harmonet i 7-dniowa przerwa

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

harmonet i 7-dniowa przerwa

Postautor: agata » 04 wrz 2007, 18:35

witam!

szykuje mi sie wyjazd i akurat w tym terminie przypada mi krwawienie z odstawienia więc chciałabym nie robić przerwy między jednym a drugim opakowaniem. Pytanie czy mogę tę przerwę pominąc bez konsultacji z lekarzem czy lepiej sie do niego udać? Pewnie nie jedna z dziewczyn już omijała tez przewy w tabletkach ale ja zawsze je robiłam i tak sie zastanawiam jak to jest z tym omijaniem przerw :)
z góry dziękuje ze odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 wrz 2007, 19:38

nie msuisz isc do lekrza. nie rob przerwy i tyle. raz na jakis czas mozna zastosowac cos takiego dla komfortu, byle nie za czesto.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 wrz 2007, 22:30

Oj tam z taka glupota leciec to nie. Nie rob przerw i juz :)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 05 wrz 2007, 00:23

Mia pisze:nie msuisz isc do lekrza. nie rob przerwy i tyle. raz na jakis czas mozna zastosowac cos takiego dla komfortu, byle nie za czesto.
właśnie o komfort mi chodzi :) gdybym musiała sie podczas tego wyjazdu męczyć z krwawieniem to na pewno nie zaliczyłabym tego wyjazdu do udanych!!Dziękuje za odpowiedzi :) tak więc pominę tę jedną przerwę, raz nie zaszkodzi :)
idysia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2009, 22:57
Skąd: z daleka
Płeć:

Niechciany 'okres'

Postautor: idysia » 03 wrz 2009, 23:01

Hmm, mam takie pytanie odnośnie tego, jeżeli biorę tabletki anty i nie chcę mieć co miesiąc 'okresu' tylko np. robie przerwe co 2 lub 3 msc czy są tego jakieś skutki uboczne, a jeśli nie teraz to jakie mogę mieć w przyszłości. Dziękuję za góry. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2009, 23:10

Cały szereg nawet.
Nie robić przerwy ok - ale nie częściej niż raz na pół roku.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości