[Wrocław] noclegi

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

[Wrocław] noclegi

Postautor: Mijka » 22 cze 2009, 16:37

Jak w temacie, poszukuje pokoju np. w mieszkaniu studenckim na okres 23.07-02.08. Interesuje mnie coś do 50zł za dobę. Ma ktoś jakieś namiary? Może z poprzedniego Festiwalu?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Little Edith
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2009, 15:49
Skąd: mexyk europy
Płeć:

Postautor: Little Edith » 22 cze 2009, 21:31

http://wroclaw.dlastudenta.pl/informato ... arch&id=56 tu masz baze akademików we wro - ja przeważnie korzystam z takiego sposobu - bo tanio a i warunki nienajgorsze:D
"... muzyka powinna sama zmuszać do myślenia, dając przy tym jakąś radość z jej słuchania."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 cze 2009, 22:03

to faktycznie najtańsza oferta jaką znalazłam 27zł/osobę w pokoju 2osobowym. Tylko, że ja sama jestem :( Dzięki, będę jeszcze szukać.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Little Edith
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2009, 15:49
Skąd: mexyk europy
Płeć:

Postautor: Little Edith » 22 cze 2009, 22:15

ja ostatnio spalam sama w pokoju 4osobowym i placiłam tylko za siebie :) kwestia regulaminu i dogadania sie - czasem nic sie nie płaci jeśli ma się znajomych :P
"... muzyka powinna sama zmuszać do myślenia, dając przy tym jakąś radość z jej słuchania."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 cze 2009, 22:40

podejrzewam, że w czasie ENH ciężko będzie o tak dogodne warunki ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości