Zapomniana tabletka, peknieta guma, troszke krwi.

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Zapomniana tabletka, peknieta guma, troszke krwi.

Postautor: maro » 09 kwie 2007, 09:02

Witam Państwa mam takie pytanie. Wczoraj nastapił dziwny zbieg okolicznosci. Mianowicie dziewczyna zapomniała wziąc tabletki rano przypomniała sobie po 19 wieczorem i odrazu wzieła choc nie wiem czy powinna. Zaczęlismy sie troszke bawic, i doszło do stosunku oczywiscie z zabezpieczeniem (durex extra safe). Ładnie miło było az wyciągam sprawdzic czy guma na miejscu, bo zawsze tak robie, a tam zaskoczenie. Guma peknieta wiec odrazu koniec stosunku. Zdjąłem ją i było troche na niej krwi. Czy to mozliwe ze juz by sie pojawił okres?? Ostatnio tez miała tak jak zapomniala tabletki i dostała okresu w połowie dnia. Poszła do łazienki i mowiła, ze jeszcze troszke wypłyneło. Dzis wzieła kolejna tabletke z samego rana. Oraz teraz mi napisała ze ja brzusio boli jak przy okresie, skurcze jajników itp. Chce zapytac czy jest jakies ryzyko?? Słyszałem ze tabletki antykoncepcyjne działaja odrazu. Czy to prawada?? Mam sie czym martwic??choc i tak jzu sie martwie o ja głupi :/ a miałem sie wczoraj powstrzymac :/. prosze o odpowiedzi. Tabletki o jakich mowa to diana 35. Pozdrawiam
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 kwie 2007, 09:05

maro pisze:Mianowicie dziewczyna zapomniała wziąc tabletki rano przypomniała sobie po 19 wieczorem

Czyli raczej wiecej niz 12 godzin nie minelo :>. No chyba, ze bierze o 6 rano :).
JEsli nie minelo to nie ma sie czym martwic.
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 09 kwie 2007, 12:28

no tak zazwyczaj bierze o 8-9 rano. Juz sam nie wiem czy mineło te 12 godzn czy nie :/

[ Dodano: 2007-06-01, 15:41 ]
hej doradzcie mi cos, obecnie jestem z dziewczyna długo bo 7 miechów, robilismy to wiele razy i ostatnio chyba pojawil sie problem. Ma czeste mdłosci, zmiay nastrojów itp itd. Normalnie objawy ciaży, raz sie zdarzyło ze guma pękła, pare razy robilismy to bez gumy ale nigdy nie konczyłem w niej i były to krótkie zabawy po chwili zakładałem gume. poczas tego całego czasu bierze tabletki diana35 wiec chyba nie powinnismy sie martwic ze wpadlismy? dzis rzygała jak najeta ponoc bo mdli ją w rzoładku. Boli ją brzuch od jakiegos tygodnia. ostatnio wziela 2 opakowania tabletek bez robienia przerwy miedzy nimi. czy mozliwe jest ze wpadlismy? Doardzcie mi cos :( ja nie chce dzieci
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości