Jaka Jest realna szansa na zaplodnienie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
szogun
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 gru 2005, 16:53
Skąd: z tamtąd
Płeć:

Postautor: szogun » 20 lut 2006, 17:15

Sorecer pisze:
szogun pisze:jeden plemnik wystarczy do zapłodnienia ale nie do pokonania drogi od pochwy do macicy:)


A co jak są w grupie to noszą się na plecach, żeby zaoszczędzić siły!? :P

Właśnie ten jeden plemnik przebywa cały dystans do celu, ale szansa na trafienie na takiego Terminatora jest tak mała, że muszą być ich miliony. Wtedy szanse rosną :)


no i tu się mylisz koleszko, w spermie znajdują sie nie tylko plemniki ale min. również substancje pokarmowe które pomagają przeżyć plemnikom w drodze do jajeczka a jeden plemnik nie jest w stanie sam dotrzeć do celu cała sprawa polega na współpracy nie wszystkie plemniki służą do zapłodnienia...
Even in death
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2005, 19:11
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Even in death » 30 kwie 2006, 09:20

Wczesniej sie z tego smialem, ale dzis w nocy przytrafila mi sie taka sama sytuacja :D 8)Tyle ze to bylo po pierwszym wytrysku przy zakladaniu nowej gumki :]Po prostu ciemno bylo:)Ale potem zalozylem ja poprawnie, i wytarlem reka :) Na szczescie moja dziewczyna byla 1 dzien po okresie :) Co prawda ten okres wypadl jej tydzien wczesniej niz powinien, ale jednak.

Jak myslicie, mam sie bac,czy nie ? :)

PS. zapomnialem-uzywalismy globulki :) Tyle ze na poczatku bylo na jezdzca, ale chyba troche powinno zostac jej w pochwie, nie ? :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 30 kwie 2006, 09:27

Even in death pisze:Na szczescie moja dziewczyna byla 1 dzien po okresie

Wiesz, że 10% kobiet na świecie ma dni płodne w zasadzie przez cały cykl? Jesteś pewien, że Twoja dziewczyna do nich nie należy?
Even in death pisze:Jak myslicie, mam sie bac,czy nie ? :)

Tak, tego że bezmyślność jest zaraźliwa. <hahaha>

Możesz nam zadawać wiele pytań, ale i tak już po sprawie. Jak Ją zapłodniłeś, to i tak tego nie odwrócisz. A na przyszłość zrób pożytek z rozumu i pomyśl.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Even in death
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2005, 19:11
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Even in death » 30 kwie 2006, 10:02

Przeciez napisalem, ze uzywalismy globulki:P A poza tym wytarlem gumke po zalozeniu reka :P I to dosyc dokladnie :P
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 30 kwie 2006, 10:06

Even in death pisze:A poza tym wytarlem gumke po zalozeniu reka :P I to dosyc dokladnie

I co z tego? Widać do końca Cię to nie uspokoiło, skoro nam tu głowę zawracasz. A kazałam Ci pomyśleć, żebyś potem nie musiał nam głupich pytań zadawać.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Even in death
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2005, 19:11
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Even in death » 30 kwie 2006, 10:22

A ja zawsze sie obawialem, ze ktos mnie tu w blad wprowadzi:P Czyli mam rozumiec, ze nie mam sie martwic?:P
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 30 kwie 2006, 12:02

Even in death pisze:Czyli mam rozumiec, ze nie mam sie martwic?:P
Masz się nie martwić...chyba na taką odpowiedź czekałeś, hmm...?? <aniolek>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 kwie 2006, 12:32

Nie masz sie czym martwic :)
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 07 maja 2006, 12:57

do moderatora wywalono mojego posta- dlaczego? z tego tu tematu
plyn ejakuacyjny czy jak go zwa - ten meski potrafi zawierac sladowe ilosci nasienia- to jesli chodzilo dlaczego nie dalem facetowi 100% pewnosci jesli chodzi o ciąże
odpowiedzi maja byc szczere i zgodne z prawda czy mydlace oczy?
a ztego co zauwazylem przegladajac ten temat zostaly tu poruszone tematy o ktorych wspomnialem np teoretycznym zaplodnieniu od 1 plemnika?
No moderatorzy ewidentne OT tylko jest tu bo stad byl usuniety koment a ja mam nadzieje ze dostane odpowiedz na PW - to sie na przyszlosc dostosuje ;)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości