[GDYNIA] Krzysztof Miśkiewicz

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

[GDYNIA] Krzysztof Miśkiewicz

Postautor: Mona » 05 sty 2005, 17:30

Oczywiście to gabinet ginekologiczny,prywatny,w którm przyjmuje:

-Krzysztof Miśkiewicz SPECJALISTA GINEKOLOG-POŁOŻNIK
-adres gabinetu:Gdynia, ul.Wójta Radtkego 47 m 1 A
-tel.stacj.:661-31-84 ; tel.kom.:0601-666-690

W gabinecie tym nie "odbyłam" swojej pierwszej wizyty w życiu.Tamtej wolę nie wspominać.

Szczerze polecam wizytę właśnie w tym gabinecie,ponieważ Pan Miśkiewicz jest kompetentnym,dokładnym,uprzejmym i bardzo delikatnym lekarzem-ginekologiem.Jest to "mój" ginekolog od kilku już lat i nigdy w Jego gabinecie ani przez moment nie poczułam się jak intruz.Zawsze chętnie odpowiada na wszystkie pytania i sam dokładnie tłumaczy swoje zalecenia.
Bardzo ważnym "punktem" wizyty w Jego gabinecie jest to,że zawsze jest tutaj wykonywane USG i jest to już w cenie wizyty.Również zawsze wykonuje tzw.badanie cytologiczne.Jest to bardzo ważne,gdyż badanie takie może uchronić przed rozwojem poważnych chorób w tym również nowotworu.
Podczas pierwszej wizyty u Niego zdziwiło mnie to(oczywiście pozytywnie),iż przed badaniem powiedział:"mogę być teraz troszkę nieprzyjemny".Chodzi tu oczywiście o samo już badanie na fotelu ginekologicznym.Powtarza to za każdym razem,gdy ma zamiar zbadać kobietę.
Jest mi wiadome,iż pacjentkami Jego gabinetu są kobiety nie tylko z Gdyni,ale i z odległych okolic,a nawet z Gdańska.
Gdy byłam w ciąży,to nie było żadnego sprzeciwu z Jego strony,aby mąż był przy badaniu USG.
Na wizytę zapisuję się z kilkudniowym wyprzedzeniem.Nie było nigdy u mnie takiego stanu zdrowia,abym musiała znaleźć się "dzisiaj" w gabinecie.Jest mi jednak wiadomo,że ten lekarz przyjmuje,tzw.nagłe przypadki.
Oczywiście również ten lekarz zakładał mi tę "sławetną" już spiralkę.Tak jak i podczas zwykłego badania,tak i w momencie zakładania jej,dokładnie mówił co robi w danej chwili,a także uprzedził,że może zaboleć.
Cena wizyty wynosi:80 PLN.Uważam,że cena jak na badanie razem z USG,nie jest zbyt wysoka.
Do tego dochodzi oczywiście komfort psychiczny,kultura i poważne traktowanie przez Pana Krzysztofa Miśkiewicza.

Z całą odpowiedzialnością polecam ten gabinet.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2006, 17:29 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 02 paź 2005, 19:03

Musze potwierdzic!!!naprawde SUPER lekarz!dobrze wyposazony gabinet,czysty i schludny, sam lekarz mily i delikatny przy badaniu.studentki maja 20zl upustu-placilam 80zl.Adres gabinetu jest od jakiegos czasu inny(zabijcie mnie niepamietam)ale nr tel kom na pewno jest taki sam.rowniez polecam!
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 lip 2006, 19:32

Wracam do tematu o "moim" gienku, bo jest już stronka w necie. Kto chce, niech zajrzy ;)
http://www.krzysztofmiskiewicz.ginweb.pl/
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości