ciemnogród

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

ciemnogród

Postautor: radomir » 18 lis 2005, 07:36

nie bedzie refundacji antykoncepcji..ani refundacji zaplodnień in vitro... (spółka rydzyk/pis)

chcialem wiecej napisac o tym, jakies przemyslenia ...jednak mysle ze nie warto.<ciemnogród>
...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 lis 2005, 08:26

Trudna sprawa...Są ważniejsze rzeczy dla budżetu niż refundacja antykoncepcji,m.in głodne dzieci i podobne socjalne,priorytetowe sprawy. To mnie zupełnie nie dziwi i mogę się (z trudem, bo oczywiście lepiej by było,gdyby refundacja się odbywała) zgodzić. Za to całkowitą głupotą jest dla mnie brak dofinansowania in vitro. Przy całych górnolotnych hasłach odnoszonych do znikomego polskiego przyrostu naturalnego brak chęci rządu co do udzielenia pomocy rodzinom poprzez (częściową chociaż) refundację in vitro to wyjątkowa hipokryzja...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 18 lis 2005, 09:04

pozostaje nam tylko patrzec co bedzie dalej...minister zdrowia bez wlasnego zdania...żenada.
...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lis 2005, 09:18

I bardzo dobrze ze nie bedzie refundacji ! temat taki juz załozony został w czesniej , przez forumowiczke
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lis 2005, 12:10

radomir pisze:ani refundacji zaplodnień in vitro...

Przeciw tej akurat jestem :]

Naprawdę jest dużo wiecej rzeczy które by wypadało zrefundować.
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 18 lis 2005, 13:02

Jestem przeciw refudnacji antykoncepcji <chociaz sama przyjmuję tabletki antykoncepcyjne>.
Jednak uważam,że zaplodnienia in vitro powinny być refudnowane.
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 lis 2005, 13:42

W bogatym panstwie tak ! nas jednak na to nie stac !
to tak jak w domu , jak cie nie stac na samochód to jezdzisz autobusem
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 19 lis 2005, 14:49

no pewnie jak wiekszosc zgadzam sie z tym :) bez sensu refundowac tabletki i ina antykoncepcje chociaz bylo by mi lepiej to sa duzo wazniejsze sprawy a co dozaplodniec in vitro to z jakiej racji maja byc refundowae , chociaz moze w jakiejs czesci ale to napenwo nie w najblizszym czasie i nie w polsce
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lis 2005, 00:33

TedBundy pisze:m.in głodne dzieci i podobne socjalne,priorytetowe sprawy

ciekawe ile dzieci za to zostanie nakarmionych
a do socjalu mam cholernie negatywny stosnek, ale nie o tym tu mowa
sprawa jest ideologiczna nie praktyczna, to dla nich niemoralne.
a ja jestem za refundowaniem w czesci antykoncepcji, oczywiscie nie wszystkich specyfików
Grace

Postautor: Grace » 20 lis 2005, 10:36

ja uwzzam, ze nie powinno byc ani zapodlnienie in vitro, ani tabletki, chociaz sama biore chyba teraz najdrozsze na rynku. Sa wazniejsze sprawy, leki do refundowania. To nie jest niezbedne do zycia, tylko przypadtne, sa leki, dzieki ktorym ludzie zyja i to one powinny byc refundowane.
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 20 lis 2005, 12:49

A ja jednak będę sie trzymac swojego stanowiska odnośnie in vitro.
Każdy człowiek ktory pragnie dziecka <wlasnego> powinien mieć szansę do jego posiadania. I czynnik ekonomiczny nie powinien miec wpływu na to czy para mająca problemy z plodnością bedzie miala dziecko czy też nie.
Please to meet you.

Hope you guess my name.

But what's puzzling you.

Is the nature of my game...
BiOtiKa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2005, 21:20
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: BiOtiKa » 20 lis 2005, 13:13

co do pigułek to myślę ze pieniądze na refundacje bardziej przydały by sie na co innego ale in vitro...? mysle ze tak bo przecierz co chwile rzad jęczy że maleje nam przyrost naturalny, ze uciekamy do innych krajó to niech zrobia cos by temu zapobiec np przez refundaje
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 lis 2005, 13:18

Ja nie widze w tym nic dziwnego, jestesmy biednym krajem, sa wazniejsze medykamenty do refundowania dla chorych ludzi, a nie zeby ulatwic przyjemnosc ludziom.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 20 lis 2005, 13:30

Meredith pisze:A ja jednak będę sie trzymac swojego stanowiska odnośnie in vitro.
Każdy człowiek ktory pragnie dziecka <wlasnego> powinien mieć szansę do jego posiadania. I czynnik ekonomiczny nie powinien miec wpływu na to czy para mająca problemy z plodnością bedzie miala dziecko czy też nie.

ale z jakiej racji z moich podatków tu andrew ma racje bo przeciez on nauczyl sie metody naturalnej i nauczyl sie byc pewnym ze ona dziala znaczy po prostu sie przekonał a dlaczego on ma placic za to ze komus sie tego nie chce zrobic choc z drugiej storny dlaczgeo mamy placic za kogos jak ma raka czegos tam i dochodzimy do wnisoku ze prywatna sluzba zdrowia jest najlepsza co jest dla mnie absurdem i nigdy bym sie pod czyms takim nie podpisal jednak antykoncepcja i in vitro zdecydowanie nie moze byc refundowane - jak na razie

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości