Pierwsze tabletki anty a seks

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

LadyShady
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2008, 12:56
Skąd: stąd
Płeć:

Pierwsze tabletki anty a seks

Postautor: LadyShady » 02 sty 2008, 15:26

W sylwestrowa noc był moj "pierwszy raz" Było to zaplanowane wczesniej wiec zaczełam brac tabletki anty (Harmonet) zaczełam brac w pierwszy dzien okresu. 31 grudnia wziełam dopiero 7 tabletke no i uprawiałam seks ale chłopak nie kończył we mnie...Miała byc dodatkowo prezerwatywa ale wyszło inaczej I tu zaczyna sie moj problem ponieważ czytałam na innym forum ze tabletki dzaiałaja w 100% po 4 tabletce, gdzie indziej przeczytałam ze po 10, a jeszcze komus innemu ginekolog powiedział ze po 1 opakowaniu Wiec jak to jest z tym tabletkami?? Moj lekarz powiedział ze jesli wezme 1 dnia okresu to działaja od pierwszej tabletki, ale jakos nie moge do konca zaufać tylko takiej małej tabletce Chyba nie ma zbyt duzej szansy na wpadke?? jesli stosunek nie było "do końca"...
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 02 sty 2008, 15:31

LadyShady pisze:Moj lekarz powiedział ze jesli wezme 1 dnia okresu to działaja od pierwszej tabletki, ale jakos nie moge do konca zaufać tylko takiej małej tabletce

Sluchaj kogos kto lata spedzil na nauce i zna sie na rzeczy, a nie glupot co w necie wyczytasz. Jesli tabletki zaczynasz od 1 dnia okresu to dzialaja OD PIERWSZEJ TABLETKI. Jednej, nie 5, nie 7 i 3/4, nie 20 i 7/8. Od pierwszej. <zalamka>
I tabletki sa od tego zeby moc konczyc w srodku. Prezerwatywa calkowicie zbedna.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 02 sty 2008, 15:59

LadyShady pisze:czytałam na innym forum ze tabletki dzaiałaja w 100% po 4 tabletce
to chyba głupoty czytałaś...
LadyShady pisze:Moj lekarz powiedział ze jesli wezme 1 dnia okresu to działaja od pierwszej tabletki
mój tez mi tak mówił i myślę, ze wiekszość tak mówi, a ja jednak ufam lekarzom.
LadyShady pisze:Chyba nie ma zbyt duzej szansy na wpadke?? jesli stosunek nie było "do końca"...
nawet jakby był to niestety "szansy na wpadke" raczej by nie było.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości