powinnam sie bać ginekologa?

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
alina12
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2017, 15:59
Skąd: Kielce
Płeć:

Re: powinnam sie bać ginekologa?

Postautor: alina12 » 06 sty 2017, 18:08

Jak jest kulturalny, to tak nie powie. Do mnie mówi: "proszę się przygotować". Brzmi lepiej:)
http://mestetyczna.pl/
Awatar użytkownika
Ania_S
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2016, 00:43
Skąd: Mój dom
Płeć:

Re: powinnam sie bać ginekologa?

Postautor: Ania_S » 12 sty 2017, 21:39

Byłam i przeżyłam <tak> Wcale nic a nic nie miałam żadnych kompromitujących sytuacji na wizycie. Wiadomo, troche stresu i skrępowania było. Na 1 wizytę u ginekologa wybrałam mężczyznę bo tak mi polecano, że faceci lekarze są bardziej delikatni a kobiety lekarze podchodzą do sprawy bardzo mechanicznie. Nie żałuję. Dziewczyny nie czajcie się z wizytą u ginka! To nic strasznego. W dodatku mam powód do zadowolenia bo jestem zdrowa i sprawna tam od środka <lol>
Ciekawska świata
paniProblemowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2016, 14:34
Skąd: Warszawa

Re: powinnam sie bać ginekologa?

Postautor: paniProblemowa » 19 wrz 2017, 11:25

Miesiąc temu byłam na swojej pierwszej wizycie u ginekologa i na szczęście, nie było tak strasznie, jak niektóre koleżanki opowiadały albo czytałam tu wasze wypowiedzi. Czas był najwyższy, żeby się przełamać i w końcu pójść. Starałam się myśleć, że dla lekarza to rutyna i chleb powszedni, tak jak dla internisty badanie stetoskopem :) Laski, badajmy się, bo kiedyś może się okazać, że jest za późno!
angie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2021, 15:28
Skąd: ze świata
Płeć:

Re: powinnam sie bać ginekologa?

Postautor: angie » 17 mar 2021, 20:20

Trzeba dobrze wybrać lekarza, wtedy jest spoko. Zgadzam się, badac się trzeba, zdrowie jest najważniejsze!

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości