ginekolog w GDYNI

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Migotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 14 sie 2006, 01:19
Skąd: Gdynia
Płeć:

ginekolog w GDYNI

Postautor: Migotka » 14 sie 2006, 01:25

Dobry. Chcialam zapytac czy mozecie mi polecic jakiegos dobrego ginekologa w Gdyni? Lekarzem musi byc kobieta i chciala bym aby byla mila i delikatna, poprzednio trafilam na niemila lekarke i zle to wspominam. Mowimy oczywiscie o prywatnej wizycie(jesli mozecie to podajcie koszt wizyty) chyba ze ktos moze powiedziec gdzie jest dobry lekarz panstwowy zebym mogla pojsc bez kolejek.
dziekuje
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 sie 2006, 08:12

Dobry Migotko :)
Jeśli chodzi o kobietę ginekologa, to państwowo odpada, bo kolejka, a prywatnie, to tylko kilka razy miałam do czynienia z kobietą w tym fachu, jako zastępstwo na czas urlopu pana ginekologa, ale myślę, że śmiało mogę ją polecić.
Nie pamiętam dokładnie adresu, ale wytłumaczę, gdzie mieści się jej gabinet. Zakładam, że dobrze znasz Gdynię, więc gabinet jest w budynku, który stoi na rogu ul. Obrońców Wybrzeża z ul. Władysława IV. Od strony Obrońców jest księgarnia a od tej drugiej jest mały sklepik z różnościami (lampki, bibeloty, pamiątki) i jest tam wejście na podwórko, jakby brama, ale bez wrót. Po wyjściu z bramy, z prawej strony jest klatka i tam na domofonie na pewno jest napisane "gabinet". Polecam i mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam. W razie czegoś odezwij się na priwie, to skontaktujemy się przez telefon.
Pozdrawiam <browar>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Migotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 14 sie 2006, 01:19
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Migotka » 14 sie 2006, 13:37

Dziekuje, jak bede dzisiaj w miescie to sprawdze czy dobrze zrozumialam ale zdaje mi sie ze tak. A za wizyte ile placilas jesli moge spytac?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 sie 2006, 15:41

50 zł, ale to było 4 lata temu :/ Nie mniej jednak, szczerze polecam gabinet doktora Miśkiewicza, który zapewniam, jest bardziej delikatnym i kulturalnym lekarzem od 100tu kobiet w tym fachu ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości