 31 sty 2006, 09:54
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: misiolek » 20 lut 2006, 21:22

tu moge coś powiedzieć :) <banan> <banan> <banan>

ja polecam UNIMIL MAXI LOVE z wypustkami ,nawilżone środkiem opóźniającym wytrysk <banan> naprawdę opóźniają <banan>

nie kupujcie prezerwatyw z LIDLA (przy kasach mają tanie promocyjne opakowania ,mnie te gumy spadają z ... consored ... i prosze sie nie czepiac mojego sprzętu bo nie mam sie czego wstydzić)

<pijak>
...trzeba rozkopać strumyk aby popłynęła kiedyś z niego czysta woda !!
Awatar użytkownika
Lahminar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2005, 15:39
Skąd: Z tamtąd.
Płeć:

Postautor: Lahminar » 21 lut 2006, 08:44

Uzywałem dotychczas Durexów i zasadniczą wadą oprócz ceny jest fakt, że jest ich za dużo... Sam się jeszcze "wyrabiam" w łóżku i chciałbym opóźnić nieco wytrysk, więc kupuje Performe.. Ale aby były bardziej nawilżone to musze kupić np Elite.. Ale chciałbym aby moja ukochana miała jakies dodatkowe wrażenia z tego w postaci wypustek.. No nie znam takich Durexów co by łączyły wszystkie te 3 cechy.
Po kilku Waszych opiniach spróbóję Unimilić sobie życie.. Ale to i tak o kant tyłka potłuc, bo to nie to samo co czuć ją całą beż żadnych barier ;)
In that time a burglar could have his way with your wife, smoke a cigarette, flip her over and start again.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lut 2006, 10:21

Mi zaden durex jeszcze nie pekl, a od poczatku tylko ich uzywam. I to na dodatek glownie Elite, a one sa ciensze niz zwykle. I zero pekniec.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Re: JAKIE PREZERWATYWY ?

Postautor: Jagienka06 » 05 mar 2006, 20:40

A czy gumki czesto pękaja? Od czego to zależy?
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 14 mar 2006, 11:17

a jakie macie zdanie na temat New Caress? prawie polowe tansze od zwyklych unimila.
z unimila niezle sa 004 (ultra cienkie, z licencja na zabijanie;) niebieskie opakowanie. Chociaz nei mam duzej skali porownawczej ;)
misiolek pisze: nie kupujcie prezerwatyw z LIDLA (przy kasach mają tanie promocyjne opakowania ,mnie te gumy spadają z ... ocenzurowano ... i prosze sie nie czepiac mojego sprzętu bo nie mam sie czego wstydzić)
hehe, i tu sie zgodze. To cos z lidla w 12-paku to ostatnie go**o ;P
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 14 mar 2006, 19:01

Ja używam Durexów Classic i jest dobrze, ale niedługo i tak przestaję bo moja pani zaczyna brać tabletki.
Awatar użytkownika
forever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 12 sty 2006, 03:07
Skąd: In the FuturE
Płeć:

Postautor: forever » 15 mar 2006, 00:00

Często sie własnie mowi ze Durexy to najlepsze prezerwatywy, ja sie chyba z tym nie zgodze. Nie mówie ze są złe, ale reklama, pudełko i takie tam inne bajery zawsze robią swoje. Tak sie zastanówcie czy te tańsze Unimile(WSIERAĆ POLSKI PRZEMYSŁ <hahaha> ) nie spełnia waszych wymagań. Ja mogę powiedzieć tyle ze to i to TO jedno i to samo :)
"Dla całego świata jesteś tylko jednym z wielu, lecz jest ktoś dla kogo jesteś całym światem."
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 15 mar 2006, 09:31

Ja tam wręcz słyszałem że Durexy strzelają aż miło i to z niejednego źródła. Coś w tym musi być, choć pewnie w dużej mierze zależy to od rozmiarów sprzętu (i w dugą stronę - od 'ciasności') :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 15 mar 2006, 11:45

nie mam duzego doswiadczenia, ale z unimili mozna chyba robić "pukawki" i strzelac jarzebina do psów a i wtedy chyba nie pekna. ufam im.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Sliwka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2006, 11:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sliwka » 16 mar 2006, 14:08

lato pisze:Testy jakościowe trzeba zawsze brać z przymrużeniem oka - przecież ich wyniki zależą od tego kto i na czyje zlecenie je wykonuje.


Całkowicie się zgadzam, tak się składa że studiuję reklamę, brałem udział w takich badaniach i wiem, że ich wyniki dostosowuje się do tego kto je zamawia, żeby ten ktoś był zadowolony!


Więc na to nie liczcie:)
Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-03-16, 14:10 ]
a co do prezerwatym, to po prostu kupujcie je w aptece:):)

Mojemu koledze ostatnio pękł właśnie Durex z supermarketu i musieli z dziewczyną chodzić po ginekologach :P
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 17 mar 2006, 15:01

supermarket, czy apteka... phi. jedno i TO SAMO!
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 mar 2006, 12:05

Wcale nie wszystko jedno..te w markecie i na stacji raczej nie pewne.Nie ma jak nie ruszane z dobrej apteki :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 18 mar 2006, 14:34

Osobiscie polecam DUREX`y - moze i cena troche duza - 7 - 8 PLN ale za to dobre sa - porzadne - najfajniejsze sa owocowe, ale fajowe tez sa alfabetyczne :D
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 18 mar 2006, 15:22

Pegaz pisze:Wcale nie wszystko jedno..te w markecie i na stacji raczej nie pewne.Nie ma jak nie ruszane z dobrej apteki :D


a jak sa z apteki, a sa ruszane? Badz realista. ryzyko jest takie samo.
Co niepewnego jest w gumach z supermarketu, czy stacji benzynowej? Kasjerki czające sie z igłami? ehh.. wystarczy wybrac nieotwierane pudełko
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
roxy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 sty 2006, 21:46
Skąd: z netu ;)
Płeć:

Postautor: roxy » 18 mar 2006, 16:24

Lies pisze:
Pegaz pisze:Wcale nie wszystko jedno..te w markecie i na stacji raczej nie pewne.Nie ma jak nie ruszane z dobrej apteki :D


a jak sa z apteki, a sa ruszane? Badz realista. ryzyko jest takie samo.
Co niepewnego jest w gumach z supermarketu, czy stacji benzynowej? Kasjerki czające sie z igłami? ehh.. wystarczy wybrac nieotwierane pudełko


A kto miałby ci je ruszac w aptece poza farmaceutką? Natomiast w supermarkecie tak naprawdę pudełko prezerwatyw, które weźmiesz zapewne było macane ze 100 razy przedtem różnymi łapami. To chyba jednak duża różnica. :|
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 18 mar 2006, 17:36

1- gdyby było tylko "macane" to ja w tym różnica?
2- bierz opakowania z fabrycznie układanego rzędu, a nie rzucone luzem.

Nie moge zrozumieć jak można rozgraniczać kondomy na te-z-apteki i te-nie-z-apteki. Paranoja.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 19 mar 2006, 11:35

Mimo wszystko wolę kupować je w aptece.
Miałem doczynienia tylko z Durexami (nooo...i jeszcze bodajże z czarnymi Contex) i nigdy nic nie strzelało, nie zsuwało się,etc.
ForsakenXL pisze:Coś w tym musi być, choć pewnie w dużej mierze zależy to od rozmiarów sprzętu (i w dugą stronę - od 'ciasności')

Nie zgodzę się, bynajmniej bazując na własnych doświadczeniach i wierz mi - zarówno jedno jak i drugie jest bardzo w normie, a jak do tej pory nic nie strzelało i (odpukać w niemalowane) strzelać nie powinno.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 20 mar 2006, 11:55

Kupujac w aptece, zdaje i sie, ze zabezpieczasz sie po prostu pod katem psychiki :>
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Sliwka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2006, 11:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sliwka » 23 mar 2006, 12:22

A mojemu koleżce (temu co mu durex pekł:P hehe) ginekolog powiedział żeby kupował w aptece bo tam są przechowywane w odpowiednich warunkach..
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 23 mar 2006, 13:29

Lies pisze:a jakie macie zdanie na temat New Caress? prawie polowe tansze od zwyklych unimila.


Używam właśnie tych i jak dla mnie są najmniej zawodne ze wszystkich dostępnych na rynku.

forever pisze:Często sie własnie mowi ze Durexy to najlepsze prezerwatywy, ja sie chyba z tym nie zgodze.



I tu się z tobą zgodze, bo:




ForsakenXL pisze:Ja tam wręcz słyszałem że Durexy strzelają aż miło i to z niejednego źródła.


Ja przekonałam się o tym na własnej skórze. Pękają z hukiem

Ciekawski pisze:Mimo wszystko wolę kupować je w aptece.


Ja też, ale jak nie ma możliwości to i w supermarkecie kupie. Lepsza z supermarketu niż bez :P
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
Casanova16
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2006, 19:52
Skąd: Hawaje
Płeć:

Postautor: Casanova16 » 15 paź 2006, 20:35

Only Durex kazdy rodzaj jest dobry <aniolek>
....:::Jedno serce....jedno bicie....piłka nożna...ponad życie!!:::...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 17 paź 2006, 14:01

Tak jak ktoś wyżej napisał : Te z apteki są w odpowiednich warunkach przechowywane i zazwyczaj są z lepszą datą produkcji :) a to ma swoje znaczenie jeśli chodzi o wytrzymałość gumisia..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
papa_smerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:59
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: papa_smerf » 15 lis 2006, 00:10

Napisze wkońcu tego posta tutaj. Kiedyś widziałem temat dotyczący mojego pytania ale teraz nie moge go znaleźć ale tak to już jest jak potrzeba to nie ma...

Kochając się używamy Durex Extra Safe ze środkiem plemnikobójczym. Nie zawsze wystarcza ten jeden raz :) ale problem jest w tym że po jednym razie później pochwa jest strasznie sucha co może prowadzić do pęknięcia gumki. Czy miał ktoś z Was podobny problem? I czy uzywacie do prezerwatyw jakiegoś środka nawilżającego, jeżeli takto jakiego? Ii czy taki środek nie uszkodzi prezerwatywy?

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości