Tabletki odstawienie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Tabletki odstawienie

Postautor: DREADMAN » 25 kwie 2007, 08:41

witam, mam takie pytanie, moja dziewczyna nie dawno, tzn w kwietniu odstawila tabletki(minulet), brala je ponad pol roku,teraz po odstawieniu ich zaczela tyc i pytamy sie czy to jest normalne ? czy to jest jakis efekt uboczny ? jeszcze nie wystapil u niej ten normalny okres czy po tym okresie organizm sie uspokoji i wszystko wroci do normy ?
pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

chcialem dodac ze jak brala tabeltki to waga sie utrzymwyala na stalym poziomie :)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 25 kwie 2007, 14:28

"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 25 kwie 2007, 17:05

LauRKa pisze:http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=8111&highlight=tycie+podczas+brania+tabletek

pzdr

dzieki za mile checi, jednak i tak nie ma tam odpowiedzi na moje pytania, tam dziewczyna bierze nadal tabletki (zmienila je i zaczela tyc) a moja calkiem skonczyla je brac i przytyla,
wczesniej jak je brala waga utrzymywala sie na stalym poziomie dlatego czekam nadal jak ktos dobry odpowie mi na moje wyzej postawione pytania
pozdrawiam
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 26 kwie 2007, 09:37

Wiesz co, różnie to bywa. To zalezy od rodzaju tabletek i organizmu. Wiadomo, że nie każdy będzie reagował tak samo. Ja powiem na własnym przykładzie. Zaczęłam tyć kiedy brałam tabletki Logest, urósł mi cyc i tył. Po od stawieniu przestałam tyć. Potem brałam jeszcze Harmonet i Novynet, ale po ich odstawieniu nie tyłam i podczas zażywania tez nie.
Jezeli twojej dziewczynie to przeszkadza, ma jakies wątpliwości, to moze niech pojdzie do lekarza i powie co i jak. Moze ona przepisze inne tabletki, albo jakąs diete poradzi. No nie wiem jak jeszcze mogłaby Ci pomóc.
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."

LauRKa
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 26 kwie 2007, 15:29

LauRKa pisze:Potem brałam jeszcze Harmonet i Novynet, ale po ich odstawieniu nie tyłam i podczas zażywania tez nie.

daj Bóg, bym ja po odstawieniu Novynette też nie utyła. 8)
Też miałam teraz w kwietniu odstawić, ale jak przemyślałam, że burza po odstawieniu trafi na samą maturę, to jednak poszłam po receptę. Biorę rok. Pogadałam z moja ginekolog umowiłam się na wizyte i badania i zadecydujemy czy brać dalej czy przestać.

A co do twojego przypadku, tzn twojej dziewczyny, to ona przytyje, inna nie, a jeszcze inna schudnie. Jedna przejdzie to gładko inna będzie się musiała pomęczyć, ale raczej nie myśl, że po pierwszej miesiaczce już wszystko będzie w porządku, przynajmniej tak mi się wydaję z tego co czytałam. Zresztą kazda inaczej reaguje, tak samo jak zaczyna się to brać :]
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 26 kwie 2007, 16:06

jak jajniki podejma pracę (znajomej po tabsach jajniki zaczeły pracowac dopiero po ok roku) i wszystko wróci do normy waga powinna się zmniejszyć ...a swoją drogą może dziewcze Twoje teraz więcej je 8)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 kwie 2007, 18:02

DREADMAN pisze:czy to jest jakis efekt uboczny ?
Bardzo mozliwe. Toz organizm nie doszedl jeszcze do ladu i skladu.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości