Jakie sianko dla królika jest najlepsze?

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

aleksami
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2023, 10:15
Skąd: Warszawa
Płeć:

Jakie sianko dla królika jest najlepsze?

Postautor: aleksami » 18 paź 2023, 15:15

Dzień dobry. Zastanawiam się nad przygarnięciem do swoich czterech ścian królika miniaturki i chcę się jak najlepiej do tego przyszykować. Aktualnie poszukuję informacji odnośnie tego, jakie sianko dla królika jest najodpowiedniejsze. Może są tutaj posiadacze tych gryzoni? Znalazłam interesujący produkt https://tedi.sklep.pl/sianko-dla-krolika-i-gryzoni-tedi-300g-p-10576.html Co myślicie? Chyba jest w porządku, jeżeli chodzi o zawartość. Macie jakieś rady dla osoby początkującej? Ze względu na to, że będzie to wstęp do mojej przygody z królikiem, chcę być gotowa na wszystko. Jeżeli chcecie, to możecie powiedzieć nieco o swoich czworonogach - z chęcią przeczytam. Dziękuję za wskazówki.

Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości