Sam już nie wiem

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Sam już nie wiem

Postautor: gogusinski » 09 lut 2007, 19:46

Moja Pani powinna dostać okres 6 lutego. Do dnia dzisiejszego jednak to nei nastąpiło. Nie współzyjemy tylko zabawiamy się ale podczas tych zabaw uważamy by wszytko było ok (Nie przypominam sobie sytuacji niebezpiecznej). Moja Pani także nie ma żadnych objawów o zblizającej się miesiaczce ani objawów mówiaących ze może to być ciąża a także nei ma żadnych objawów podanych na stronie:

http://zdrowie.org.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=645

Mam nadzieje,że wszystko jest ok - poczekamy do neidzieli a potem test. Tylko zastanawiam sie czym może być to spowodowane. Zero reakcji organizmu ani w jedna ani w drugą stronę.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 09 lut 2007, 20:07

Jest studentką? Może to przez stres (sesja)? Mojej się kiedyś okres o dwa tygodnie przeciągnął ;)
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 09 lut 2007, 20:21

Jest studentką? Może to przez stres (sesja)? Mojej się kiedyś okres o dwa tygodnie przeciągnął


Jest Sesje miala niedawno i troszku problemow w domu Wiesz nie jestem jakims nowicjuszem w tych sprawach ale cale zycie sie ucze. Wiem ze te kilka dni to normalka bo i dwa tygodnie to normalne Najsmieszniejsze jest to ze z moja obecna Pania jeszcze nei wspolzyjemy tylko zabawy i to ostrozne bo wiem co i jak.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lut 2007, 20:27

gogusinski pisze:Tylko zastanawiam sie czym może być to spowodowane.
Szczerze? doslownie wszystkim. Chocby i pogoda.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 09 lut 2007, 20:31

To nie jest reguła, że jak stres to się okres spóźnia, ale w tym wypadku to bardzo prawdopodobne. Spokojna głowa niedługo dostanie. Zwłaszcza że jeszcze nie współżyliście, więc nie ma się czego obawiać ;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 09 lut 2007, 20:49

Szczerze? doslownie wszystkim. Chocby i pogoda.


Hehe moon skąd ja wiedziałem że dorzucisz swoje trzy grosze :) A tak poważnie to masz racje. Tylko ciężko się nie stresować. Jakby coś z tego wyszlo - to było by to na równi z trafieniem 6 w totka :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lut 2007, 21:00

to było by to na równi z trafieniem 6 w totka
Czyli
1:13 983 816

[ze strony totka]
Wiec po ten temat skoro nie masz zadnego problemu? :?
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 09 lut 2007, 21:10

Wiec po ten temat skoro nie masz zadnego problemu?


Problem jest - spozniajacy sie okres. po prostu glosno sie zastanawiam tylko. Moze temat jest po to by samemu wewnetrznie sie uspokoic i pokazac innym ze nei taki diabel straszny jak go maluja. Ktos czytajac to, bedac miec podobny problem, bedzie wiedzial co i jak :)

[ Dodano: 2007-02-11, 21:14 ]
Dziś zrobiliśmy test i wszystko jest ok :) Ale co nie zmienia faktu ze okres sie spoznia Ale teraz spimy spokojnie :)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości