Nastolatka w ciąży-wyrzucanie ze szkoły

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 sty 2006, 23:44

Pegaz pisze:Wczuj się w sytuacje takiej dziewczyny i mów że ty jesteś taki doskonały i święty że na pewno ci się to nie zdazy a co gdyby twoja dziewczyna miała przejść takie coś?


niemożliwe :)

Pegaz pisze:a gdyby to była twoja siostra córka..


jeszcze bardziej niemożliwe:) moja córka by sobie nie pozwoliła na spieprzenie sobie życia i przyszłości przez ciążę w gówniarskim wieku (w takim wieku ma sie uczyć,a nie gzić po kątach z typasami:)- już bym ją dobrze wychował, hihihi:)

Pegaz pisze:pózniej są dzieci na smietnikach bo niektóre panny boją sie odpowiedzialnośći bo ludzie o takich poglądach sprawiają że strach przed odpowiedzialnośćią przerasta taką 17ke


tabletki anty/wstrzemięźliwość/zabieg - wybierz, co lubisz.... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 sty 2006, 00:11

ted, teraz już nawet nie powiem, że się nie zgadzam. teraz powiem, że piszesz jak kretyn, albo po prostu jestes kretynem <fakers>
kto mówi o hołubieniu? takie same prawa to nie hołubienie. a kara? karą jest ciąża w wieku lat -nastu, krzywe spojrzenie rówieśników i w ogóle większości ludzi, spieprzone życie, albo przynajmniej solidne do tego podstawy - w większości dziedzin, bo i szybko chłopaka nie znajdzie, i nie pójdzie na imprezę, i naukę ciężko kontynuować, i... mogłabym tak długo.

teoria, że wśród koleżanek zapanuje moda na ciążę, bo skoro ona, to ja też jest żenująco śmieszna - ile 15- czy 17latek chciałoby zajść w ciążę? żadna. jeśli zachodzą, to dlatego, że wpadły. wpadły dlatego, że się pieprzyły. a pieprzyć się będą niezależnie od tego, czy inna wpadnie czy nie.

ja potrafię abstrakcyjnie myśleć, ale nie aż tak, żeby pojąć Twój tok rozumowania.
просто ти живеш не на тому березі ріки, де я стою <palant>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 sty 2006, 00:20

TedBundy pisze:moja córka by sobie nie pozwoliła na spieprzenie sobie życia i przyszłości przez ciążę w gówniarskim wieku (w takim wieku ma sie uczyć,a nie gzić po kątach z typasami:)- już bym ją dobrze wychował, hihihi:)

Oczywiście. I będziesz miał najwspanialszą teściową na świecie :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
naenae
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 13 gru 2005, 20:33
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: naenae » 24 sty 2006, 00:34

tedbunny zycze Ci zeby twoja corka (jesli ja bedziesz kiedys mial) stanela przed takim problemem
Awatar użytkownika
Gregor
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 27 wrz 2005, 21:49
Skąd: Laponia
Płeć:

Postautor: Gregor » 24 sty 2006, 02:10

problem o jakim w temacie pojawil sie w mojej klasie juz 2 razy,tylko ze sposoby ich rozwiazywania byly znacznie rozniace sie:
pierwsza dziewczyna urodzila w wakacje-pamietam,czerwiec, upal 30stopni a ona w grubym polarze,drugi polar przewieszony przez reke i na tle brzucha,maskowala jak sie dalo a i tak kazdy wiedzial co jest
druga natomiast oglosila w klasie jaka sytuacja jest,moznabylo z nia na luzie pogadac o tym, sama w szkole czesto powtarzala, "ale dzisiaj kopie", w szkole widzialem ja dzien przed porode jak miala ostatnie zaliczenia,tydzien po porodzie juz byla w szkole,nawet prze moment nie kryla sie z tym co se stalo i uwazam ze bardzo dobrze postepowala,oczywiscie rozumiem ze nie jest latwo sie tak pokazywac ale jednak jest to chyba lepsze wyjscie,jesli chodzi o reakcje nauczycieli to jak najbardziej pozytywna,wszyscy na luzie,pomagali jej wrecz w tej trudnej dla niej sytuacji,polecam www.zsp.praszka.pl-az szkoda opuszczac to liceum w tym roku
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2006, 08:03

Sir Charles pisze:Oczywiście. I będziesz miał najwspanialszą teściową na świecie


Wychowanie. Wychowanie. I jeszcze raz wychowanie. To takie proste, że aż banalne...:) Zresztą, jeżeli oboje rodziców MYŚLI i wpoi dziecku pewien kodeks postępowania,.....to dziecko również będzie myśleć...i wszystko robić z głową - wsio!

lollirot pisze:просто ти живеш не на тому березі ріки, де я стою


ja nie znaju:)...Lolli, ale ja to sobie przetłumaczę dziś, nie będzie problemu.. <evilbat>

[ Dodano: 2006-01-24, 08:06 ]
lollirot pisze:ile 15- czy 17latek chciałoby zajść w ciążę? żadna. jeśli zachodzą, to dlatego, że wpadły. wpadły dlatego, że się pieprzyły. a pieprzyć się będą niezależnie od tego, czy inna wpadnie czy nie.


widać tutaj brak czynnika rodzicielskiego, niestety......to nie jest wiek na seks, to po pierwsze....długo by o tym pisać......
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 sty 2006, 08:20

Lolli ... <aniolek> widze ze też pewne rzeczy nazywasz po imieniu
Tedi ... wychowanie to jedno, a błedy popełniac rzecz ludzka
Gdy zas przesadzisz z tym wychowaniem w tej kwesti , tylko krzywde zrobisz swej córce ,bowiem paniczny strach bedzie czóła przed sexem
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 sty 2006, 09:10

TedBundy pisze:niemożliwe :)

Pewność 100% gubi zapamiętaj sobie tadziu bo nie znasz dnia ani godziny.
TedBundy pisze:już bym ją dobrze wychował, hihihi:)

jasne...wejdzie ci na głowe nawet nie będziesz wiedzial kiedy :) o tym cie moge zapewnić..albo będziesz rodzicem psychopatą napierda*ającym swoje dzieci za wszystko..w końcu nawet za to że żyją.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 24 sty 2006, 12:12

Wiesz co TedBundy,aż mi się niechce czytać tych twoich debilnych wypowiedzi. A teraz będzie cos adekwatnego do nich.

Moja siostra (troche dalsza) miała naprawdę ojca kretyna (taki typ jak tu opisuje TedBundy) i zgadnijcie co zrobiła:
Będąc w maturalnej klasie zaszła w ciążę, co było zamierzonym celem, zdała maturę, kościół i wszystko przez to że już niemogła wytrzymać ze swoim ojcem. Powodzi się jej teraz nieźle, ma dwójkę dzieci, z mężem również jej się świetnie układa. Jednym słowem mówiąc, w ciąży odnalazła wyjście z sytuacji.

Więc nie zdziw się TedBundy, jak twoja przyszla "wychowana córeczka" niezrobi tego samego.
Zycze Ci żeby TAK!
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 sty 2006, 12:29

TedBundy pisze:ja nie znaju:)...Lolli, ale ja to sobie przetłumaczę dziś, nie będzie problemu..

ja znaju, szczo Ty ne znajesz ;-) ale niczego złego czy obraźliwego tam nie ma, tak mi się zacytowało za zdaniem "ja potrafię abstrakcyjnie myśleć, ale nie aż tak, żeby pojąć Twój tok rozumowania ", bo w kółko słucham piosenki z tym cycatem. ale nie odbiorę Ci satysfakcji z samodzielnego tłumaczenia :D

Ona_Mika pisze:Więc nie zdziw się TedBundy, jak twoja przyszla "wychowana córeczka" niezrobi tego samego.
Zycze Ci żeby TAK!

a Tobie co z krzywdy dzieciaka? tedowi jeszcze życie poglądy zweryfikuje, miejmy nadzieję, że zanim dorobi się potomstwa, ale żeby się na nim mścić w taki sposób, to wstydziłabyś się, dziewczę drogie :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 24 sty 2006, 13:45

Ona_Mika pisze:Więc nie zdziw się TedBundy, jak twoja przyszla "wychowana córeczka" niezrobi tego samego.
Zycze Ci żeby TAK!

a Tobie co z krzywdy dzieciaka? tedowi jeszcze życie poglądy zweryfikuje, miejmy nadzieję, że zanim dorobi się potomstwa, ale żeby się na nim mścić w taki sposób, to wstydziłabyś się, dziewczę drogie :-)[/quote]

Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a później gadać. To rada na przyszłość.
A tak w ogóle to nic niemówiłam o krzywdzie dziecka, tylko chodzi mi o takim nacisku ojca, jaki prezentuje TedBundy, bo żaden człowiek takiego niewytrzyma, a swoje i tak zrobi.

Jak jeszcze nierozumiesz to podam jeszcze jeden przykład: dziewczyna zaszła w ciążę, razem z ojcem swojego dziecka uczyli się w LO, tak bali się powiedzieć o ciąży rodzicom dziewczyny, że popełnili samobójstwo wieszając się w stodole. po sekcji zwłok okazuje się, że dziewczyna była w ciąży i to było powodem samobójstwa. Jasno z tego wynika do czego może doprowadzić zaborczość rodziców
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 24 sty 2006, 14:02

Wiesz co Ted, wybacz, ale po tych postach w tym topicu zdecydowanie uznalem, ze jestes KRETYNEM Juz mniejsza o ten Twoj idiotyczny socjalim i debilne pomysly polityczne (sojusz euroazjatycki <hahaha> ), ale to co tu piszesz to juz skrajny debilizm! A najlepsze jest to, ze jak zawsze na niewygodne pytania/zarzuty w ogóle nie odpowiadasz, co jest kolejnym dowodem na kretynizm Twoich pogladow/wypowiedzi. <wazne>
Awatar użytkownika
Gregor
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 27 wrz 2005, 21:49
Skąd: Laponia
Płeć:

Postautor: Gregor » 24 sty 2006, 14:05

ja bardzo czesto odnosze wrazenie ze ted robi sobie tutaj jaja,wypisuje glupie rzeczy by na forum nei bylo nudno.zawsze ma wypowiedzi inne niz wszyscy co powoduje blyskawiczny atak na niego.jesli ocenic go po postach to mam podobne odczucia jak Ty KyLu.

debil ale ja go tam lube za to
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 24 sty 2006, 14:20

A tak poza tym Ted spryciazu zastanow sie, ze jak taka 16-latke w ciazy wyrzucisz ze szkoly to ona juz najpewniej do niej nie wroci, a wiadomo ze u ludzi slabo wyksztalconych/ubozszych swiadomosc seksualna/antykoncepcyjna jest mniejsza, wiec istnieje duze ryzyko, ze corka tej 16 latki popelni ten sam blad. A tak BTW to z tego co wiem to "pan lewicowy humanista" jest za powszechnym dostepem do edukacji i rownymi szansami w starcie do doroslego zycia :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2006, 16:01

Pegaz pisze:Pewność 100% gubi zapamiętaj sobie tadziu bo nie znasz dnia ani godziny

Pegaz pisze:jasne...wejdzie ci na głowe nawet nie będziesz wiedzial kiedy o tym cie moge zapewnić


piszesz to Pegazie, bo mnie osobiście nie znasz:) Ci, co mnie znają,wiedzą, że od zawsze mam takie zdanie na ten temat....:) Ale wracajmy ad rem - znasz pojęcie "szorstka miłość" wobec dzieci? nie pozwalanie na wszystko?? zaufanie, jeśli ktoś okaże się go godny??? ja to mam zamiar przekazywać dalej - samemu mnie tak wychowano i wyszedłem na ludzi, hehehe....:D

Ona_Mika pisze:A tak w ogóle to nic niemówiłam o krzywdzie dziecka, tylko chodzi mi o takim nacisku ojca, jaki prezentuje TedBundy, bo żaden człowiek takiego niewytrzyma, a swoje i tak zrobi.


jakim nacisku, Słonko:D???? tym, że seks w wieku 15 lat i ciąża jest czymś nienormalnym? No jest,jest :) to patologia - a patologie trzeba tępić, co ja na to, biedny, poradzę:) <hahaha>

KyLu pisze:Wiesz co Ted, wybacz, ale po tych postach w tym topicu zdecydowanie uznalem, ze jestes KRETYNEM Juz mniejsza o ten Twoj idiotyczny socjalim i debilne pomysly polityczne (sojusz euroazjatycki ), ale to co tu piszesz to juz skrajny debilizm!


miast socjalizm wstaw liberalizm to wyjdzie dokładnie to samo, co myślę o Twoich poglądach:) Nie o Tobie, bo Cię osobiście nie znam, ale wiem jedno - brakuje Ci swoistej klasy.......hehehe. Ale to już nie moja wina, że Ci tej klasy brakuje:D....

KyLu pisze:A tak BTW to z tego co wiem to "pan lewicowy humanista" jest za powszechnym dostepem do edukacji i rownymi szansami w starcie do doroslego zycia


oczywiście że tak:) Jednak nie w zakresie wykrzywiania tego procesu i prowadzenia do degeneracji - wtedy państwo musi pokazać swoją surową twarz:) Bo prędzej czy później obudzimy się z ręką w nocniku..... <evilbat>

PS. No i co, kochani:)?? Długo będziemy ciągnąć ten durny topic jak g.ówno przez morze i rozkliwiać się nad losem biednych piętnastoletnich dziewczątek, którym jakiś fagas "zalał formę" i brzuch zmajstrował, gdy one powinny w tym wieku grzecznie z główkami w książkach siedzieć..... <mlotek> noż to żałosne, proszę państwa.... <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 24 sty 2006, 16:14

Absolutnie nie widze zadnej racji w wyrzucaniu ciezarnych dziewczyn ze szkoly. Popelnily blad - zgadza sie ale nie znaczy to ze nalezy je jakos wykreslac ze spoleczenstwa. co odseparowac wszystkie ciezarne nastolatki? wyslac na Madagaskar? Ludzie przeciez nie zyjemy w Ciemnogrodzie. Poza tym latwo tak tylko obwiniac dziewczyne prawda? A gdzie w wiekszosci przypadkow znajduje sie ojciec rosnacego w brzuchu bobasa? Latwo jezdzic po ciezarnej ale nie tylko ona byla przy poczeciu. Do tanga trzeba dwojga, wiec jesli wylac to oboje, a jak wiadomo najczesciej tatusia sie nie znajdzie wiec dziewczyny tez prosze nie tykac. Nauczka dla niej bedzie samo zycie - radzenie sobie z maluchem kiedy jej kolezanki dopiero zaczynaja korzystac z zycia. Nie widze powodu zeby jeszcze dokladac trudnosci mlodej matce.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 sty 2006, 16:20

Ja chyba musze poczekac jeszcze 2 dni, zeby tu Tedowi napisac wszystko czarno na bialym, bo za te 2 dni mi jedno z dwoch ostrzezen wygasa... :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 24 sty 2006, 16:38

TedBundy pisze:Nie o Tobie, bo Cię osobiście nie znam, ale wiem jedno - brakuje Ci swoistej klasy.......hehehe. Ale to już nie moja wina, że Ci tej klasy brakuje:D....

po prostu patrze i oceniam to co widze :D
I wiesz co jeszcze widze ? Ze znow nie odpowiedziales na zadne pytanie/wypowiedzi skierowane do Ciebie (no moze prawie) <lol>

[ Dodano: 2006-01-24, 16:53 ]
TedBundy pisze:No i co, kochani:) Długo będziemy ciągnąć ten durny topic jak g.ówno przez morze i rozkliwiać się nad losem biednych piętnastoletnich dziewczątek, którym jakiś fagas "zalał formę" i brzuch zmajstrował, gdy one powinny w tym wieku grzecznie z główkami w książkach siedzieć..... noż to żałosne, proszę państwa....

A jesli juz (idac Twoim tokiem myslenia) to jaka kara powinna spotkac tego tzw. "fagasa"? A co jesli ta 15 latka zostala zgwalcona? Czy studentki rowniez wyrzucac ze studiow za to, ze sa w ciazy lub pelnoletnie dziewczyny z klas maturalnych ? A co jesli Twoja corka bylaby w ciazy i chciala urodzic? Naiwnie licze, ze odpowiesz <lol>
TedBundy pisze:to patologia - a patologie trzeba tępić

idealnie pasuje do socjalizmu :D

TedBundy pisze:KyLu napisał/a:
A tak BTW to z tego co wiem to "pan lewicowy humanista" jest za powszechnym dostepem do edukacji i rownymi szansami w starcie do doroslego zycia


oczywiście że tak:) Jednak nie w zakresie wykrzywiania tego procesu i prowadzenia do degeneracji - wtedy państwo musi pokazać swoją surową twarz:) Bo prędzej czy później obudzimy się z ręką w nocniku.....

...Czyli z gromada mlodych niewyksztalconych matek, ktore nie wychowaja odpowiednio swoich dzieci, przez co te beda powielac ich bledy i tak dalej z pokolenia na pokolenie. No prosze, "lewicowy humanista" chce, aby dzieci musialy placic za bledy swoich rodzicow <lol>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 sty 2006, 17:00

Tadziu pisze:piszesz to Pegazie, bo mnie osobiście nie znasz:)

Ale to Tadziu nie tylko do ciebie się odnosi..to co prezentujesz w tym temacie to zwykłe niezrozumienie sytuacji..i do tego zero empati.
TedBundy pisze:Ale wracajmy ad rem - znasz pojęcie "szorstka miłość" wobec dzieci? nie pozwalanie na wszystko??

heh..nic ci nie daje pewności że twoje dziecko kiedyś nie popełni tego błedu..twoje dziecko to nie ty sam,prędzej czy później pójdzie swoją ścieżka i ty nie będziesz miał nic do gadania takie jest życie..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2006, 18:25

KyLu pisze: A co jesli ta 15 latka zostala zgwalcona?


to dlaczego nie usunęła??

KyLu pisze:Czy studentki rowniez wyrzucac ze studiow za to, ze sa w ciazy lub pelnoletnie dziewczyny z klas maturalnych ? A co jesli Twoja corka bylaby w ciazy i chciala urodzic? Naiwnie licze, ze odpowiesz


rozmawiamy o gówniarach, a nie studentkach...Więc Twój argument z deczka zalatuje demagogią:) Córka?? Wybiłbym ten pomysł z główki:) Ale dalej to akademicka dyskusja, bo jestem pewny, że nie dopuściłbym do takiej sytuacji....Poprzez wpojenie jej określonych zasad i reguł postępowania w młodym wieku - więc znów trafiłeś kulą w płot:)

Pegaz pisze:twoje dziecko to nie ty sam,prędzej czy później pójdzie swoją ścieżka i ty nie będziesz miał nic do gadania takie jest życie..


jasne że tak, ale nie w wieku 15-16 lat "pójdzie swoją drogą", Pegazie:) więc nie rozumiem tego argumentu:)

napisz, Charlie - nie szczyp się, wal prosto z mostu... <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 24 sty 2006, 18:34

TedBundy pisze:KyLu napisał/a:
Czy studentki rowniez wyrzucac ze studiow za to, ze sa w ciazy lub pelnoletnie dziewczyny z klas maturalnych ? A co jesli Twoja corka bylaby w ciazy i chciala urodzic? Naiwnie licze, ze odpowiesz


rozmawiamy o gówniarach, a nie studentkach...Więc Twój argument z deczka zalatuje demagogią Córka?? Wybiłbym ten pomysł z główki:) Ale dalej to akademicka dyskusja, bo jestem pewny, że nie dopuściłbym do takiej sytuacji....Poprzez wpojenie jej określonych zasad i reguł postępowania w młodym wieku - więc znów trafiłeś kulą w płot:)


Co do studentek masz racje(rozpedzilem sie), ale co z pelnoletnimi licealistkami? Zycze Ci dobrze (naprawde), ale szczerze mowiac jesli myslisz, ze bedziesz kontrolowal swoje dziecko/bedzie Ono w 100% takie jak Ty to sobie wyobrazasz to zalatuje naiwnoscia :) A tak poza tym, bycie zwolennikiem aborcji (na dodatek przy oporze kobiety) i zarazem twierdzenie, ze jest sie empatycznym "lewicowym humanista" zalatuje (delikatnie mowiac) hipokryzja i/lub nie rozumieniem tematu/pojec ktorych sie uzywa.

TedBundy pisze:KyLu napisał/a:
A co jesli ta 15 latka zostala zgwalcona?


to dlaczego nie usunęła

Bo uwaza, ze o smierci dziecka moze zdecydowac jedynie Bog?

TedBundy pisze:Pegaz napisał/a:
twoje dziecko to nie ty sam,prędzej czy później pójdzie swoją ścieżka i ty nie będziesz miał nic do gadania takie jest życie..


jasne że tak, ale nie w wieku 15-16 lat "pójdzie swoją drogą", Pegazie:) więc nie rozumiem tego argumentu:)

Marzyciel...:)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2006, 18:46 przez KyLu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 sty 2006, 18:46

Tedi musisz zrozumiec jedno , iż mozesz wpoic dziecku swemu wartosci ktore chcesz mu przekazac uznajac za jedyne sluszne, i zakładam, iż sa one słuszne , bo tak być powiedzmy powinno .Ale teraz wszystko jeszcze zalezy od otoczenia , ono niestety też Twoje dziecko bedzie wychowywało , zalezy to tez od jego temperamentu , a tego w nim nie zdławisz .Zakładajac najgorsza dla Ciebie opcje, iz córka własnie taka bedzie , mozesz jedynie uswiadomc ja w kwesti antykoncepcji i uczulic na nią .Bowiem jak to sie mawia , krew nie woda ...a z ządzami nie wygrasz
Mozesz to zrobić (wygrac ) ale skrzywisz przy tym dziecko <browar>
Moi rodzice zawsze ułozeni , stateczni , prawi ...ja ? diabeł wcielony <aniolek> czasami to mi mówili "ciebie chyba w szpitalu podmienili <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2006, 20:34

KyLu pisze:A tak poza tym, bycie zwolennikiem aborcji (na dodatek przy oporze kobiety) i zarazem twierdzenie, ze jest sie empatycznym "lewicowym humanista" zalatuje (delikatnie mowiac) hipokryzja i/lub nie rozumieniem tematu/pojec ktorych sie uzywa.


co ma wspólnego mój humanizm z moim poparciem do prawa aborcji???? Czy przez to mam się czuć gorszym humanistą:)? nie!

Andrew pisze:.Zakładajac najgorsza dla Ciebie opcje, iz córka własnie taka bedzie , mozesz jedynie uswiadomc ja w kwesti antykoncepcji i uczulic na nią .Bowiem jak to sie mawia , krew nie woda ...a z ządzami nie wygrasz


widzisz, Andrew...:) Zawsze mi się wydawało, że to bardzo złożony proces, którego "zasiane za młodu ziarno" przyniesie z perspektywy kilku lat pewien "plew" :) Jak wychowamy i jakie wpoimy zasady, otrzymamy pewien efekt po latach. I tu już niepotrzebna nasza kontrola, zakazy, obostrzenia i nakazy...Sam/sama z siebie wie, jak sie zachowywać, jak nie, -kwestia dobrze wyregulowanych wewnętrznych hamulców:)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 24 sty 2006, 21:09

Tedi ma rację. Nastolatki w ciąży mogą iść do szkoły wieczorowej albo jakiejś tam ekstern i też się będą uczyć (może nawet szkoły dla nastolenich matek w ciąży). Będzie im tam lepiej... i dla efektywności nauki i dla samopoczucia psychicznego tzn. bez spojrzeń i komentarzy otoczenia albo jawnie ciąże nastoletnią potępiających albo śmiejących się po kątach albo w najlepszych wypadku fałszywie współczujących i przyjaznych...

A stosowanie trybu indywidualnego dla takiej nastolatki przez jej nauczycieli w jej dawnej szkole to już naprawdę ZBYTEK...

A gdyby wszystkie sobie pozachodziły ? to co ? wszystkim tryb indywidualny ??

Świat zwariował...
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 24 sty 2006, 21:13

TedBundy pisze:KyLu napisał/a:
A tak poza tym, bycie zwolennikiem aborcji (na dodatek przy oporze kobiety) i zarazem twierdzenie, ze jest sie empatycznym "lewicowym humanista" zalatuje (delikatnie mowiac) hipokryzja i/lub nie rozumieniem tematu/pojec ktorych sie uzywa.


co ma wspólnego mój humanizm z moim poparciem do prawa aborcji?? Czy przez to mam się czuć gorszym humanistą? nie!

Czyli mozna byc empatycznym lewicowym humanista, a zarazem zwolennikiem zabijania najslabszych i bezbronnych (czyli nienarodzonych dzieci) wbrew woli matki ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2006, 21:16

Sir Charles pisze:Ja chyba musze poczekac jeszcze 2 dni, zeby tu Tedowi napisac wszystko czarno na bialym, bo za te 2 dni mi jedno z dwoch ostrzezen wygasa...

Charlie byl taki Topic, co Tedi zalozyl o sobie. Wiec moze tam (sam autor powiedzial, ze tam mozna bez cenzury :D ).

jak czytam jabłoń, to mnie nosi...
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 24 sty 2006, 21:18

Yasmine pisze:jak czytam jabłoń, to mnie nosi...

Nie tylko Ciebie :D
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 24 sty 2006, 21:31

a dlaczego nastoletnie matki nalezy traktowac inaczej? jesli radza sobie z nauka to nie widze powodu zeby gdziekolwiek je przenosic czy tworzyc jakies szkoly dla nastoletnich matek. Zadnego ulgowego traktowania ale tez bez przymusu rezygnowania ze szkoly.

jabłoń pisze:bez spojrzeń i komentarzy otoczenia albo jawnie ciąże nastoletnią potępiających albo śmiejących się po kątach albo w najlepszych wypadku fałszywie współczujących i przyjaznych...

wlasnie tutaj wychodzi ten nasz Ciemnogrod :] Kurcze sama bym nie chciala zeby moje dziecko zaszlo w ciaze w tak mlodym wieku ale kurcze ludzie troche pomyslunku - wpajac dziewczynie ze jest jakas "gorsza" ? A mysle ze wlasnie w taki sposob by sie czula gdyby kazano jej przeniesc sie do innej szkoly - gorszy sort czlowieka
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 24 sty 2006, 21:34

KyLu pisze:Yasmine napisał/a:
jak czytam jabłoń, to mnie nosi...

Nie tylko Ciebie

Ja juz ignoruje. Po co mam sobie dobry humorek psuc? :D
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 sty 2006, 21:59

jabłoń pisze:albo w najlepszych wypadku fałszywie współczujących i przyjaznych...

Dlaczego mierzysz ludzi swoją miarą? <diabel>

To jak dziewczyna zajdzie, to nagle ulatniają się wszystkie przyjaciółki? To znaczy, że nigdy ich nie miała. <regulamin>


jabłoń pisze:Świat zwariował...

No masz rację. A wiesz dlaczego zwariował? Bo nagle wszystkim - jak to Ted mawia - się "w dupach poprzewracało" i nie dość, że każdy ma dzisiaj maturę, to jeszcze wyższe studia chce. <hahaha> Dawniej, proces dojrzewania płciowego przebiegał znacznie poźniej (bo wpływ na to mają m.in. żarcie, którego dzisiaj jest dowoli, a kiedyś nie... i inne podobne czynniki). Natomias proces socjalizacji znacznie wczesniej. Tak więc jeżeli dziewczyna dostawała pierwszej miesiączki w wieku lat 15, to mogła jakoś do tego ślubu w wieku 17-18 lat "wytrzymać". Siłą rzeczy antykoncepcja była dziedziną wiedzy rodem z placu Pigalle, z którą porządne panny się nawet nie zadawały. W tamtym przypadku rzeczą naturalną było respektowanie "zasad moralnych", bo nie było za bardzo gdzie ani jak ich nagiąć, ani tym bardziej łamać. Dziewczyny po prostu przez 2 lata broniły swojej cnoty jak hugenoci La Rochelle, a potem hulaj dusza i rodzimy dziesiąteczkę dzieci. A jeżeli nawet wpadły wcześniej, to po prostu wcześniej małżeństwo i też się nikomu jakaś wielka krzywda nie działa.

Jeżeli zapominamy o tym gigantycznym rozjeździe, który nastąpił pomiędzy dojrzewaniem płciowym już od 10 roku życia i samodzielnością finansowo-społeczną przeciętnie gdzieś około 25 roku życia, to mamy 15 lat, które są czymś absolutnie bezprecdensowym w dziejach cywilizacji.

Ted -> najprawdopodbniej wychowasz dziewczynę tak, że w życiu się żadnemu mężczyźnie nie pozwoli dotknąć i skończy jako stara, zgredliwa, samotna i w gruncie rzeczy biedna osoba. O ile rzecz jasna Ty najpierw tak nie skończysz. :] Już widzę Cię oczyma wyobraźni jak z siekierą lub kablem od odkurzacza będziesz ścigał z pianą na ustach każdego "chłystka", który się zbliży do Twojej "kruszyny". :]

I powiedz mi Ted jeszcze jedno - jakim prawem pozwalasz sobie na mienienie się szlachetnym, niezapominającym o żadnym ludzkim istnieniu troskliwcem (stąd rzekomo ma wynikać Twoja lewicowość), jeżeli faktycznie: potrafisz w spitym żulu spod dworca dojrzeć człowieka, którego życie skopało po tyłku, ale który bardzo często znajduje się na tym dworcu z własnej winy, bo zamiast uczyć się lub pracować on wolał zaglądnąć do kieliszka trochę częściej i głębiej niż można bez narażenia się na takie właśnie skutki, natomiast nie potrafisz takiego samego człowieka dojrzeć w dziewczynie, która w wieku 16 lat, kochając swego lowelasa na śmierć i życie (w wieku 16 lat zazwyczaj się tak kocha) poszła z nim do łóżka uświadomiona przez koleżanki spod trzepaka, albo kolegów z klasy po lekturze "Twojego Weekendu" będąc absolutnie przeświadczona, że jak się podczas pierwszego razu zamknie oczy, to na ciążę nie ma szans. I uważasz, ze przejawem sprawiedliwości społecznej jest spi.erdolenie jej wszelkich perspektyw na przyszłość?!
soul of a woman was created below

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości