Problem w UUUUUUUUUUJ

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Problem w UUUUUUUUUUJ

Postautor: KsiążeRytm » 15 wrz 2005, 14:55

Witam ponownie <bicz2>

Pytanie wazne!! kumpela zostala tydzien temu, no mozna powiedziec, ze zgwalcona... :( tyle ze ona nic nie zrobila zeby zapobiec teraz ciazy(nie wiedziala co robic...)A teraz w ogóle poddala sie i nie powiem co chce zrobic...

Ptanie jest proste, czy da sie po 7dniach jakos zapobiec tej ciązy? <cisza>

Prosze o szybki odzew! ;(
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 15 wrz 2005, 14:57

niebaudzo.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 15 wrz 2005, 15:29

jesli dochodzi do gwaltu jest zezwolenie na aborcje. Poza tym w sprawie gwaltu radzic sie na forum? :/ Do psychologa i lekarza szukac pomocy, a nie na forum :/
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 wrz 2005, 17:11

A policja Cubuś?

Kurna nie mówcie mi lepiej o gwałtach, bo mi się mój koszmarny sen przypomina <boje_sie> <chory>
KsiążeRytm pisze:Ptanie jest proste, czy da sie po 7dniach jakos zapobiec tej ciązy?

Nie.
Legalnie nie.
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 15 wrz 2005, 18:28

a nie ma jakis mocniejszycz lekow zeby plod obumarł...? ehh...pozatym ona nie pojdzie do lekarza bo sie boi ze to sie wyda, i bedzie miala przejebane wsrod rodziny i wsrod rowniesnikow... <zly1> <boje_sie>
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 wrz 2005, 18:34

U nas leków wczesnoporonnych nie sprzedają i nie są dozwolone ale jak dostaniesz.... :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 wrz 2005, 18:36

Są tabletki RUcostam, ale nie u nas w kraju. Przynajmniej legalnie sie ich nie dostanie - są zabronione. Stad taka afera byla, gdy kiedys przyplynal statek "Kobiet na falach" (czy jakos tak) i gdy wyplywaly kilkukrotnie poza polską strefę graniczną z polkami na pokladzie.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2005, 18:37 przez sophie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 wrz 2005, 18:37

Ale ona w tej ciazy jest czy nie ?!
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 wrz 2005, 20:09

Yas chyba nie wie, ale obawia sie ze jest, tak?

Rany :( A tak powaznie niech pojdzie do psychologa i pogasa. S atez przeciez anonimowe linie dla ofiar gwaltu. Niech sie nie boi, jak to slumi w sobie bedzie przeciez jeszcze gorzej :( Sama sobie z ttym nie da rady!
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 15 wrz 2005, 21:17

KsiążeRytm pisze:a nie ma jakis mocniejszycz lekow zeby plod obumarł...? ehh...pozatym ona nie pojdzie do lekarza bo sie boi ze to sie wyda, i bedzie miala przejebane wsrod rodziny i wsrod rowniesnikow... <zly1> <boje_sie>


po pierwsze lekaża obejmuje tajemnica lekarska po drugie rodzice powinni o tym wiedzieć... po trzecie nikt nie musi o tym gadać na prawo i lewo... nie wydaje mi sie aby to był aż taki temat, żeby gadac rodzinie o tym czy tez znajomym... takie sprawy powinny pozostac tylko miedzy córką a rodzicami...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 wrz 2005, 21:20

karmen pisze:po pierwsze lekaża obejmuje tajemnica lekarska

Ale policję i tak zaalarmują ;P
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 15 wrz 2005, 22:50

karmen pisze:... po trzecie nikt nie musi o tym gadać na prawo i lewo... nie wydaje mi sie aby to był aż taki temat, żeby gadac rodzinie o tym czy tez znajomym... takie sprawy powinny pozostac tylko miedzy córką a rodzicami...

łatwo powiedziec... <zly1>

Yas pisze:Ale ona w tej ciazy jest czy nie ?!

Test ciązowy wykazal ze jest w ciazy... <chory>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 wrz 2005, 22:54

No ja znam sposób, ale szerzyć nie będę. Po pierwsze niemoralne, po drugie niehigieniczne, po trzecie niezgodne z medycyną.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 15 wrz 2005, 23:07

Sophie pisze:Są tabletki RUcostam, ale nie u nas w kraju. Przynajmniej legalnie sie ich nie dostanie - są zabronione. Stad taka afera byla, gdy kiedys przyplynal statek "Kobiet na falach" (czy jakos tak) i gdy wyplywaly kilkukrotnie poza polską strefę graniczną z polkami na pokladzie.


Te pigułki znalezione na statku to Ru-486[Ten statek to "Langenort" (mi sie kojarzy z Lord Voldemort :) )]
ru 486 stosowane najwcześniej w okolicach kiedy miałaby się pojawić miesiączka a najpóźniej w 49 dniu ciąży.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 wrz 2005, 00:09

Statek rzeczywiscie Langenort, ale ta inicjatywa zwie się Kobiety na falach.
Niestety, nie bedzie ich u nas raczej w najblizszym miesiacu.
Albo ginekolog i powiedzenie co sie stalo albo szukac (choc nie wiem gdzie i czy na pewno bylyby tym, czym maja) pigulek...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 wrz 2005, 09:59

kurde czegos tu nierozumiem.....dziewczyna została zgwałcona zrobiła test wyszło ze jest w ciazy...i co??? i nadal uwaza ze nie pójdzie do lekarza bo sie boi ze ludzie beda gadac ze ja zgwałcono??? przeciez to nienormalne!!! no chyba ze chce urodzic i wychowac dziecko faceta który ja zgwałcił......a moze to nie był gwałt tylko zwyczajna wpadka ze swoim chłopakiem? a swoje droga póki nie widac ze jest w ciqazy to nikt gadac nie bedzie jesli to był gwałt to istnieje legalna aborcja, a gadac to zaczna dopiero jak zacznie byc widac brzuch i nie bedzie wazne jak doszło do tego ze jest w ciazy bo gadac i tak beda, ze sie pusciła albo ze wpadła itp itd ale gwałt raczej do głowy mało komu przyjdzie
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 16 wrz 2005, 10:49

<pijak> ehhh...a ta "legalna aborcja"zapewne cos kosztuje?...
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 16 wrz 2005, 11:10

no musze przyznać agacie racje... ludzie i tak beda gadac taka juz ich natura.... jesli dziewczyna zostala zgwałcona to potrzebuje pomocy, wsparcia jesli będzie to skrywać w sobie to bedzie jeszcze gorzej
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 wrz 2005, 11:43

KsiążeRytm pisze:ehhh...a ta "legalna aborcja"zapewne cos kosztuje?...

Nie wiem czy kosztuje, ale jesli tak, to na pewno mniej niz nielegalna...

KsiążeRytm pisze:zostala tydzien temu, no mozna powiedziec, ze zgwalcona...

Swoją drogą co oznacza "mozna powiedziec, ze zgwalcona"?? To zgwalcona czy nie?
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 wrz 2005, 11:47

Tzn, że troszkę chciała a po fakcie zrezygnowała :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 16 wrz 2005, 13:31

fish pisze:Tzn, że troszkę chciała a po fakcie zrezygnowała :)

hmm, troche inaczej...byla na imprezie, jak to zwykle na imprezach jest alkohol, a niektorzy pija go troszke za duzo-tak bylo w tym przypadku...po jakims tam czasie zaczal sie do niej dobierac jakis koles, a ona stawiała opor, tyle ze jaki silny opor moze byc w takim stanie upicia...no i stalo sie... <cisza>
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 16 wrz 2005, 15:01

no jeśli wypila za dużo to dlaczego jakas koleżanka albo kolega jej nie przypilnowali... bo chyba mi nie powiesz ze wsyscy byli tak nawaleni że nie zauwazyli tego, że kumpela gdzies znikla czy ktoś sie dobierał... ludzie... przecież lkohol jest dla ludzi ale tylko tych ktorzy piją z głową a nie dla tych ci ją tracą....
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 wrz 2005, 20:23

KsiążeRytm pisze:hmm, troche inaczej...byla na imprezie, jak to zwykle na imprezach jest alkohol, a niektorzy pija go troszke za duzo-tak bylo w tym przypadku...po jakims tam czasie zaczal sie do niej dobierac jakis koles, a ona stawiała opor, tyle ze jaki silny opor moze byc w takim stanie upicia...no i stalo sie...

.....................to chyba najlepszy komentarz......kurde ja nie wiem gdzie ci ludzie sie wychowywali........wystarczy troche rozsądku zeby zapobiec takim sytuacjom!!!! jak człowiek ma "słaba głowe" to nie pije......to sie nazywa "przykrosci na własne zyczenie"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 wrz 2005, 20:42

agata pisze:ma "słaba głowe" to nie pije

Albo pije mniej i wie kiedy powiedzieć dość. ;)
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 16 wrz 2005, 23:18

moon pisze:
agata pisze:ma "słaba głowe" to nie pije

Albo pije mniej i wie kiedy powiedzieć dość. ;)



RACJA !!!!!!!!!!!!!! <browar>
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 17 wrz 2005, 05:14

U czechow mozna kupic tabletki wczesno poronne i jak juz cubasa powiedzial w polsce mozna dokonac aborcji jesli ciaza jest przyczyna gwaltu.
Co do kosztu tabletek w czechac nieorientuje sie ale niewiecej niz 50 pln. + Pociac/paliwo wiec raczej niewiecej jak 300 pln :P.
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 17 wrz 2005, 10:40

tr3sor, dzieki !! !! !! <browar>

PS nie bede dyskutowal tutaj na temat to jaki ma ona słaby łeb, czy cos, stalo sie i tyle... <pijak> ...szukam pomocy,a nie wielkich wymąrdrzanek jaka to ona dziwna(bez urazy forumowicze!)

Pozdro997

[ Dodano: 2005-09-18, 22:52 ]
Dobra, koniec tematu, zamykamy...
narka

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości