Aplikacja SNAPNGO

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Krysia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2020, 21:15
Skąd: Warszawa
Płeć:

Aplikacja SNAPNGO

Postautor: Krysia » 25 maja 2020, 21:17

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałam zapytać, czy może ktoś się zetknął wcześniej z aplikacją SNAPNGO? Chciałam zamówić przez nią taki notes magnetyczny ze zdjęciem na lodówkę, ale najpierw postanowiłam zapytać o opinię, może ktoś już używał tej aplikacji i może coś powiedzieć? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
szumisia
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2020, 20:21
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: Aplikacja SNAPNGO

Postautor: szumisia » 26 maja 2020, 20:23

Ja używałam i polecam ;) Szybka dostawa, dobra jakość ;) notes już pół roku zdobi lodówkę, nie odpada, nawet długopis z zestawu dalej pisze :D
Krysia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2020, 21:15
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Aplikacja SNAPNGO

Postautor: Krysia » 27 maja 2020, 19:43

Skusiła mnie ta oferta, którą widziałam na reklamie, ale już kilka razy zdarzyło mi się zamówić coś co w rzeczywistości wyglądało zupełnie inaczej. Dlatego próbuję najpierw zasięgnąć informacji na ten temat.
szumisia
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2020, 20:21
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: Aplikacja SNAPNGO

Postautor: szumisia » 28 maja 2020, 21:51

No ja akurat tutaj nie mam żadnego ale, wszystko wygląda tak jak na stronie/aplikacji :)

Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości