Belchatow

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

BryknietyTygrys
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2005, 19:26
Skąd: Belchatow
Płeć:

Belchatow

Postautor: BryknietyTygrys » 26 lip 2005, 13:05

Hmmm..... moze na poczatek to wam powiem ze Belchatow wbrew pozorom nie lezy na Slasku jak to co niekiedy niektorzy mysla, ale w wojewodztwie lodzkim :D Tutaj jest strona o tej miejscowosci w ktorej wlasnie mieszkam ;)
www.belchatow.pl

Z mojej strony moge wam polecic niektore miejsca szczegolnie warte zwiedzenia :)
Jesli sie ktos interesuje sztuka to zapraszam do "Dworku Olszewskich" (ktory jest Muzeum Regionalnym, a takze Urzedem Stanu Cywilnego:D)
Jesli kogos bardziej interesuja imprezy to zapraszam do Klubu Eska (tance na rurce,karaoke,bar,tv) Dyskoteki Manhattan.
Poza tym jest kilka fajnych restauracji (Jan,Marcepan,Kubus) i Pizzeri (Extreme,Fenix,Al Capone)
Jesli chcecie nocowac to mamy takze pare hoteli (Sport Hotel, Hotel Santin, Hotel Jupiter)

Poza tym bardzo goraco polecam Osrodek Wypoczynkowo-Sportowo-Rekreacyjny "Wawrzkowizna" polozony mniej wiecej 10-15 km od Belchatowa.

No..... to na tyle chyba :D
Jak ktos ma jakies pytania to walcie smialo :D <browar>
EdyŚka*

ooooo =]

Postautor: EdyŚka* » 12 paź 2005, 17:19

Ja też jestem Bełchatowianka =] i też myślę, że Bełchatów choć nieduże miasto to mimo wsyztsko znane... np. Kopalnia i Elektrownia.... heh to tak na marginesie.
A i mamy tu wokoło mnóstwo rozrywek!!!
Manhattan [Rulez =P ] - 2 sceny muzyka trance, itd. Może coniektórzy słyszeli o tym świetnym klubie, dbywło się tam Eska - Hity na czasie. Dla każdego fana techno i dobrej zabawy się coś znajdzie. Poza tym 20 km dalej jest następny klub Protector w Woli Krzysztoporskiej!!!.
Poza tym stąd wywodzą się najwieksze sławy piłki siatkowej =] : Stelmach, Gruszka, Ignaczak, Wlazły...wymieniać dalej? - nie trzeba bo to KPS SKRA BEŁCHATÓW!!!
Dlatego POLECAM BEŁCHATÓW CITY!!!
******************
A.Gołaś [*]... na zawsze w naszych sercach...

Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości