chyba jestem w ciazy ?jak myslicie blagam odpiszcie mi

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 22 lip 2006, 00:23

Durex'y pękają???? To niemożliwe przy założonej odpowiednio gumce. W paczce jest taka karteczka z rysunkami "jak zakładać". Wystarczy sobie poczytać przed użyciem.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 23 lip 2006, 04:44

misiek pisze:Durex'y pękają???? To niemożliwe przy założonej odpowiednio gumce. W paczce jest taka karteczka z rysunkami "jak zakładać". Wystarczy sobie poczytać przed użyciem.

A jak prezerwatywa ma wade fabryczna?
Wiem, sa sprawdzane elektronicznie itepe ale maszyna moze sie mylic. Nie tylko kwestia zlego zalozenia moze spowodowac pekniecie.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Mikis
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 23 lip 2006, 18:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Mikis » 23 lip 2006, 19:20

Witam!
Czy są wsród Was osoby które się niezabezpieczają, kochają się nie patrząc na dni płodne i niepłodne, ich metoda to stosunek przerywany, do wytysku dochodzi na brzuch lub plecach.
Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Pozdrwaiam <banan>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 23 lip 2006, 19:59

Mikis pisze:Witam!
Czy są wsród Was osoby które się niezabezpieczają, kochają się nie patrząc na dni płodne i niepłodne, ich metoda to stosunek przerywany, do wytysku dochodzi na brzuch lub plecach.
Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Pozdrwaiam

Raczej nie.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lip 2006, 20:09

raczej tak
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 24 lip 2006, 00:23

Często <diabel>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lip 2006, 00:27

raczej różnie
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 24 lip 2006, 03:47

raczej nienormalne sa te osoby
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lip 2006, 09:11

runeko pisze:raczej nienormalne sa te osoby


a tam pitolisz , 24 lata sexu z żoną i jakos wpadki nie ma , zatem ja jestem nienormalny ?? czy raczej potrafie "to robic" czy Ty nadprzecietnie inteligentna masz za mało "wiedzy" w tym temacie , by sobie na takowy sex pozwolic . <browar>

musze dodac ! <aniolek>

Normalni , uzywaja prezerwatyw , wysyłają swoje kobiety po tabletki anty , lub takowe normalne kobiety same ich uzywają .Stosuja globulki dopochwowe , zakładają sobie spiralki . to są osoby normalne .... słowem strachliwi ci ludkowie <aniolek>

Nienormalni , kochaja sie kiedy chca i jak chcą nie baczac na nic poza skupieniem sie na paru odpowiednich rzeczach , które trzeba spełnic by mozna sie było kochac nawet w dni płodne u kobiety , za duze ryzyko > eeeee tam przesada <browar>
Ostatnio zmieniony 24 lip 2006, 09:46 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Mikis
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 23 lip 2006, 18:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Mikis » 24 lip 2006, 09:40

no właśnie zastanów się co Ty mówiz i kto tu jest nienormalny...
chyba takie forum jest po to żeby wymieniać się doświadczeniemi i pytać o coś czego się nie wiem
dzięki za odpowiedzi <browar>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 lip 2006, 05:57

Mikis pisze:no właśnie zastanów się co Ty mówiz i kto tu jest nienormalny...

Wiem co mowie bo taki seks to po prostu przyklad gowniarstwa i nieodpowiedzialnosci (chyba, ze chcecie miec dziecko albo jest to wam obojetne) i kazdy normalnie i zdrowo myslacy czlowiek ci tak powie.
Andrew pisze:Nienormalni , kochaja sie kiedy chca i jak chcą nie baczac na nic poza skupieniem sie na paru odpowiednich rzeczach , które trzeba spełnic by mozna sie było kochac nawet w dni płodne u kobiety , za duze ryzyko > eeeee tam przesada

Aborcja, sierocince....kto by sie przejmowal, co nie?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2006, 08:34

jakos nie mam zadnego dziecka oddanego do wymienionych przez Ciebie instytucji , jak i aborcja też nie była pzreprowadzona , wiec sama widzisz iż placzesz sie , tu chodzi o cos całkiem innego .Skoro ja potrafie , to inni też , trzeba tylko miec wiedzę ospowiednią.

zatem .....? jam jest gówniarz ? człek nieodpowiedzialny ? spójrz lepiej na siebie , coś Ci tam ameryka nie słuzy , ale chyba kazdemu nie słuzy <przytul> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 lip 2006, 17:36

Andrew pisze:jakos nie mam zadnego dziecka oddanego do wymienionych przez Ciebie instytucji , jak i aborcja też nie była pzreprowadzona , wiec sama widzisz iż placzesz sie , tu chodzi o cos całkiem innego

Bo jestes w srednim wieku, masz SWIADOMOSC (chyba) tego co robisz i jestes w stanie sie ewentualnym dzieckiem zaopiekowac. A jak na razie dajesz przyzwolenie takim gowniarzom na ryzyko bo pomysla: skoro starsi tak robia to i my mozemy. Zastanow sie nad tym co piszesz.
Andrew pisze:zatem .....? jam jest gówniarz ? człek nieodpowiedzialny ? spójrz lepiej na siebie , coś Ci tam ameryka nie słuzy , ale chyba kazdemu nie słuzy

Ciekawe co ma polozenie geograficzne do rzeczy? Chyba to, ze mam dobrego meza, wiecej pieniedzy i lepsza edukacje. Ameryka mi sluzy. Poziom mi sie nie zmniejszyl a ty z kolei kadzisz jak potluczony.

Zapytaj sie jakiegokolwiek lekarza czy stosunek przerywany to metoda antykoncepcyjna to sie dowiesz. A moze w swoim wieku nie slyszales o takiej rzeczy jak plyn przedekulacyjny?
I owszem, jestes nieodpowiedzialny bo mozesz mlodej kochance zrobic dzieciaka, z ktorego pozniej moze wyjsc duzo problemow bo masz juz zone i dzieci z nia.
A mowienie 15tolatkom: TAK! Uprawiajcie seks bez zabezpieczenia bo i ja tak robie i to jest dobra rzecz to jest gowniarstwo, niezaleznie od wieku.

Wyzej dupy nie podskoczysz Andrew. Kiedys jeszcze sie to wszystko na ciebie zawali.

Na razie to na odleglosc patyka.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 25 lip 2006, 18:09

A mowienie 15tolatkom: TAK! Uprawiajcie seks bez zabezpieczenia bo i ja tak robie i to jest dobra rzecz to jest gowniarstwo, niezaleznie od wieku.
Ale czy Andrew tak napisał? Każdy zrobi jak chce, a wyrażamy tu tylko odpowiedzi na pytanie.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 lip 2006, 18:12

*qbass* pisze:Ale czy Andrew tak napisał? Każdy zrobi jak chce, a wyrażamy tu tylko odpowiedzi na pytanie.

Istnieje cos takiego jak rozumowanie i dedukcja i nie trzeba pisac doslownie, zeby ktos pojal o co chodzi.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2006, 18:23

Runeko coraz bardziej mnie przekonujesz o tym, iż wcale nie taka inteligentna jestes jak to sama w swoim pewnym poscie napisalaś .
Czytaj mnie , czytaj , ale nie wyrywkowo ! tylko całosc , mysl .
gdy andrew mial lat 18 wziol sie za lekture (około lat 18 ) to zas pozwoliło mu z racji tego ,iz owczesna dziewczyna , a dzis zona nienawidzila prezerwatyw , tego smrodu itd. opanowac technike poznawania dni płodnych u niej samej , trwało to około roku kasiazka pt."małzenstwo doskonałe " autor nie pamietam , jak i wiele innych ksiazek na ten temat . Co mnie obchodzi jakis ginekolog , jak i to co ma do powiedzenia w kwesti stosunku przerywanego , no co? skoro ja 24 lata tak robie i jakos nie wpadłem , to znaczy tylko tyle , ze i inni tak mogą robic , ale muszą wiedziac to co ja wiem , wiec nie pisz mi , iz ja kaze 15 latkom sie ciupciac bez zabezpieczen .Odpowiadam tylko na temat "ryzyko ciazy sex bez zabezpieczen "
o płynie przed ejakulacyjnym pisze w postach powyzej , z tym da sobie obywatel poradzic <aniolek> jak ktos nie wie jak ? nich sie szkoli ! jam tu od informacji, a nie od szkolen .Pokazuje tylko , ze to jest mozliwe niczego nie nakazuje , ani polecam , to Twoja juz wlasna interpretacja , zreszta błedna ! <browar>

[ Dodano: 2006-07-25, 18:24 ]
runeko pisze:
*qbass* pisze:Ale czy Andrew tak napisał? Każdy zrobi jak chce, a wyrażamy tu tylko odpowiedzi na pytanie.

Istnieje cos takiego jak rozumowanie i dedukcja i nie trzeba pisac doslownie, zeby ktos pojal o co chodzi.

No wlasnie a Ty nie pojmujesz <hahaha> <hahaha>jedynie twoje dedukcja tu jest błedna .

Runeko , czyli co ? tylko to co Ty powiesz , co przezyłaś ma wlasnosci niepodwazalne i jedynie sluszne ? a sex tylko z zabezpieczeniem , bos zbyt leniwa by poznac swoje ciala na tyle by wiedziec kiedy masz dni niepołodne ?
Da sie zyc bez zabezpieczen , jak pisalem skor ja umiem to i inni mogą , ale bez odpowiedzniej wiedzy sie nie da !! o czym cały czas mówie , bo sie ten temat wlecze od 2002 roku a ja ciagle pisze to samo , czyli , bez wiedzy sie nie da !
kapito ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 lip 2006, 18:44

Andrew pisze:Runeko coraz bardziej mnie przekonujesz o tym, iż wcale nie taka inteligentna jestes jak to sama w swoim pewnym poscie napisalaś .

Ty musisz miec jakis kompleks na tym punkcoe, ze tak nawijasz w kolko o tym samym.
Andrew pisze:opanowac technike poznawania dni płodnych u niej samej , trwało to około roku kasiazka pt."małzenstwo doskonałe "

Nie napisales o tym od razu. Pisales tylko o seksie bez zabezpieczenia a teraz dopisujesz "usprawiedliwienie".
Andrew pisze: tylko to co Ty powiesz , co przezyłaś ma wlasnosci niepodwazalne i jedynie sluszne ?

Fakty maja to do siebie, ze sa niepodwazalne i sluszne. Taka jest definicja faktu.
Andrew pisze:a sex tylko z zabezpieczeniem , bos zbyt leniwa by poznac swoje ciala na tyle by wiedziec kiedy masz dni niepołodne ?

Wiem kiedy mam a kiedy nie mam ale chce uprawiac seks kiedy chce a nie kiedy moje cialo mi na to pozwala. I TEGO SAMEGO CHCA CI CO O TO TUTAJ PYTAJA. A 15to-18to latki z reguly cyklu jeszcze za bardzo regularnego nie maja i czesto nawet o tym nie mysla. Gdzie jest najwiekszy wspolczynnik zajscia w ciaze we wszystkich badanich? Pearl, ulotki tabletek antykoncepcyjnych, ksiazki. Poczytaj troszke to i ortografii nie zaszkodzi. Z "KALENDARZYKA" wlasnie sie bierze najwiecej dzieci, nawet u starszych kobiet z regularnym cyklem bo wystarczy troche stresu, czasem jakis lek i cykl sie przesuwa. Pomysl troche i przeanalizuj fakty zanim zaczniesz pisac.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Kaka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2006, 15:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kaka » 26 lip 2006, 15:31

mam pytanie: tydzien temu ja i moj chlopak kochalismy sie..i teraz jest problem ..bo robilismy to bez zapezbieczenia i ja 25 lipca powinnam miec okres a nie mam :( nie wiem co amm robic.. czy kupowac test ciazowy czy cos.. :? mam 16 lat...pomocy!! :(
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 26 lip 2006, 21:10

Nie. Poczekaj po prostu i się nie stresuj :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 27 lip 2006, 04:00

Kaka pisze:mam pytanie: tydzien temu ja i moj chlopak kochalismy sie..i teraz jest problem ..bo robilismy to bez zapezbieczenia i ja 25 lipca powinnam miec okres a nie mam nie wiem co amm robic.. czy kupowac test ciazowy czy cos.. mam 16 lat...pomocy!!

Bardzo szczere gratulacje. Nastepnym razem pomyslisz.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lip 2006, 08:35

runeko pisze:Ty musisz miec jakis kompleks na tym punkcoe, ze tak nawijasz w kolko o tym samym.

Kompleks ? nie kochana , po prostu smieszy mnie troche , zaskakuje tamten post , nie grzeszysz w nim bowiem skromnoscią , co jest raczej cechą ludzi inteligentnych <aniolek>


runeko pisze:Nie napisales o tym od razu. Pisales tylko o seksie bez zabezpieczenia a teraz dopisujesz "usprawiedliwienie".

Pisze o tym tu od smaego poczatku (przesledz forum ) wiec nie sposób sie powtarzac .Ktos - kto tu wchodzi i pyta , powinien przesledzic forum , o co zabiegaja ciagle mody, dalej juz nie pisze sama wiesz co bym napisał <aniolek>

runeko pisze:Wiem kiedy mam a kiedy nie mam ale chce uprawiac seks kiedy chce a nie kiedy moje cialo mi na to pozwala. I TEGO SAMEGO CHCA CI CO O TO TUTAJ PYTAJA. A 15to-18to latki z reguly cyklu jeszcze za bardzo regularnego nie maja i czesto nawet o tym nie mysla. Gdzie jest najwiekszy wspolczynnik zajscia w ciaze we wszystkich badanich? Pearl, ulotki tabletek antykoncepcyjnych, ksiazki. Poczytaj troszke to i ortografii nie zaszkodzi. Z "KALENDARZYKA" wlasnie sie bierze najwiecej dzieci, nawet u starszych kobiet z regularnym cyklem bo wystarczy troche stresu, czasem jakis lek i cykl sie przesuwa. Pomysl troche i przeanalizuj fakty zanim zaczniesz pisac.

Nie kochana
Nie mam o czym myslec ! o kalendarzyku i traktowania go jako formę pomocną tylko juz pisalem tu na forum .Runeko tobie sie też czytanie jak widze przyda , bedziesz bynajmniej wiedziala gdzie i kiedy sie stawia przecinki <aniolek> <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 27 lip 2006, 10:22

Bardzo szczere gratulacje. Nastepnym razem pomyslisz.
Z całym szacunkiem, runeko, ale co to się ma do tematu? Skoro prosi o rady, to jej udziel, bo raczej gratulacji jej nie potrzeba. <browar>
Kaka, dobrze powiedział Ciekawski- czekaj i się nie stresuj, w ciążę nie tak łatwo zajść.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 27 lip 2006, 17:49

Andrew pisze: bedziesz bynajmniej wiedziala gdzie i kiedy sie stawia przecinki

W tej sferze nie mozesz mi NIC zarzucic :]
*qbass* pisze:Z całym szacunkiem, runeko, ale co to się ma do tematu? Skoro prosi o rady, to jej udziel, bo raczej gratulacji jej nie potrzeba

A co mozna radzic w kolko o tym samym i tym samym ludziom jak oni i tak nie rozumieja?
*qbass* pisze:Kaka, dobrze powiedział Ciekawski- czekaj i się nie stresuj, w ciążę nie tak łatwo zajść.

ty nie na czasie. To juz sie dawno rozwiazalo.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 27 lip 2006, 17:56

*qbass* napisał/a:
Kaka, dobrze powiedział Ciekawski- czekaj i się nie stresuj, w ciążę nie tak łatwo zajść.

ty nie na czasie. To juz sie dawno rozwiazalo.
Kiedy, gdzie, jak? Bo w żadnym poście nie widzę? :?
*qbass* napisał/a:
Z całym szacunkiem, runeko, ale co to się ma do tematu? Skoro prosi o rady, to jej udziel, bo raczej gratulacji jej nie potrzeba

A co mozna radzic w kolko o tym samym i tym samym ludziom jak oni i tak nie rozumieja?
A trzeba się odzywać z gratulacjami? Zrobili to, widzą "powagę sytuacji", więc Twoje gratulacje są zbędne. <przytul>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 27 lip 2006, 17:58

*qbass* pisze:A trzeba się odzywać z gratulacjami?

To byl sarkazm...
*qbass* pisze:Zrobili to, widzą "powagę sytuacji", więc Twoje gratulacje są zbędne

Wlasnie o to chodzi, ze powage sytuacji trzeba dpstrzec PRZED a nie po.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lip 2006, 18:03

runeko pisze:W tej sferze nie mozesz mi NIC zarzucic :]
.


no nie dosc , ze pyskata <aniolek> to jeszcze slepa , wiec wkleje raz jeszcze .

Runeko pisze:Wiem kiedy mam a kiedy nie mam ale chce uprawiac seks kiedy chce a nie kiedy moje cialo mi na to pozwala. I TEGO SAMEGO CHCA CI CO O TO TUTAJ PYTAJA. A 15to-18to latki z reguly cyklu jeszcze za bardzo regularnego nie maja i czesto nawet o tym nie mysla. Gdzie jest najwiekszy wspolczynnik zajscia w ciaze we wszystkich badanich? Pearl, ulotki tabletek antykoncepcyjnych, ksiazki. Poczytaj troszke to i ortografii nie zaszkodzi. Z "KALENDARZYKA" wlasnie sie bierze najwiecej dzieci, nawet u starszych kobiet z regularnym cyklem bo wystarczy troche stresu, czasem jakis lek i cykl sie przesuwa. Pomysl troche i przeanalizuj fakty zanim zaczniesz pisac.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 27 lip 2006, 18:07

Stylistycznie w porzadku. To TY nie znasz zasad ortografii i interpunkcji wiec odjazd ode mnie.
*qbass* pisze:Kiedy, gdzie, jak? Bo w żadnym poście nie widzę?

Myslalam, ze piszesz do Ciekawskiego. Przeoczylo mi sie :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2006, 03:10

Dosc klotni. To jak osoby sie zabezpieczaja to ich sprawa, a nienormalni sa raczej ci ktorzy innym chca narzucic jakis sposob zabezpieczenia.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 lip 2006, 03:39

Szczegolnie stosunek przerywany i kalendarzyk pietnastolatkom. Cud, miod i bez komentarza.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 29 lip 2006, 08:09

Runeko - tu Andrew ma rację. Nie gdera o kalendarzyku jak nawiedzony klecha tylko gdera o metodach objawowych, a nie obliczeniowych. Skoro z objawów wynika, że są dni płodne, to one są - po prostu. Wtedy trzeba uważać. :D

Wielu myli te dwie metody. Kalendarzyk nie jest metodą, tylko wstępnym obliczeniem, kiedy zapewne wystąpią dni płodne. Aby ściśle ustalić tę datę trzeba znać swoje ciało i wiedzieć jakie objawy determinują ten fakt. Tyle.

<chory>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości