[Krasnik] dr.Anna Checinska

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

..:Mgielka:..

[Krasnik] dr.Anna Checinska

Postautor: ..:Mgielka:.. » 09 cze 2005, 19:44

dr Anna Checinska -Marecka
ul. Al. Niepodległości 10,
23-210 Kraśnik 6
081 8258123

byla to moja pierwsza wizyta, bardzo dobrze ja wspominam.Pani dr jest bardzo sympatyczna i delikatna. Starała sie mnie uspokoic. na samym poczatku rozmawial;a ze mna pare minut,pytala o date ostatniego okresu,czy jest regularny,czy wspolzylam itp itd
potem poprosila mnie na fotel,mi mo mojego przerazenia wszystko przebieglo bezbolesnie i w milej atmosferze.pytala czy cos mnie boli itd zapytala rozwiez czy ma mi zbadac piersi,zgodzilam sie.nie zapytalam o tabletki, bo nie byly mi potrzebne,jednak w pn wybieram sie do niej ponownie,wiec wtedy moge dopisac reszte spostrzezen.

[sorrki za wczesniejsza,bledna forme postu]
pozdrawiam wszystkich

[ Dodano: 2005-06-10, 20:11 ]
dodam jeszcze ze wizyta ta nic mnie nie kosztowała,bo poszłam do gabinetu w przychodni przy firmie wujka :) ale prywatnie z tego co slyszalam to ok. 50 zł taka przyjemnosc kosztuje. pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 17 sie 2006, 17:33 przez ..:Mgielka:.., łącznie zmieniany 3 razy.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 07 maja 2006, 13:45

zmieniło się troszki, wiec podam aktualne info :)


Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Gabinet ginekologiczny
lek.med.Anna Chęcinska-Marecka
23-210 Krasnik, ul. Fabryczna 6
tel.(081)82-58-123, tel.dom(081)82-25-470

w przychodni koło fabryki publicznie :> godziny pracy to od pn-pt od 7 chyba do 14:30 :> tylko w czw od 12.
nie wiem jak z tymi nr tel, bo przepisalam z kartki, ale ja dzwonilam na
..:Mgielka:.. pisze:081 8258123



bardzo przyjemna kobieta, tez to byla u mnie pierwsza wizyta u ginekologa i wypadla zdecydowanie lepiej niz myslalam. Polecam.
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości