[Wągowiec Wlkp.] Mirosław Łukaszek

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

[Wągowiec Wlkp.] Mirosław Łukaszek

Postautor: Maverick » 12 kwie 2005, 12:36

Marti20 pisze:NZOZ Zespół Specjalistycznych Praktyk
Centrum Medyczne

Mirosław Łukaszek
ul. Przemysłowa 38
Wągrowiec
tel.(067) 26 85 366

Godziny przyjęć:
- poniedz. 7.30 - 18.00
- wtorek 7.30 - 15.30
- środa 7.30 - 18.00
- czwartek 7.30 - 15.30
- piątek 7.30 - 15.30

Nie był to co prawda mój pierwszy ginekolog, ale wpisuję go, ponieważ obecnie do niego chodzę i jestem zadowolona.
Namiary do tego ginekologa dostałam od koleżanki, która zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne. Namówiła mnie, żebym też się zabezpieczyła w taki sposób i skorzystała z usług tego lekarza.
Muszę przyznać, że bałam się pierwszy raz, ponieważ go zupełnie nie znałam. Bardzo mile się zaskoczyłam :) Lekarz był bardzo uprzejmy i delikatny.
Powiedziałam mu, że chciałabym zaczać brać tabletki antykoncepcyjne, więc zaczął od tzw. wywiadu... pytał mnie dokładnie o wszystko:
- czy miałam kiedykolwiek problemy ginekologiczne,
- czy kto z rodziny choruje na raka,
- czy mam regularną miesiączkę, i jak ona przebiega
- od kiedy współżyję,
... itd. było ich naprawdę dużo!!!!
Zbadał mnie na fotelu ginekologicznym, był bardzo delikatny, czego niektórym lekarzom brakuje. Potem zrobił mi USG dopochwowe, i zbadał moje piersi. Przy tym wypytywał mnie czy nic się z nimi nie dzieje, zalecił mi okresowe badania samokontrolne.
Absolutnie nie stwarzał wrażenia kogo kto się spieszy.
Zapytał się mnie czy tabletki będą odpowiednie jeli chodzi o cenę, bo są drogie, ale się zgodziłam... (im droższe to chyba lepsze).
Dokładnie uprzedził mnie jakie objawy mogą nastąpić, na co mam uważać, jakby się działo co niepokojącego mam natychmiast je odstawić, i gdyby złe samopoczucie nie odchodziło, miałam zgłosic się na wizytę.
O cokolwiek się spytałam, odpowiadł mi chętnie i uprzejmnie, nawet wyczerpująco!!!
Na początku zapisał mi tabletki na 2 m-ce, potem pojechałam na kontrolę i dostałam receptę na pół roku, i tak co pół roku jeżdżę na kontrolę.
Wizyta jest darmowa, bo lekarz ma umowę z NFZ. Zazwyczaj wizyta trwa 20 min. jeli robi dodatkowe badania pół godziny.
Jeśli chodzi o zapisy, to ja dzwonię 2 tyg. przed planowaną wizytą i udajne mi się dostać jaki termin.

Jak do tej pory, jest to jedyny lekarz z którego jestem zadowolona.

Przed utratą bazy danych ten post tu byl, jako ze odszukalem go w kopii bezpieczenstwa to wpisuje go tutaj.

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości